Hy-Care™ 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

44,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Małgorzata
5.0000
Płyn jest doskonały. Wyróżnia się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Świetnie nawilża oczy na cały dzień. Najważniejszą zaletą jest to, że można bezpośrednie nawilżyć oko płynem. Polecam wszystkim, którzy mają wrażliwe oczy. Jest niezwykle skuteczny i wydajny.

Płyn do soczewek Hy-Care™ to nowoczesne rozwiązanie, które powstało z myślą o komforcie twoich oczu. Innowacyjna formuła pozwala na dokładne oczyszczenie i dezynfekcję soczewek miękkich.

 
Produkt renomowanej marki - płyn pielęgnacyjny Hy-Care został stworzony przez Cooper Vision - jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek na świecie, jeśli chodzi o soczewki.
Silne działanie antyseptyczne - w płynie pielęgnacyjnym skryto Poliheksanid - cenną substancję, dzięki której preparat wykazuje silne działanie bakteriobójcze oraz antyseptyczne. Dzięki temu zwalcza ponad 99% bakterii i grzybów, zapewniając nieskazitelną czystość soczewek.
Dodatkowy składnik nawilżający - skład płynu pielęgnacyjnego wzbogacono o hialuronian sodu, wykazujący silne działanie nawilżające. To sprawia, że soczewki zachowują korzystną wilgotność i utrzymują ją przez nawet kilkanaście godzin od momentu aplikacji.
Opcja przedłużonego przechowywania - jeśli z jakiegoś powodu planujesz zrezygnować ze stosowania soczewek przez kilka dni, bez problemu możesz umieścić je w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym. Dzięki temu napoczęta para soczewek nie będzie musiała wylądować w koszu i nie utraci ani odrobiny swoich dobroczynnych właściwości.
Poziom pH zgodny z ludzkimi łzami - płyn Hy-Care

 
Poziom pH zgodny z ludzkimi łzami - płyn pielęgnacyjny jest w pełni bezpieczny dla soczewek oraz oczu - m.in. dzięki pH o wartości zgodnej z ludzkimi łzami.
Duże opakowanie - butelka płynu pielęgnacyjnego ma pojemność aż 360 ml. To świetna opcja do domowego zastosowania, która daje zapas na co najmniej kilka miesięcy regularnego stosowania.
 

Dlaczego należy używać płynu do soczewek kontaktowych?

 

Stosowanie wysokiej jakości soczewek i używanie kropli do oczu to tylko część działań, które możemy podjąć w celu zwiększenia swojej wygody i polepszenia samopoczucia. Wiele osób zapomina, że to, co dzieje się z soczewkami, gdy leżą zamknięte w pojemniczku, też ma znaczenie.

Aby soczewka mogła spełniać swoje podstawowe funkcje, potrzebuje wsparcia w postaci wysokiej jakości płynu. To dzięki niemu zachowuje ona nawilżenie i elastyczność. Z troski o oczy użytkowników soczewek miękkich na całym świecie Cooper Vision zaprojektował rozwiązanie, które zniweluje ryzyko pojawienia się niedogodności takich jak pieczenie, podrażnienie i zaczerwienienie oka.

 

Charakterystyka płynu Hy-Care™:

 

Jednym ze składników płynu Hy-Care jest Poliheksanid - substancja, która charakteryzuje się działaniem przeciwdrobnoustrojowym i antyseptycznym. To dzięki niej płyn Hy-Care jest w stanie zagwarantować soczewce dezynfekcję, która nie tylko spełnia, ale też przewyższa standardy ISO dla tego typu produktów. Kolejnym składnikiem, którego użyto do stworzenia płynu Hy-Care, jest hialuronian. Pozwala nawilżyć soczewkę i zredukować tarcie między powierzchnią gałki ocznej a soczewką. Dodatkowo produkt posiada pH zgodne z pH ludzkich łez (pH 6,8-7,2). Dzięki naturalnym składnikom, które stanowią bazę dla płynu Hy-Care, użytkownik soczewek może cieszyć się długotrwałym komfortem.

Nawet posiadacze wrażliwych oczu, szczególnie narażonych na niedogodności związane z ich suchością, docenią łagodzące właściwości wielofunkcyjnego płynu Hy-Care. Zagwarantuj swoim oczom kompleksową ochronę i zyskaj pewność, że twój narząd wzroku traktujesz z należytą troską.

Używając najlepszych produktów, które uwzględniają wszystkie potrzeby ludzkiego oka, dbasz nie tylko o jakość swojego widzenia, ale również o komfort i dobre samopoczucie, odczuwane nawet podczas wielogodzinnego noszenia soczewek.

 

Skład płynu Hy-Care:

  • Poliheksanid 0,00013%
  • Kwas hialuronowy 0,01%,
  • Chlorek sodu,
  • Fosforany sodu.
Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml12,50 zł