Soczewki kolorowe brązowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę

Miesięczne soczewki brązowe

Kolorowe soczewki kontaktowe pozwalają na uzyskanie szybkiej metamorfozy wyglądu. Zapewne wiele osób nie raz zastanawiało się, jak wyglądaliby, gdyby barwa ich oczu była zupełnie inna. Zakup kolorowych soczewek kontaktowych nie tylko pełni funkcję estetyczną, ale także - jak w przypadku standardowych soczewek, gwarantuje kompleksową korektę wady wzroku. Dlatego też, zdecydowanie się na soczewki brązowe umożliwi posiadanie pięknych piwnych oczu, niczym jak u gwiazdy Hollywood.

W jakim celu używa się soczewek brązowych?

Brązowe soczewki kontaktowe to szkła, które przede wszystkim zmieniają kolor tęczówki oka. Uwzględniając różne modele mogą posiadać dwie, podstawowe właściwości. Pierwsza z nich, to soczewki brązowe, które całkowicie zmieniają kolor oczu. Druga właściwość polega nie na ogólnej zmianie barwy, ale na nadaniu jej głębi i swoistej wyrazistości. I to właśnie ze względu na te cechy brązowych soczewek, wiele osób decyduje się na ich wybór. Na domiar tego, głównym powodem chęci zmiany barwy oka na brązowy, jest potrzeba wyróżnienia się, ale w bardzo subtelny i naturalny sposób. Nawet osoby, które nie potrzebują leczenia wzroku, mogą skorzystać z tego rodzaju rewolucji. Oferta producentów jest obszerna, co przekłada się na możliwość zakupu tzw. soczewek o mocy 0. To rodzaj soczewek, które w żaden sposób nie modyfikują postrzeganego obrazu.

Zalety brązowych soczewek kontaktowych

Kolorowe szkła kontaktowe, w tym soczewki brązowe, podobnie jak standardowe środki korekcji wzroku, gwarantują wiele pozytywnych doświadczeń, których niestety nie mogą dać klasyczne okulary. Przede wszystkim, brązowe soczewki nie ograniczają ruchów, przez co swobodnie można uprawiać ulubiony sport. Ponadto, w żaden sposób nie ograniczają pola widzenia. Co najważniejsze, nie ma możliwości ich usunięcia. Co bardzo często dzieje się z klasycznymi okularami. A co ciekawe i korzystne, można je nosić cały dzień, a niektóre serie nawet nie wymagają ściągania na noc. Kolorowe soczewki są elastyczne, miękkie i wykazują się wysokim komfortem noszenia. Jednak największą zaletą soczewek brązowych jest uzyskanie wymarzonej barwy oczu, która będzie wyglądała naturalnie.

Jakie brązowe soczewki wybrać?

Współcześnie na rynku optycznym funkcjonuje niewiele firm oferujących swoim klientom soczewki brązowe. Dlatego warto zapoznać się z następującymi soczewkami w tej wersji kolorystycznej:

  • AquaView Color - kolorowe miesięczne soczewki kontaktowe, które korygują wadę wzroku oraz zmieniają kolor tęczówki. Funkcjonują w dwóch typach opakowań - zawierających dwie sztuki oraz sześć sztuk, dla osób które cenią sobie posiadanie ich większej ilości. Przewodnim materiałem jest Methafilcon A, który daje komfort i swobodę noszenia. Mają asferyczną budowę, co przekłada się na wysoki poziom użyteczności w stosunku do osób z astygmatyzmem.
  • FreshLook ColorBlends - miesięczne soczewki dostępne dla każdego, ze względu na szeroką gamę mocy. To, co je charakteryzuje to wysoki poziom nawilżenia, długotrwałe działanie, naturalny efekt podkreślenia koloru oczu oraz precyzyjność wykonania. Ich noszenie nie sprawia trudności, ponieważ dopasowują się do kształtu oka. Wykonane są z wykorzystaniem technologii 3w1, która łączy sobie trzy kolory. Chronią przed promieniowaniem UV i wysuszeniem oka.
  • Air Optix Colors - ich gramatura jest bardzo miękka. Wykonane z silikonowego i żelowego materiału, który zapewnia odpowiedni dopływ tlenu i nawilżenia. Nie powoduje podrażnień, nie zaczerwienia oka. Chroni oko przed dostaniem się szkodliwych substancji, a zarazem ogranicza osadzanie się białek na powierzchni soczewki. Dostępne w wersji miesięcznej, w dowolnej mocy, nawet zerowej.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek kolorowych: