Soczewki kolorowe szare

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę

Jednodniowe i miesięczne soczewki szare

Kolorowe soczewki kontaktowe umożliwiają klientom całkowite przekształcenie koloru oczu. To szybki i idealny sposób na uzyskanie nowej, ale naturalnej barwy tęczówki. Nie tylko dodadzą odmienności wizerunku, ale także zapewnią wysoką jakość noszenia. Niemniej jednak, dobierając kolor soczewki, warto sugerować się indywidualnymi preferencjami, w tym kształtem twarzy, odcieniem cery oraz ogólnym stylem ubierania się. Soczewki szare to gatunek szkieł kontaktowych rewelacyjny dla wszystkich barw oczu. Natychmiastowo zmieniają naturalny odcień oka - nawet w przypadku najciemniejszych oczu, nadając im kuszący koloryt. Szare soczewki wybierane są zarówno przez osoby o ciemnych, jak i jasnych oczach.

W jakim celu używa się soczewek szarych?

Część ludzi pragnęłaby dokonać zmian w swoim wizerunku, ale nie wszyscy są gotowi na radykalne posunięcia. Związku z czym, szukają rozwiązań, które będą gwarantowały im lekką i subtelną metamorfozę. Taki rezultat umożliwia zakup szarych soczewek, które w prosty sposób podkreślą atuty i eliminują niedoskonałości. Nie bez przyczyny, soczewki szare uznawane są za doskonałe narzędzie uwypuklające koloryt oczu. Ich charakterystyczną cechą jest naturalność, a więc ryzyko sztucznego oka nie ma prawa bytu. Ponadto, tego typu szkła kontaktowe nie blokują dostępu światła oraz nie wywołują suchości. Z szarej barwy korzystają głównie niebieskookie osoby, ponieważ na niebieskiej powierzchni, najlepiej uzyskać oczekiwany efekt. Nierzadko, wybór szarych szkieł kontaktowych podyktowany jest marzeniem posiadana innego koloru tęczówek, niż ten, z którym się urodzili.

Zalety szarych soczewek kontaktowych

W opinii większości klientów, soczewki szare są najlepszym rozwiązaniem ze względu na swoje właściwości, a szczególnie naturalny efekt. Co więcej, tego typu metoda korekcji wzroku, nie tylko pomaga lepiej widzieć, ale także zmiana koloru jest w pełni naturalna i pozytywnie odbierana przez otoczenie. Zatem nowo poznane osoby nie będą w stanie odróżnić czy posiadany kolor jest naturalny, a na pewno nie zauważą, iż to sztuczna, barwiona soczewka.

Jakie szare soczewki wybrać?

Ze względu na popularność kolorowych soczewek, wielu firm optycznych decyduje się na ich produkcję. Mają one wiele wspólnych cech, ale także różnic. W naszej ofercie na uwagę zasługują soczewki szare:

  • AquaView Color - umożliwiają ekspresową zmianę koloru tęczówki oraz bezpieczną korekcję wzroku. Dzięki szerokiej gamie mocy, każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Wykonane są z materiału o nazwie Methafilcon A, który gwarantuje wysokie parametry nawilżenia oka. Związku z czym, poczucie suchości nie występuje tak często, jak w przypadku innych producentów. Posiadają właściwość ochronną przed promieniowaniem UV. Dostępne są zarówno w ujemnych, jak i dodatnich mocach. Dla osób bez potrzeby korekcji wzroku, istnieje możliwość zakupu tzw. zerówek. W jednym opakowaniu znajdują się dwie sztuki soczewek, które wystarczają na miesiąc.
  • FreshLook ColorBlends - rodzaj soczewek, które w precyzyjny sposób podkreślają naturalny kolor oka. Są idealne dla osób posiadających niebieski bądź szary odcień tęczówki. Wykonane są z Phemfilconu A, co za tym idzie, posiadają ponad 50% stopień nawodnienia oczu. Gwarantują komfort noszenia, nie podrażniają i nie powodują zaczerwienienia. Dostępne są w miesięcznej wersji z dwoma sztukami soczewek o każdej mocy.
  • FreshLook One Day - jednodniowe soczewki korekcyjne, możliwe do zakupienia w dwóch wersjach. Pierwsza zawiera 10 sztuk soczewek, natomiast druga aż 30. Dzięki technologii LightStream soczewki w wygodny sposób dopasowują się do kształtu oka. Są cienkie, lekkie i zapewniają wygodę noszenia. Uzyskany kolor oczu umożliwia system 3 w 1, który polega na jednoczesnym nałożeniu na tęczówkę trzech kolorów. Można je nosić na specjalne okazje, bądź na co dzień.
  • Air Optix Colors - bardzo miękkie soczewki wykonane z materiału Lotrafilcon B. Skierowane są dla osób chcących skorygować wzrok, ale także dla tych, których marzeniem jest posiadanie innej barwy oka. Ze wszystkich dostępnych soczewek posiadają najwyższą przepuszczalność tlenu oraz najwyższy stopień nawodnienia. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej technologii modyfikacji na plazmie, chronią oko przez osadzaniem się osadów białkowych. Dostępne we wszystkich mocach, nawet w wersji 0.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek kolorowych: