Okulary przeciwsłoneczne William Morris

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Okulary przeciwsłoneczne William Morris

William Morris to wiodąca marka opraw okularowych na brytyjskim rynku. Powstała stosunkowo niedawno, bo w 1997 roku, ale już od początku zdobywa serca wielu osób. Twórca, Robert William Morris, stworzył bowiem okulary przeciwsłoneczne iście angielskie, które zanurzył we współczesności. W ten sposób oddał w ręce użytkowników okulary modne, ale wyjątkowe i stylowe. Okulary przeciwsłoneczne William Morris dedykowane są osobom, które nie chcą wyglądać tak, jak wszyscy wokół; które cenią sobie niezależność i chcą ubierać się w zgodzie z dużym poczuciem wolności, jaki w sobie mają.

Cechy charakterystyczne okularów przeciwsłonecznych William Morris

Okulary przeciwsłoneczne Williama Morrisa są takie, jak Ty - jedyne swoim rodzaju. W tych oprawkach niczego nie jest za dużo ani za mało. Dlatego są zarówno minimalistyczne, jak i pełne emocji oraz stylu.

W katalogu tego producenta nie znajdziesz jaskrawych kolorów czy ostrych kształtów. Spójrz tylko, soczewki i oprawki mają stonowane, ziemiste kolory, a ich kształty są delikatne i opływowe. Są naturalne i subtelne, a dzięki temu rezonują z osobami, które kochają życie, mają w sobie dużo energii, a jednocześnie spokoju i pogodzenia. Okulary przeciwsłoneczne William Morris nosisz z przyjemnością, a nie z konieczności. One wykraczają daleko poza ochronę oczu przed słońcem, choć, jak w każdych okularach tego typu, jest ona fundamentem.

Wybierając okulary przeciwsłoneczne Williama Morrisa, dajesz wyraz trosce o swoje zdrowie, bo promieniowanie UV staje się coraz groźniejsze, stanowiąc coraz większe ryzyko dla oczu. Jednocześnie uwidacznia się Twój oryginalny gust i styl. Soczewki umieszczone w oprawkach Williama Morrisa zawierają wysokiej klasy filtry UV - drugiej i trzeciej kategorii. Zapewniają standardową i podwyższoną ochronę. Znajdziesz wśród nich modele z polaryzacją, jeśli zależy Ci na jeszcze lepszej jakości widzianego obrazu: z naturalnymi, nieprzekłamanymi kolorami.

Dla kogo okulary przeciwsłoneczne William Morris?

Mnogość modeli okularów przeciwsłonecznych Williama Morrisa to gwarancja znalezienia tych idealnych zarówno dla pań, jak i panów. Na pierwszy rzut oka nie różnią się one od siebie zbyt mocno. Dopiero po przyjrzeniu się wybrzmiewa większa subtelność okularów przeciwsłonecznych damskich oraz klasyczna elegancja tych męskich. Producent proponuje również modele unisex - te są idealne dla każdego.

Najbardziej „brytyjskie” są oczywiście okrągłe oprawki. Znajdziesz tu jednak także owalne i kocie, jeśli takie są bliższe Twojemu stylowi. Niektóre cechuje mocne, całościowe obudowanie, inne zamknięte są tylko częściowo - w górnej części. W katalogu dominują okulary plastikowe - ich lekkość i delikatność rezonuje bowiem z angielskim designem Williama Morrisa, ale mieszczą się też te metalowe.

Które z nich warto wybrać? To zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli chcesz kupić obiektywnie najlepiej dopasowane do Ciebie okulary przeciwsłoneczne, dopasuj ich kolor i kształt do barwy Twoich włosów, oczu, cery, cech Twojej twarzy, a także stylu, w jaki ubierasz się na co dzień.

Zobacz pozostałe okulary marki William Morris: