Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 131

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 131

Strona
na stronę

Okulary przeciwsłoneczne dziecięce

Oczy dzieci – jeszcze w fazie rozwoju – są szczególnie podatne na szkodliwe promieniowanie słoneczne. Dlatego w parze z kremem z filtrem warto stosować dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne. Dla dzieci przygotowaliśmy nie tylko te, skutecznie chroniące przed UV, ale też ładne – tak, by maluch z przyjemnością je zakładał.

Dlaczego warto wybrać dziecięce okulary przeciwsłoneczne w Kodano, a nie na wakacyjnym stoisku?

W końcu te w nadmorskich straganach kuszą ceną i są tak łatwo dostępne. Musisz jednak wiedzieć, że taki gadżet może wyrządzić maluchowi więcej szkody niż pożytku. W większości są tylko sztucznie pociemniane; nie posiadają filtrów UV, a to one odgrywają najważniejszą rolę.

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci to produkty certyfikowane, których ochronę potwierdzono w specjalistycznych badaniach. Ponadto soczewki otoczone są trwałymi, elastycznymi oprawkami, które nie uciskają skroni i są wygodne dla dziecka. Materiały, z jakich wykonano okulary są wolne od BPA - szkodliwych substancji.

Czy dziecko rzeczywiście potrzebuje dobrych okularów przeciwsłonecznych?

Oczywiście. I dowodem na to niech będzie fakt, że oczy dziecka są dużo bardziej wrażliwe niż oczy dorosłych. Maluchy mają bowiem szersze źrenice i niemal przezroczystą soczewkę, przez co dociera do niej zdecydowanie więcej promieniowania ultrafioletowego. Wzrok dziecka rozwija się przez kilka dobrych lat i wtedy szczególną uwagę trzeba zwrócić na zapewnienie mu odpowiedniej ochrony.

W tej kategorii znajdziesz takie okulary, jakich tylko potrzebujesz dla swojego dziecka. Niezależnie od tego, czy musisz kupić okulary dla chłopca czy dziewczynki, małego brzdąca czy starszego dziecka. Zadbaliśmy bowiem o to, by oferta w Kodano.pl było rozbudowana i zawiera różne okulary – w wielu kolorach i kształtach, a nawet z dodatkowymi zdobieniami na oprawkach. Co powiesz na okrągłe i różowe? Albo prostokątne i czarne?

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci - markowe i od mniej znanych producentów

Wiemy, że nie każdy rodzic chce wydawać dużo pieniędzy na okulary przeciwsłoneczne dla dzieci. Dlatego w ofercie umieściliśmy między innymi okulary Belutti - producenta znanego z atrakcyjnych cen z jednej strony, a wysokiej jakości oprawek z drugiej. A dla najbardziej wymagających rodziców, chcących sprezentować dziecku markowe okulary, też mamy dużą ofertę, między innymi okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban i Polaroid.

Zobacz pozostałe okulary dla dzieci:

Zobacz pozostałe rodzaje okularów przeciwsłonecznych ze względu na grupę docelową: