FreshLook® One Day 30 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

137,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Soczewki FreshLook® One Day są jednodniowymi szkłami kolorowymi, udostępnionymi w ofercie firmy Alcon® Vision Care.

 
Całodniowe nawilżenie - wykorzystanie nowoczesnego materiału o wysokim stopniu uwodnienia pozwoliło na uzyskanie bardzo korzystnego nawilżenia soczewek - utrzymującego się nawet przez kilkanaście godzin od aplikacji i eliminującego problem suchego i podrażnionego oka.
Ultracienkie krawędzie - zastosowanie technologii LightStream przełożyło się na uzyskanie cienkich krawędzi soczewek i zaoferowanie klientom najwyższej jakości komfortu użytkowania - bez wyczuwalności soczewki na oku.
 
Naturalna zmiana koloru oczu - wdrukowanie koloru wewnątrz soczewki i wykorzystanie aż trzech odcieni dało gwarancję naturalnej zmiany koloru tęczówek, w trakcie której oczy zyskują również dodatkowy, subtelny blask.
Błyskawiczne dopasowanie do oka - duża elastyczność i miękkość soczewek odpowiada za funkcję natychmiastowego dopasowania szkieł do kształtu oka i tym samym jeszcze łatwiejszą aplikację.
Tryb jednodniowy - FreshLook One Day

 
Tryb jednodniowy - jedna para soczewek przeznaczona jest do jednodniowego stosowania. To oznacza, że codziennie o poranku masz do dyspozycji nową i świeżą parę, a wieczorem nie musisz pamiętać o dodatkowej pielęgnacji.
30 sztuk w opakowaniu - to w sam raz na 15 dni codziennego stosowania. Opcja idealna zarówno dla osób, które po kolorowe soczewki sięgają po raz pierwszy, jak i dla tych, które już dobrze znają ten rodzaj szkieł kontaktowych i szukają opakowania uzupełniającego.
 

Charakterystyka soczewek FreshLook® One Day:

 

FreshLook® One Day są soczewkami kolorowymi podlegającymi codziennej wymianie, powstałymi z zestawienia cech soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort z unikatową technologią FreshLook ColorBlends®. Soczewki FreshLook® One Day powstały z materiału Nelfilcon A, co wraz z 69% stopniem uwodnienia soczewki zapewnia, że soczewki są niezwykle komfortowe w trakcie ich noszenia, od pierwszych chwil ich noszenie, aż do końca dnia. Poprzez użycie w szkłach FreshLook® One Day technologii LightStream™ ich krawędzie są bardzo cienkie, co gwarantuje ich użytkownikom uzyskanie najwyższego komfortu noszenia.

W trakcie produkcji soczewek FreshLook® One Day skorzystano z technologii opartej na jednoczesnym nakładaniu się trzech kolorów na obraz tęczówki oka, przez co spojrzenie jest niezwykle efektowne - bardziej subtelne i naturalne.

 

Dla kogo soczewki FreshLook® One Day?

 

FreshLook® One Day są jednodniowymi soczewkami kolorowymi idealnymi podczas dążenia do zmiany lub podkreślenia naturalnej barwy oczu. Okażą się także odpowiednie u osób zakładających soczewki kolorowe tylko okazjonalnie, a także u tych, eksperymentujących z tym rodzajem soczewek kontaktowych. Soczewki FreshLook® One Day są dostępne w opakowaniu 30 szt. w wersji 0 D (bez mocy korekcyjnych), ale także w mniejszym opakowaniu (10 szt.) bez mocy korekcyjnych, a także w mocach ujemnych (10 i 30 szt.).

 

Soczewki kontaktowe FreshLook® One Day są dostępne w popularnych kolorach:

  • Blue - soczewki kolorowe niebieskie,
  • Grey - soczewki kolorowe szare,
  • Green - soczewki kolorowe zielone,
  • Pure Hazel - soczewki kolorowe piwne.
 

Blue - soczewki niebieskie:

 
soczewki niebieskie FreshLook One Day - 1 osoba soczewki niebieskie FreshLook One Day - 2 osoba soczewki niebieskie FreshLook One Day - 3 osoba
 

Gray - soczewki szare:

 
soczewki szare FreshLook One Day - 1 osoba soczewki szare FreshLook One Day - 2 osoba soczewki szare FreshLook One Day - 3 osoba
 

Green - soczewki zielone:

 
soczewki zielone FreshLook One Day - 1 osoba soczewki zielone FreshLook One Day - 2 osoba soczewki zielone FreshLook One Day - 3 osoba
 

Pure Hazel - soczewki piwne:

 
soczewki piwne FreshLook One Day - 1 osoba soczewki piwne FreshLook One Day - 2 osoba soczewki piwne FreshLook One Day - 3 osoba

 

Parametry soczewek FreshLook® One Day:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Soczewki kolorowe
Marka Soczewki FreshLook
Producent ALCON
Moc sferyczna 0,00 D - w wersji plano
Krzywizna 8,6
Średnica 13,8
Kolor Blue, Green, Gray, Pure Hazel
Dk/t 26 x 10-9
Uwodnienie 69%
Materiał Nelfilcon A
Technologia LightStream, Technologia 3-w-1
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Kolor soczewkiBlue, Green, Grey, Pure Hazel
Dostępnośćdo 10 dni roboczych

Jak dobrać soczewki FreshLook® One Day 30 szt. - zerówki?

Możesz dobrać soczewki FreshLook® One Day 30 szt. - zerówki samodzielnie na podstawie parametrów produktu lub skorzystać z pomocy optometrysty. Dostępne są w opakowaniu zawierającym 30 sztuk soczewek, co zapewnia wygodę na dłuższy okres użytkowania. Dodatkowo, te kolorowe soczewki dostępne są w różnych odcieniach, takich jak niebieskie, szare, zielone i piwne, umożliwiając dopasowanie do Twojego stylu i upodobań.

Czy soczewki FreshLook® One Day są bezpieczne?

Tak, soczewki FreshLook® One Day są bezpieczne, zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowania. Wyprodukowane przez renomowanego producenta Alcon oraz wykonane z materiału Nelfilcon A, gwarantują wysoką jakość i wygodę noszenia przez cały dzień.

Do jakiej wady wzroku FreshLook® One Day?

Soczewki FreshLook® One Day są przeznaczone dla osób bez wady wzroku, gdyż posiadają zerowe moce optyczne. Idealne dla tych, którzy chcą jedynie zmienić kolor swoich oczu, zachowując przy tym naturalny wygląd.

Jak zakładać soczewki FreshLook® One Day?

Przy zakładaniu soczewek FreshLook® One Day ważne jest, aby najpierw umyć i osuszyć ręce. Następnie delikatnie wyjąć soczewkę z opakowania i umieścić ją na czubku palca wskazującego. Ostatnim krokiem jest delikatne przesunięcie powieki górnej i dolnej, aby umieścić soczewkę na gałce ocznej.

Jak zdejmować soczewki FreshLook® One Day?

Aby zdejmować soczewki FreshLook® One Day, również należy dokładnie umyć i osuszyć ręce. Następnie delikatnie przesunąć dolną powiekę i delikatnie usunąć soczewkę z gałki ocznej.