Soczewki turkusowe i szafirowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Miesięczne soczewki turkusowe i szafirowe

Kiedy wynaleziono soczewki korekcyjne, nie spodziewano się, że kolejnym krokiem do polepszenia jakości życia będą kolorowe soczewki kontaktowe. Ich estetyczna cecha umożliwia szybką zmianę barwy oczu. Dzięki nim, praktycznie każdy człowiek, w dowolnym momencie może zmienić kolor oczu, od niebieskiego, po turkusowy czy szafirowy. To właśnie soczewki turkusowe i szafirowe są źródłem największych zmian wizerunku. Nie tylko oryginalnie wyglądają, ale podkreślają charakter i osobowość człowieka.

W jakim celu używa się soczewek turkusowych i szafirowych?

Codzienna zmiana wizerunku może okazać się zbyt pracochłonna bądź zanadto kłopotliwa. Dlatego, aby zapewnić sobie regularną metamorfozę wyglądu, dobrze jest wykorzystać dostępność kolorowych soczewek. Codzienna zmiana koloru oczu stanie się bardzo prosta. Prosta, ponieważ adaptacja oka trwa kilka sekund, tyle, co założenie soczewek. Soczewki turkusowe i szafirowe pozwolą nadać twarzy innego charakteru, lekko z pazurem. Przede wszystkim, soczewki turkusowe są idealne dla osób chcących uzyskać niekonwencjonalny wygląd. Barwy te są dla osób odważnych, potrzebujących zmian. Soczewki w tym wypadku to nie tylko korekcja, ale i nietypowy rodzaj stylizacji.

Zalety turkusowych i szafirowych soczewek kontaktowych

Soczewki turkusowe to swoista wolność. Przydadzą się nie tylko osobom potrzebującym szybkiej zmiany, ale również tym, którzy są po prostu znudzeni klasycznymi soczewkami. Dają niezliczoną swobodę zarówno dalekowidzom, krótkowidzom a nawet astygmatykom. Dzięki szafirowym soczewkom, nie trzeba już zastanawiać się nad awangardowymi oprawkami do okularów, aby wyróżnić się z tłumu. Ponadto, oryginalny kolor soczewek dodaje pewności siebie. Wyglądają atrakcyjnie za dnia i nocy. Są znakomitym uzupełnieniem wieczornej stylizacji. A co najważniejsze, soczewki turkusowe i szafirowe podkreślą makijaż.

Jakie soczewki turkusowe i szafirowe wybrać?

Ze względu na oryginalność turkusowych i szafirowych soczewek ich ilość jest ograniczona. Zaliczają się do nich AquaView Color oraz FreshLook ColorBlends:

  • AquaView Color - kolorowe soczewki dostępne w wersjach ujemnych, plusowych oraz zerowych. Zalecane są do miesięcznego noszenia, w celach korekcyjnych jak i zmiany barwy tęczówki. Cechuje ich wysoki komfort noszenia oraz łatwość zakładania. Lekka struktura soczewki wykonana jest z materiału o nazwie Methafilcon A. Dzięki 55% stopniowi nawilżenia pozostają zwilżone przez cały dzień. Ponadto, AquaView Color jest idealna dla astygmatyków, którzy często borykają się z właściwym doborem soczewek. Dzięki właściwościom ochronnym zapewniają bezpieczeństwo przed działaniem promieni słonecznych.
  • FreshLook ColorBlends - soczewki przeznaczone dla osób, które chcą kompleksowo zmienić swoją barwę oczu. Ich data użyteczności to miesiąc, a jedno opakowanie zawiera dwie sztuki soczewek. Dostępne moce to zarówno minusowe parametry, jak i plusowe. Dla osób bez problemów ze wzrokiem przygotowano wersje 0. Przewodnim materiałem, z którego wykonana jest soczewka to Phemfilcon A. Technologia 3 w 1 gwarantuje wytrzymałość i precyzję wykonania. Kolor jest dogłębny, ale zarazem subtelny. Ponadto, zapewniają odpowiednie przepuszczanie powietrza oraz posiadają filtry UV.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek kolorowych: