FreshLook® One Day 10 szt.

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

49,88 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
AGNIESZKA
5.0000
Mam ciemno brązowy kolor oczu,kupiłam orzechowe soczewki i efekt był niesamowity. Moje oczy nabrały innego blasku, rozjaśniły kolor i nadały efekt niepowtarzalny.Polecam ciemnookim kolor orzechowy......spojrzenie jest bardziej sexi ;)
Marcin
5.0000
BLUE ten kolor jest slaby, prawie nie widoczny;/
Arleta
2.0000
MAM JASNOSZARE OCZY, A ORZECHOWE SOCZEWKI NIEMALŻE NIE ZMIENIŁY TEGO KOLORU:/BAAARDZO NATURALNY WYGLĄD, AŻ ZA...

FreshLook® One Day to jednodniowe soczewki kolorowe, znajdujące się w ofercie jednego z liderów branży optycznej, firmy Alcon® Vision Care.  

Produkt liderów w branży - soczewki zostały stworzone przez jedną z najbardziej popularnych i cenionych firm w branży optycznej - Alcon.
Naturalny efekt koloryzacji - w procesie produkcji na tęczówki soczewek zostały nałożone równomiernie trzy kolory, co daje jeszcze bardziej naturalny i subtelny efekt.
Ultracienkie krawędzie - dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii LightStream soczewki charakteryzują się bardzo cienkimi krawędziami, co przekłada się na ich niewyczuwalność i wysoki komfort użytkowania.
 
Wysoki stopień uwodnienia - soczewki wykonano z nowoczesnego materiału Nelfilcon A, charakteryzującego się aż 69-procentowym uwodnieniem. To gwarantuje odpowiednie nawilżenie oczu i tym samym eliminuje problem suchości oraz podrażnień.
Cztery kolory do wyboru - FreshLook One Day

 
Cztery różnorodne kolory do wyboru - Alcon oddaje w ręce klientów koloryzujące soczewki o czterech różnorodnych odcieniach, idealnych dla każdego.
Tryb jednodniowy - jako że jedna para soczewek przeznaczona jest wyłącznie do jednodniowego stosowania, nie wymagają one codziennej pielęgnacji. Po prostu wieczorem wyrzucasz, a o poranku sięgasz po nową i świeżą parę.
 

Charakterystyka soczewek FreshLook® One Day:

 

FreshLook® One Day są jednodniowymi soczewkami kolorowymi codziennej wymiany, powstałymi z zestawienia cech soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort z nadzwyczajną technologią realizowaną w szkłach FreshLook ColorBlends®. Soczewki FreshLook® One Day wykonano z materiału Nelfilcon A, który w zestawieniu z 69% uwodnieniem soczewek gwarantuje komfortowe ich noszenie, nawet pod koniec dnia. Poprzez wykorzystanie technologii LightStream™ krawędzie soczewek są niezwykle cienkie, co gwarantuje ich użytkownikom najwyższy komfort noszenia. W procesie produkcyjnym szkieł kontaktowych FreshLook® One Day bazuje się na technologii opartej na równoczesnym nakładaniu trzech kolorów na obraz tęczówki, dlatego soczewki nadają spojrzeniu bardziej subtelny i naturalny efekt w porównaniu do typowych soczewek kolorowych.

 

Dla kogo soczewki FreshLook® One Day?

 

FreshLook® One Day są idealnymi soczewkami kolorowymi u osób, pragnących zmienić lub podkreślić naturalny kolor oczu. Okażą się optymalnym rozwiązaniem zarówno u osób okazjonalnie używających soczewek, jak i dla osób eksperymentujących z różnymi wersjami soczewek kolorowych. Soczewki są dostępne w opakowaniu 10 szt. w mocach ujemnych, ale także w większym opakowaniu (30 szt.), a także w wersji 0 D (bez mocy korekcyjnych) w opakowaniach 10 i 30 szt. Mniejsze opakowanie soczewek kolorowych FreshLook® One Day to idealny produkt dla osób aktywnych i testujących różne wersje soczewek kolorowych.

