FreshLook® Colors 2 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Nasza cena:

69,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Justyna
5.0000
Gorąco polecam szczególnie kolor Saphire Blue, które są zdecydowanie zauważalne przez otoczenie. Są bardzo wygodne w użyciu, nie uwierają i przede wszystkim mogę je nosić mimo, że nie posiadam wady wzroku :).

Produkt dostępny do wyczerpania zapasów.


Prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta w celu

potwierdzenia dostępności soczewek przed

złożeniem zamówienia.
FreshLook® Colors są kolorowymi soczewki kontaktowymi miesięcznej wymiany obecnymi w ofercie jednego z liderów branży optycznej - firmy Alcon® Vision Care.

 
Naturalna zmiana koloru oczu - soczewki kolorowe zerowe pozwalają zmienić kolor oczu na jeden z sześciu dostępnych. Zapewniają subtelny, naturalny wygląd oraz głębię spojrzenia.
Wysoki poziom uwodnienia - sięgający aż 55% sprawia, że użytkowanie soczewek jest niezwykle komfortowe i nie prowadzi ani do wysychania oczu, ani do podrażnień i zaczerwienienia. Gwarantowane długotrwałe uczucie świeżości.
Bardzo dobra przepuszczalność tlenu - jest dowodem na wysoką jakość wykonania każdej z soczewek. Szkła zapewniają rogówce stały dostęp do tlenu i tym samym sprawiają, że oczy są jeszcze zdrowsze i bardziej odporne na wszelkiego rodzaju podrażnienia oraz wysychanie.
znacznik stron - FreshLook Colors

 
Znacznik stron ułatwiający zakładanie - dzięki niemu nie ma szans, że pomylisz stronę i będziesz musiał sięgnąć po kolejną soczewkę. Aplikacja jest łatwa oraz szybka, nawet jeśli nie masz w tym doświadczenia.

 
Dopasowanie do kształtu oka - potęguje komfort wynikający z użytkowania soczewek oraz zmniejsza ryzyko ich podwijania lub wypadania.
 
Nawet miesiąc stosowania - soczewki działają w trybie miesięcznym, co oznacza, że z jednej pary możesz korzystać przez całe trzydzieści dni. Jedyną zasadą jest umieszczanie szkieł na noc w specjalistycznym płynie pielęgnacyjnym.
 

Charakterystyka soczewek FreshLook® Colors:

 

FreshLook® Colors to soczewki kolorowe, pozwalające na zmianę barwy tęczówki w pełni naturalny sposób. W procesie tworzenia soczewek ich strukturę oparto na materiale Phemfilcon A, który w zestawieniu z wysokim poziomem uwodnienia soczewki (55%) sprawia, że ich użycie jest bardzo komfortowe od momentu założenia aż do zakończenia ich używania.

 

Naturalny efekt zmieniającej się barwy oczu powstał przez zestawienie ze sobą trzech kolorów (Technologia 3-w-1), co zapewnia uzyskanie subtelnej i naturalnej głębi spojrzenia. Poza zadbaniem o efekt wizualny nie zapomniano również o jakości i precyzji wykonania soczewek kontaktowych. W wyniku tego soczewki FreshLook® Colors posiadają dobrą przepuszczalność tlenu oraz doskonale dostosowują się do kształtu oka, co zwiększa komfort ich użytkowania.

 

Na soczewce umieszczono znacznik strony FL, ułatwiającym nałożenie soczewki. Poza tym, soczewki wyposażone zostały w filtr UV.

 

Dla kogo soczewki FreshLook® Colors?

 

FreshLook® Colors są miesięcznymi soczewkami kolorowymi proponowanymi osobom mającym za cel zmianę zarówno jasnego, jak i ciemnego koloru swojej tęczówki. W głównej mierze powinny wybrać je osoby, oczekujące uzyskanie prawdziwego, naturalnego efektu lub zdecydowanej zmiany wizerunku. Soczewki FreshLook® Colors będą idealne do noszenia zarówno w ciągu dnia, ale także na specjalne okazje.

 

Soczewki FreshLook® Colors dostępne są w wersji plano (bez mocy korekcyjnych), ale można je dostać także w mocach dodatnich i ujemnych.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki FreshLook® Colors są soczewkami planowej wymiany, a więc konieczne jest ich czyszczenie przy użyciu płynów pielęgnacyjnych. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny z linii Clean Active lub każdy inny dostępny płyn do soczewek znajdujący się w naszej ofercie.

 

Soczewki kontaktowe FreshLook Colors dostępne są w kolorach:

  • Blue - soczewki kolorowe niebieskie
  • Sapphire Blue - soczewki kolorowe szafirowe,
  • Violet - soczewki kolorowe fioletowe,
  • Hazel - soczewki kolorowe szafirowe,
  • Green - soczewki kolorowe zielone,
  • Misty Gray - soczewki kolorowe mglisto-szare.
 

Blue - soczewki niebieskie:

 
soczewki niebieskie FreshLook Colors - 1 osoba soczewki niebieskie FreshLook Colors - 2 osoba soczewki niebieskie FreshLook Colors - 3 osoba
 

Green - soczewki zielone:

 
soczewki zielone FreshLook Colors - 1 osoba soczewki zielone FreshLook Colors - 2 osoba soczewki zielone FreshLook Colors - 3 osoba
 

Hazel - soczewki piwne:

 
soczewki piwne FreshLook Colors - 1 osoba soczewki piwne FreshLook Colors - 2 osoba soczewki piwne FreshLook Colors - 3 osoba
 

Saphire Blue - soczewki szafirowe:

 
soczewki szafirowe FreshLook Colors - 1 osoba soczewki szafirowe FreshLook Colors - 2 osoba soczewki szafirowe FreshLook Colors - 3 osoba
 

Violet - soczewki fioletowe:

 
soczewki fioletowe FreshLook Colors - 1 osoba soczewki fioletowe FreshLook Colors - 2 osoba soczewki fioletowe FreshLook Colors - 3 osoba

 

Parametry soczewek FreshLook® Colors:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki kolorowe
Marka Soczewki FreshLook
Producent ALCON
Moc sferyczna 0,00 D - w wersji plano
Krzywizna 8,6
Średnica 14,5
Kolor Blue, Saphire Blue, Green, Hazel, Misty Gray, Violet
Dk/t 26 x 10-9
Uwodnienie 55%
Materiał Phemfilcon A
Technologia Technologia 3-w-1
Filtry UV Tak
 

Soczewki dostępne są również w innym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu2 sztuki
Kolor soczewkiViolet
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów