Okulary przeciwsłoneczne Versace

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 41

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 41

Strona
na stronę

Okulary przeciwsłoneczne Versace

Marka Versace zdecydowanie wyróżnia się na luksusowym rynku. Trudno byłoby znaleźć osobę, która jej nie zna, nawet jeśli znajomość ta ogranicza się tylko do nazwy i logo. To dowód na dużą rozpoznawalność tego producenta, a ta wynika z wysokiej jakości designu i wykonania, jakie cechują produkty sygnowane logo Versace.

Założycielem był włoski prekursor i kreator mody, Giovanni Maria Versace. Od początku stawiał na krzykliwy, zabawowy charakter swoich projektów. W tworzonych przez niego ubraniach dominowało ciasne dopasowanie i mnogość ozdób, również w odważnych kolorach. I podobne elementy widać w okularach przeciwsłonecznych Versace.

Cechy charakterystyczne okularów przeciwsłonecznych Versace

Każdy model wygląda jak z zupełnie innego katalogu. Trudno znaleźć choćby jeden element wspólny dla okularów przeciwsłonecznych Versace. Chyba że uznamy, że to właśnie ta mnogość i estetyczna różnorodność. To z pewnością akcesoria dla pewnych siebie osób, z zamiłowaniem do ekstrawagancji i stroniących wszelkimi sposobami od nudy. Okulary nie musiałyby mieć na sobie logo Versace, by zostać rozpoznane i przypisane temu właśnie producentowi - są aż tak charakterystyczne. Są po prostu bezkompromisowe. To kwintesencja oryginalnego stylu i wielu emocji, zamknięta w trwałych oprawkach.

Dla kogo okulary przeciwsłoneczne Versace?

Damskie okulary przeciwsłoneczne Versace - z nimi panie przemierzają ulice słonecznych miast i deptaków, czując się w swoim ciele lepiej niż kiedykolwiek. Męskie okulary przeciwsłoneczne Versace - w nich panowie doceniają połączenie nowoczesności z tradycją, mody z klasyką. Producent oferuje jeszcze uniwersalne modele unisex, dostosowane do potrzeb obu płci.

Oprawki Versace znajdziesz w niemalże wszystkich możliwych kształtach, zabudowane w całości lub częściowo, głównie plastikowe, ale czasami też metalowe. Kolor? Nie sposób tego określić, bo okulary przeciwsłoneczne Versace to wręcz gama całej tęczy. Znajdziesz wśród nich oczywiście stonowane okulary - pasujące do oficjalnego ubioru i eleganckiej okazji, ale większość cechuje się żywymi kolorami - te są świetne na wakacje i urlop; na miasto, plażę i otwarty basen. Z okularami Versace możesz stąpać bez zawstydzenia nawet po modowych wybiegach, a co dopiero poza nim!

W oprawkach zaprojektowanych przez Versace mieszczą się wysokie jakości soczewki z filtrami UV drugiej i trzeciej kategorii. Gwarantują więc świetną ochronę, także delikatnym oczom ze skłonnością do nadmiernego reagowania na promienie słońca. Z okularami przeciwsłonecznymi Versace wyglądasz rewelacyjnie, ale też chronisz swoje oczy i czerpiesz większą przyjemność z dni pełnych słońca.

Zobacz pozostałe okulary marki Versace: