FreshLook® One Day 30 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

137,99 zł

Zakupy na raty 5 x 0%

(od 100 zł do 1500 zł)
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Soczewki FreshLook® One Day są jednodniowymi szkłami kolorowymi, udostępnionymi w ofercie firmy Alcon® Vision Care.

 
Całodniowe nawilżenie - wykorzystanie nowoczesnego materiału o wysokim stopniu uwodnienia pozwoliło na uzyskanie bardzo korzystnego nawilżenia soczewek - utrzymującego się nawet przez kilkanaście godzin od aplikacji i eliminującego problem suchego i podrażnionego oka.
Ultracienkie krawędzie - zastosowanie technologii LightStream przełożyło się na uzyskanie cienkich krawędzi soczewek i zaoferowanie klientom najwyższej jakości komfortu użytkowania - bez wyczuwalności soczewki na oku.
 
Naturalna zmiana koloru oczu - wdrukowanie koloru wewnątrz soczewki i wykorzystanie aż trzech odcieni dało gwarancję naturalnej zmiany koloru tęczówek, w trakcie której oczy zyskują również dodatkowy, subtelny blask.
Błyskawiczne dopasowanie do oka - duża elastyczność i miękkość soczewek odpowiada za funkcję natychmiastowego dopasowania szkieł do kształtu oka i tym samym jeszcze łatwiejszą aplikację.
Tryb jednodniowy - FreshLook One Day

 
Tryb jednodniowy - jedna para soczewek przeznaczona jest do jednodniowego stosowania. To oznacza, że codziennie o poranku masz do dyspozycji nową i świeżą parę, a wieczorem nie musisz pamiętać o dodatkowej pielęgnacji.
30 sztuk w opakowaniu - to w sam raz na 15 dni codziennego stosowania. Opcja idealna zarówno dla osób, które po kolorowe soczewki sięgają po raz pierwszy, jak i dla tych, które już dobrze znają ten rodzaj szkieł kontaktowych i szukają opakowania uzupełniającego.
 

Charakterystyka soczewek FreshLook® One Day:

 

FreshLook® One Day są soczewkami kolorowymi podlegającymi codziennej wymianie, powstałymi z zestawienia cech soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort z unikatową technologią FreshLook ColorBlends®. Soczewki FreshLook® One Day powstały z materiału Nelfilcon A, co wraz z 69% stopniem uwodnienia soczewki zapewnia, że soczewki są niezwykle komfortowe w trakcie ich noszenia, od pierwszych chwil ich noszenie, aż do końca dnia. Poprzez użycie w szkłach FreshLook® One Day technologii LightStream™ ich krawędzie są bardzo cienkie, co gwarantuje ich użytkownikom uzyskanie najwyższego komfortu noszenia.

W trakcie produkcji soczewek FreshLook® One Day skorzystano z technologii opartej na jednoczesnym nakładaniu się trzech kolorów na obraz tęczówki oka, przez co spojrzenie jest niezwykle efektowne - bardziej subtelne i naturalne.

 

Dla kogo soczewki FreshLook® One Day?

 

FreshLook® One Day są jednodniowymi soczewkami kolorowymi idealnymi podczas dążenia do zmiany lub podkreślenia naturalnej barwy oczu. Okażą się także odpowiednie u osób zakładających soczewki kolorowe tylko okazjonalnie, a także u tych, eksperymentujących z tym rodzajem soczewek kontaktowych. Soczewki FreshLook® One Day są dostępne w opakowaniu 30 szt. w wersji 0 D (bez mocy korekcyjnych), ale także w mniejszym opakowaniu (10 szt.) bez mocy korekcyjnych, a także w mocach ujemnych (10 i 30 szt.).

 

Soczewki kontaktowe FreshLook® One Day są dostępne w popularnych kolorach:

  • Blue - soczewki kolorowe niebieskie,
  • Grey - soczewki kolorowe szare,
  • Green - soczewki kolorowe zielone,
  • Pure Hazel - soczewki kolorowe piwne.
 

Blue - soczewki niebieskie:

 
soczewki niebieskie FreshLook One Day - 1 osoba soczewki niebieskie FreshLook One Day - 2 osoba soczewki niebieskie FreshLook One Day - 3 osoba
 

Gray - soczewki szare:

 
soczewki szare FreshLook One Day - 1 osoba soczewki szare FreshLook One Day - 2 osoba soczewki szare FreshLook One Day - 3 osoba
 

Green - soczewki zielone:

 
soczewki zielone FreshLook One Day - 1 osoba soczewki zielone FreshLook One Day - 2 osoba soczewki zielone FreshLook One Day - 3 osoba
 

Pure Hazel - soczewki piwne:

 
soczewki piwne FreshLook One Day - 1 osoba soczewki piwne FreshLook One Day - 2 osoba soczewki piwne FreshLook One Day - 3 osoba

 

Parametry soczewek FreshLook® One Day:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Soczewki kolorowe
Marka Soczewki FreshLook
Producent ALCON
Moc sferyczna 0,00 D - w wersji plano
Krzywizna 8,6
Średnica 13,8
Kolor Blue, Green, Gray, Pure Hazel
Dk/t 26 x 10-9
Uwodnienie 69%
Materiał Nelfilcon A
Technologia LightStream, Technologia 3-w-1
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Kolor soczewkiBlue, Green, Grey, Pure Hazel
Dostępnośćdo 10 dni roboczych