Okulary przeciwsłoneczne Persol

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę

Okulary przeciwsłoneczne Persol

Niewiele jest marek modowych, które specjalizują się właśnie w tworzeniu okularów - przeciwsłonecznych czy korekcyjnych. Mówi się raczej o markach odzieżowych, dla których okulary to kolejny dodatek do asortymentu. Jeśli więc poszukujesz producenta, który zna się w całości na tworzeniu oryginalnych oraz trwałych okularów, dobrze trafiłeś - bo Persol taki właśnie jest. Od dawna stanowi on synonim luksusu oraz wyszukanego, dobrego gustu.

Cechy charakterystyczne okularów przeciwsłonecznych Persol

W katalogu marki Persol nie ma miejsca na przypadek. Dosłownie każdy model jest spójny z ogólną charakterystyką tych włoskich okularów - ich przywiązaniem do tradycyjnej, eleganckiej estetyki. Żadnych żywych, jaskrawych kolorów. Żadnych geometrycznych, ostrych kształtów. Żadnego sięgania za wszelką cenę po nowoczesność i minimalizm. Okulary przeciwsłoneczne Persol to raczej opływowe, delikatne kształty, w większości zmierzające ku krągłościom i ciemne, stonowane barwy - czerń, brąz, szarość, kolor granatowy, ewentualnie żółć, ale i tak w złotym, szlachetnym wariancie. W asortymencie włoskiej marki Persol swoje okulary przeciwsłoneczne z łatwością znajdzie zarówno kobieta, jak mężczyzna, zarówno o delikatnych, jak i wyrazistych rysach twarzy i każdym naturalnym kolorem włosów oraz oczu.

Panie najchętniej sięgają po delikatniejsze, okrągłe lub „kocie” modele. Panowie wybierają raczej prostokątne lub owalne warianty. W zależności od tego, jakie ubrania na co dzień na siebie zakładają, zwracają uwagę na klasyczne lub troszkę odważniejsze kolory szkieł i oprawek. To słuszna decyzja, bo okulary powinny być dopasowane zarówno do urody, jak i do outfitu. Bo dobre okulary przeciwsłoneczne to te, które są spójne z całym człowiekiem.

Trwałość i solidność okularów Persol

Marka Persol wie, że dobre okulary muszą być trwałe, dlatego oddaje w Twoje ręce okulary przeciwsłoneczne wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz stworzone z dbałością o każdy detal, nawet nieistotny z punktu widzenia użytkownika. Nic dziwnego, że okulary marki Persol dają efekt „wow”. Założone od razu zachwycają lekkością, a jednocześnie stałością i stabilnością. Dają wrażenie, jakby nigdy nie miały się popsuć i jakby nie miały przesunąć się nawet o milimetr bez wyraźnej intencji użytkownika. W okularach przeciwsłonecznych Persol można się zakochać.

Trzeba też wspomnieć o najważniejszej funkcji, jaką mają spełniać okulary przeciwsłoneczne, a więc ochronie przed szkodliwym promieniowaniem UV. Okulary Persol to zamknięte w stylowych oprawkach soczewki zawierające wysokiej jakości filtry UV drugiej i trzeciej kategorii. To ochrona standardowa, większa - dedykowana bardziej delikatnym i wrażliwym oczom. Koniec mrużenia oczu i niemożności cieszenia się słońcem w pełni!

Zobacz pozostałe okulary marki Persol: