Okulary Woodys Barcelona

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Woodys Barcelona

Woodys Barcelona to hiszpańska marka okularów, która powstała z miłości do drewna. Założycielem był Josep Dosta, pasjonat i wielokrotny mistrz Europy w Wakeskate, dyscyplinie sportów wodnych. Zamarzył on o stworzeniu okularów z tego samego materiału, z którego została wykonana jego deska do wakeboardu, czyli z laminowanego drewna, co okazało się świetnym pomysłem. W końcu problem z zatopionymi w wodzie okularami przestał go dotyczyć. Drewniane okulary zrobiły furorę i tak zaczęła się produkcja okularów Woodys Barcelona.

Atrybuty firmy

Woodys Barcelona oferuje unikalne okulary dla unikalnych Klientów dlatego marka przywiązuje dużą wagę do jakości materiałów i wykończenia produktów. To okulary dla ludzi pozytywnie zakręconych, którzy są inspiracją dla nowoczesnej i wyzwolonej mody. Ogromną zaletą okularów Woodys Barcelona jest fakt, że surowce do produkcji opraw pochodzą z certyfikowanych upraw.

Okulary z kolekcji Woodys Barcelona są wykonane z kilku rodzajów najwyższej jakości materiałów. Dostępne są modele stworzone m.in. z ręcznie polerowanego drewna bambusowego czy brzozowego oraz biodegradowalnego acetatu włoskiego pochodzenia.

W ofercie marki Woodys Barcelona znajdziemy zarówno oprawki korekcyjne, jak i okulary przeciwsłoneczne. Okulary tej firmy to duża różnorodność kształtów i kolorów. Dd klasycznych prostokątnych opraw, przez kolorowe kocie oczy, okrągłe modele aż do masywnych, wyrazistych opraw z lustrzanymi szkłami przeciwsłonecznymi.

Zobacz poszczególne okulary marki Woodys Barcelona: