Okulary przeciwsłoneczne Pepe Jeans

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę

Okulary przeciwsłoneczne Pepe Jeans

Zależy Ci na tym, by Twoje kolejne okulary przeciwsłoneczne łączyły w sobie niebanalny, estetyczny wygląd oraz wysoką jakość, dzięki której posłużą Ci przez więcej niż jeden sezon? Cechy te spełniają okulary przeciwsłoneczne Pepe Jeans. To marka, która właśnie takie połączenie proponuje. Między innymi z tego powodu jest ceniona przez klientów na całym świecie. A dzięki dużej różnorodności kolorów, kształtów, rozmiarów, a nawet wykorzystanych materiałów i dostępnych filtrów przeciwsłonecznych, odpowiada na gusta szerokiej grupy użytkowników. Pań i panów, minimalistów i tradycjonalistów, fanów tego, co nowoczesne i tego, co retro, oraz osób w różnym wieku - nie tylko dorosłych, ale też nastolatków.

Mnogość kolorów i kształtów w okularach przeciwsłonecznych Pepe Jeans

W ofercie marki Pepe Jeans z łatwością znajdziesz okulary dopasowane do Twojego gustu, stylizacji, po które sięgasz oraz indywidualnych cech Twojej urody. Bo dobre okulary to te, dopasowane w jak największym stopniu do wszystkich tych elementów. Dlatego nie ryzykuj - poświęć chwilę na znalezienie takich okularów przeciwsłonecznych Pepe Jeans, których barwa i forma będą pasować do Twoich rysów twarzy, koloru oczu, włosów i cery, a także ubrań, jakie najczęściej zakładasz.

Wybierzesz raczej klasyczne prostokąty? Czy może niezwykle modne w ostatnim czasie okrągłe oprawki? Marka oferuje również ponadczasowe „kocie” okulary i będące pośrodku między okrągłymi a prostokątnymi owalne oprawy. Kolorów szkieł nie sposób wymienić, bo jest to szerokie spektrum, od jaskrawego różu po stonowany brąz i czerń. Różnorodność ta dotyczy również grubości oprawek - mogą być one delikatne albo wyraziste, a także materiału - dostępne są okulary przeciwsłoneczne Pepe Jeans plastikowe i metalowe. Co do filtrów UV, możesz przebierać między trzema stopniami ochrony, od standardowej po intensywną, w zależności od tego, jak wrażliwe są Twoje oczy.

Krótka historia marki Pepe Jeans

Początek marki Pepe Jeans to 1973 rok i ulice londyńskiego Portobello. Marka związana przede wszystkim z produkcją stylowych, unikalnych jeansów Pepe Jeans z czasem rozszerzyła zakres swojej projektanckiej, modowej działalności o produkcję dodatków, w tym właśnie okularów przeciwsłonecznych. Od początku docierała w pierwszej kolejności do osób poszukujących czegoś autentycznego, unikalnego, a jednocześnie będącego zaprzeczeniem mody dla samej mody, a więc czegoś oferującego jakość i trwałość.

Zobacz pozostałe okulary marki Pepe Jeans: