Okulary przeciwsłoneczne Woodys Barcelona

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę

Okulary przeciwsłoneczne Woodys Barcelona

Masz dość typowych i przez to nudnych okularów przeciwsłonecznych? Szukasz czegoś, co będzie rezonować z Twoją duszą i uwielbieniem dla naturalnych materiałów? W takim razie koniecznie poznaj markę Woodys Barcelona, która oddaje w ręce użytkowników okulary inspirowane... drewnem.

Tak, ich oprawki są w mniejszej lub większej części wykonane z drewna, co decyduje o ich ciepłym, naturalnym, a nawet minimalistycznym charakterze. Oczywiście katalog okularów przeciwsłonecznych Woodys Barcelona jest duży, dlatego mieszczą się w nim zarówno okulary przeciwsłoneczne minimalistyczne, jak i te bardziej ekstrawaganckie. Wszystkie mają w sobie ducha słonecznej Hiszpanii, z którym Twoja radość ze słonecznych dni będzie jeszcze większa.

Historię powstania marki Woodys Barcelona zapoczątkował Josep Dosta, miłośnik sportów wodnych, który sam wymarzył sobie okulary wykonane z drewna, tak, jak jego deska do wakeboardu. Szybko okazało się, że takie marzenie ma więcej osób w Hiszpanii, więc już po stworzeniu pierwszej kolekcji okulary Woodys Barcelona zyskały dużą popularność.

Co wyróżnia okulary przeciwsłoneczne Woodys Barcelona?

Przede wszystkim obecność drewna oraz idealne wykończenie każdego produktu. To okulary dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu. Co więcej, surowce wykorzystane w ich produkcji pochodzą z certyfikowanych upraw - są ekologiczne. W katalogu znajdziesz między innymi modele z polerowanego, bambusowego lub brzozowego drewna albo biodegradowalnego, włoskiego acetatu. To naprawdę jeden z niewielu takich produktów na rynku.

Dla wielbicieli radosnego designu i wolności oraz nowoczesności w modzie

O okularach przeciwsłonecznych Woodys Barcelona nie sposób powiedzieć, że są klasyczne czy standardowe. To krok w stronę modowej wolności, dlatego jeśli czujesz się wolnym, radosnym duchem, na pewno poczujesz się z nimi bardzo dobrze. Oprawki te świetnie komponują się z stylizacjami miejskimi i boho. A dzięki temu, że w ofercie Woodys Barcelona znajdują się także oprawki w ciemnych, stonowanych kolorach i modnym, okrągłym kształcie, znajdziesz także okulary przeciwsłoneczne na oficjalne okazje i do bardziej eleganckiego ubioru, nie tracąc przy tym kontaktu z naturą ukrytą w oprawkach. Na plażę, zwiedzanie lub imprezę? Okulary przeciwsłoneczne Woodys Barcelona pasują doskonale!

Perfekcyjna ochrona Twoich oczu przed słońcem - bez bólu i mrużenia

Podstawą wszystkich okularów przeciwsłonecznych jest ich funkcja ochronna, a więc zadanie zabezpieczenia oczu przed kontaktem z coraz bardziej niebezpiecznym promieniowaniem UV. W oprawkach okularów Woodys Barcelona mieszczą się wysokiej klasy soczewki, z filtrami UV w kilku kategoriach: od 1 do 3 w zależności od tego, jak mocnej ochrony potrzebujesz. W typach soczewek też możesz przebierać, bo marka oferuje soczewki gradalne, jednokolorowe oraz lustrzane. Powłoka antyrefleksyjna? Też jest dostępna. Podobnie jak polaryzacja. Wybierz ulubione oprawki, dopasuj parametry soczewek i ciesz się okularami przeciwsłonecznymi skrojonymi na Twoją indywidualną miarę!

Zobacz pozostałe okulary marki Woodys Barcelona: