Okulary antyrefleksyjne

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Nie znalazłeś tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami
Współadministratorami podanych przez Ciebie danych są spółki z Grupy Kodano. Pełna informacja o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych – kliknij tutaj.

Okulary z antyrefleksem

Okulary przeciwsłoneczne są nie tylko modnym, stylowym dodatkiem, ale przede wszystkim gwarancją odpowiedniej ochrony wzroku przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Dzięki obecnie stosowanym, nowoczesnym technologiom możesz z łatwością wybrać okulary przeciwsłoneczne antyrefleksyjne, czyli z dodatkową powłoką antyrefleksyjną, która podniesie komfort korzystania z okularów.

Jak działają okulary przeciwsłoneczne antyrefleksyjne?

Soczewki z antyrefleksem zyskują dodatkowe powłoki po swojej wewnętrznej i zewnętrznej stronie, wykonane z różnych substancji, za sprawą których całe okulary charakteryzują się dodatkowymi, korzystnymi właściwościami. W ten sposób oferują jeszcze lepszą redukcję oślepiającego światła, i to nie tylko docierającego bezpośrednio do soczewki, ale także odbijającego się od innych powierzchni, w tym asfaltu czy maski samochodu. Z tego powodu okulary przeciwsłoneczne antyrefleksyjne są polecane między innymi kierowcom. Ale nie tylko! Doceniają je wszyscy użytkownicy, oczekujący maksymalnej wygody korzystania z okularów przeciwsłonecznych. Okulary przeciwsłoneczne antyrefleksyjne wykazują też większą odporność na zarysowania i zabrudzenia. Są łatwiejsze w czyszczeniu i szybciej odparowują, czego korzyści bardzo szybko odczujesz.

Okulary antyrefleksyjne mogą przybierać różne kolory w obrębie szkieł, ale mogą też pozostać bezbarwne (nazywane achromatycznymi). Które wybierzesz, to zależy tylko od Ciebie. Wiedz, że różnorodność okularów przeciwsłonecznych z antyrefleksem obejmuje też kształty oprawek. To nie tylko klasyczne, prostokątne okulary, ale też ponadczasowe okrągłe i owalne, okulary typu Aviator i okulary o dynamicznych, sportowych kształtach. Oprawki przybierają również różnorodne kolory i mogą być wykonane z plastiku lub metalu, co determinuje między innymi ich masywność i poczucie stabilności.

Okulary antyrefleksyjne od renomowanych producentów

Zależy Ci na okularach z antyrefleksem prestiżowej marki? W naszym sklepie je znajdziesz. To między innymi okulary przeciwsłoneczne antyrefleksyjne Ray-Ban, Hugo Boss i Versace. Oferujemy też modele w atrakcyjniejszych cenach, od mniej znanych producentów, ale i tak gwarantujących wysoką jakość wykonania oprawek i szkieł. To między innymi marka Belutti. W Kodano.pl kupisz swoje wymarzone okulary antyrefleksyjne w dobrej cenie. Tym bardziej, że często organizujemy promocje i oferujemy ceny po rabatach, dzięki którym potrzebne okulary kupisz taniej niż gdziekolwiek.

Zobacz pozostałe rodzaje okularów ze względu na zastosowaną powłokę: