Bądź SMART

Nie płać za dostawę przez cały rok
SPRAWDŹ

Okulary przeciwsłoneczne Moretti

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 70

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 70

Strona
na stronę

Moretti - okulary przeciwsłoneczne

Chcesz zdobyć dobre okulary w atrakcyjnej cenie? W takim razie z przyjemnością proponujemy Ci okulary przeciwsłoneczne Moretti. Daj sobie odpowiednio długą chwilę na wybór oprawek, które będą do Ciebie pasować i z takimi soczewkami, których filtry skutecznie ochroną Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słońca - coraz bardziej szkodliwym z biegiem lat.

W czym tkwi sukces okularów przeciwsłonecznych Moretti?

Okulary przeciwsłoneczne Moretti to ratunek dla wszystkich osób, które nie chcą kupować drogich, markowych okularów, bo albo poszukują produktu na jedno lato, albo po prostu nie jest dla nich tak ważna modowa marka, jaką sygnowane są okulary. Okulary przeciwsłoneczne Moretti też są bardzo stylowe i zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem. Nie są jednak tak prestiżowe, jak te projektowane przez największe modowe sławy.

Spójrz tylko na produkty, które zebraliśmy w tej kategorii. To różnorodne okulary, wśród których znajdą swoją parę zarówno wielbiciele prostokątnych opraw, jak i osoby, poszukujące modnych okrągłych, „kocich” oraz owalnych okularów. Kolory? Te też są niejednakowe. Okulary przeciwsłoneczne Moretti występują bowiem zarówno w klasycznych, stonowanych barwach: czerni, brązach, granatowym i beżu, jak i bardziej ekstrawaganckich: zieleni, żółci, błękicie czy pomarańczowym, a nawet różowym - pastelowym i jaskrawym.

Moretti to w większości okulary damskie, ale nie tylko. Producent stworzył również oprawki dla panów, a także okulary unisex. Różnorodność obejmuje też wykorzystane przez producenta materiały, bo okulary przeciwsłoneczne Moretti występują w wersji plastikowej, metalowej, a czasami także memo-ray, więc naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. W wymarzonym kolorze, kształcie, rozmiarze oraz z preferowanego materiału: bardziej lub mniej lekkiego, w zależności od tego, czego aktualnie potrzebuje.

Jak ważna jest ochrona przed słońcem w okularach Moretti?

Ochrona przed słońcem to funkcja, która powinna być w okularach przeciwsłonecznych najważniejsza, a nie tylko ich wygląd. W tych od Moretti, ale i każdych innych, ochronę zapewniają filtry UV wbudowane w soczewki okularowe. W przypadku okularów tej marki masz do dyspozycji przede wszystkim dwa rodzaje filtrów: „dwójki” i „trójki”. Im większa liczba, tym ochrona jest mocniejsza. Jeśli więc Twoje oczy są delikatne i słońce razi Cię mocniej niż inne osoby, sięgnij po mocniejsze. „Dwójki” można nazwać standardowymi pod względem ochrony przeciwsłonecznej.