 

Soczewki kontaktowe FreshLook® One Day są dostępne w popularnych kolorach:

  • Blue - soczewki kolorowe niebieskie,
  • Grey - soczewki kolorowe szare,
  • Green - soczewki kolorowe zielone,
  • Pure Hazel - soczewki kolorowe piwne.
 

Blue - soczewki niebieskie:

 
soczewki niebieskie FreshLook One Day - 1 osoba soczewki niebieskie FreshLook One Day - 2 osoba soczewki niebieskie FreshLook One Day - 3 osoba
 

Gray - soczewki szare:

 
soczewki szare FreshLook One Day - 1 osoba soczewki szare FreshLook One Day - 2 osoba soczewki szare FreshLook One Day - 3 osoba
 

Green - soczewki zielone:

 
soczewki zielone FreshLook One Day - 1 osoba soczewki zielone FreshLook One Day - 2 osoba soczewki zielone FreshLook One Day - 3 osoba
 

Pure Hazel - soczewki piwne:

 
soczewki piwne FreshLook One Day - 1 osoba soczewki piwne FreshLook One Day - 2 osoba soczewki piwne FreshLook One Day - 3 osoba

 

Parametry soczewek FreshLook® One Day:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Soczewki kolorowe
Marka Soczewki FreshLook
Producent ALCON
Moc sferyczna -6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 13,8
Kolor Blue, Green, Gray, Pure Hazel
Dk/t 26 x 10-9
Uwodnienie 69%
Materiał Nelfilcon A
Technologia LightStream, Technologia 3-w-1
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Kolor soczewkiBlue, Green, Grey, Pure Hazel
Dostępnośćdo 10 dni roboczych

Jak dobrać soczewki FreshLook® One Day 10 szt.?

Soczewki FreshLook® One Day są dostępne w opakowaniu zawierającym 10 sztuk, co pozwala na wygodne użytkowanie przez okres 10 dni. Mogą być dobrane samodzielnie na podstawie parametrów produktu, takich jak moc i krzywizna, biorąc pod uwagę także ich cechy dodatkowe, tj. kolorowe warianty: niebieski, szary, zielony i piwny. Można również skonsultować się z optometrystą w celu dokładnej oceny potrzeb wzrokowych i dopasowania soczewek.

Czy soczewki FreshLook® One Day są bezpieczne?

Tak, soczewki FreshLook® One Day są bezpieczne w użytkowaniu, zapewniając pełen komfort i bezpieczeństwo dzięki wysokiej jakości materiałowi, jakim jest Nelfilcon A, oraz jednorazowemu użytkowaniu, co eliminuje konieczność czyszczenia i przechowywania.

Do jakiej wady wzroku FreshLook® One Day?

Soczewki FreshLook® One Day przeznaczone są do korekcji krótkowzroczności, co oznacza, że są idealne dla osób mających problem z widzeniem na dalekie odległości.

Jak zakładać soczewki FreshLook® One Day?

Zakładanie soczewek FreshLook® One Day jest proste i szybkie. Przed umieszczeniem soczewki na oku, należy dokładnie umyć i osuszyć dłonie. Następnie, delikatnie złapać soczewkę na palcu wskazującym, sprawdzając, czy nie jest odwrócona. Następnie wystarczy delikatnie rozciągnąć powieki i umieścić soczewkę na środku oka.

Jak zdejmować soczewki FreshLook® One Day?

Usuwanie soczewek FreshLook® One Day również jest łatwe. Wystarczy delikatnie pociągnąć dolną powiekę i patrzeć w górę, aby soczewka przesunęła się na białko oka. Następnie delikatnie złapać soczewkę kciukiem i palcem wskazującym i wyjąć ją z oka.