Okulary przeciwsłoneczne Polaroid

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 271

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 271

Strona
na stronę

Okulary przeciwsłoneczne Polaroid

Polaroid to firma z 75-letnią tradycją i tak samo wieloletnim doświadczeniem w propagowaniu lepszego - wyraźniejszego i wygodniejszego - widzenia. Naturalnym etapem rozwoju marki było zaproponowanie klientom okularów przeciwsłonecznych. Takich, które pozwolą w pierwszej kolejności cieszyć się odpoczynkiem w bezpośrednim słońcu - bez mrużenia oczu i dyskomfortu związanego z ich zmęczeniem w kontakcie z promieniami słońca, a dopiero w drugiej kolejności zapewnienie tym klientom unikalnego stylu. Tak, okulary przeciwsłoneczne Polaroid łączą w sobie oryginalną estetykę i wysoką jakość, w której mieści się doskonała ochrona oczu przed słońcem.

Nawet jeśli wydaje Ci się teraz, że marka Polaroid jest Ci obca, na pewno kojarzysz jej najbardziej charakterystyczny produkt - okulary przeciwsłoneczne typu Windsor, które stały się symbolem lat 60. Ale to był dopiero początek historii w tworzeniu symboli czasów, bo w latach 80. powstały okulary aviator z wymiennymi soczewkami, popularyzowane przez takie gwiazdy, jak Boris Becker czy Kenneth Grange. Teraz okulary typu aviator dostępne są w katalogu niemalże każdej marki modowej, ale warto pamiętać, kto to zapoczątkował.

Cechy charakterystyczne okularów przeciwsłonecznych Polaroid

Współcześnie marka Polaroid to nie tylko vintage’owe, przepełnione tradycją okulary przeciwsłoneczne, ale również takie, które są spójne z najnowocześniejszymi technologiami i panującą modą. Okulary te możesz więc śmiało założyć nawet jeśli jesteś zadeklarowanym minimalistą i fanem nowatorstwa.

Co więcej, klienci regularnie podkreślają, że okulary Polaroid oferują doskonałą jakość w przystępnej cenie. I rzeczywiście, związane są z rozsądnymi cenami, dzięki czemu pozostają dostępne dla każdego, niezależnie od zasobności portfela. Duża liczba użytkowników zwraca uwagę na lekkość okularów przeciwsłonecznych Polaroid - wręcz nie wyczuwa się, że są na nosie, a jednocześnie zaskakuje ich trwałość widoczna w stabilności; tym, że żaden z elementów się niekontrolowanie nie przemieszcza. Kilka sekund przymierzania i można uwierzyć, że okulary przeciwsłoneczne Polaroid to rzeczywiście inwestycja w więcej niż jeden sezon.

Katalog okularów tego producenta jest rozbudowany i dość różnorodny. Znajdziesz w nim okulary zarówno w stonowanych, jak i żywych kolorach. Trafisz na klasyczne, prostokątne, owalne i okrągłe oprawki oraz bardziej nowatorskie: geometryczne i sportowe. Oczywiście z łatwością dostaniesz okulary przeciwsłoneczne Polaroid w wersji aviator. Wszystkie w wersjach damskich, męskich, unisex oraz dziecięcych. Tak, marka przygotowała okulary przeciwsłoneczne dla dzieci, bo przecież one też potrzebują ochrony przeciwsłonecznej dla swoich oczu, dopiero się kształtujących, więc jest to jeszcze ważniejsze.

Zobacz poszczególne okulary marki Polaroid: