Soczewki kolorowe niebieskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę

Jednodniowe i miesięczne soczewki niebieskie

Soczewki kontaktowe ze względu na komfort noszenia, stały się popularnym narzędziem korekty wzroku. Soczewek używają zarówno młode osoby, jak i te starsze. Jednak, wiele osób decyduje się na zakup soczewek w innym celu, a więc w celu zmiany swojego wyglądu. Kolorowe soczewki kontaktowe gwarantują możliwość poprawy naturalnego koloru oczu lub stworzenia nowego wyglądu oczu w niecałą minutę.

W jakim celu używa się soczewek niebieskich?

Soczewki koloru niebieskiego to tylko jedne z nielicznych podtypów soczewek poprawiających naturalne piękno oczu. Ze względu na barwę, nadają głębi spojrzeniu. Ponadto, niebieskie soczewki powodują, iż oko staje się większe i pełniejsze. Co ciekawe, noszenie niebieskich soczewek dodaje oczom blasku, ze względu na efektywne odbijanie się dziennego światła.

Niebieskie soczewki kontaktowe stosowane są przez osoby, które pragną w małym stopniu zmienić swój wygląd zewnętrzny. Wybierają one kolor niebieski, ponieważ jego szczególne cechy to szlachetność i delikatność. Warto zaznaczyć, że niebieskie soczewki kontaktowe mają jeszcze inne właściwości i zastosowania. Osoby o jasnych oczach mogą wzmocnić swój kolor oczu. Szukający mocniejszych impresji mogą zastosować kryjące soczewki kontaktowe, które znacznie podkreślają barwę oczu i dokładnie zakryją naturalny kolor soczewki.

Zalety niebieskich soczewek kontaktowych

Główną zaletą niebieskich soczewek jest ich naturalny efekt. Ich założenie nie powoduje sztucznego efektu. Oczy wyglądają prawdziwie, wymownie, ale nie sztucznie. Inną korzyścią niebieskich soczewek jest ich właściwość uspokajająca. Niebieski odcień zwiększa kontury widzianych obiektów oraz redukuje odbijane światło. Ta łatwość widzenia pomaga odciążyć oczy poprzez zminimalizowanie odbieranego światła.

Jakie niebieskie soczewki wybrać?

Większość niebieskich soczewek kontaktowych dostępna jest w kilkunastu mocach korekcyjnych. Oznacza to, że mogą być one stosowane nie tylko przez osoby chcące zmienić wygląd, ale także przez osoby z określonymi wadami wzroku. Liczne są także firmy oferujące niebieskie soczewki, do których zalicza się:

  • FreshLook Colors - soczewki, które dostępne są w wersji miesięcznej. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, ze względu na wykorzystanie w produkcji takich materiałów jak Phemfilcon A, które w połączeniu z odpowiednimi parametrami nawodnienia ułatwiają komfort noszenia.
  • FreshLook ColorBlends - soczewki gwarantujące bezpieczeństwo i komfort noszenia. Nadają one naturalny efekt barwy oczu, ze względu na wykorzystanie technologii 3w1. Wygodę noszenia zapewnia także wysoka przepuszczalność tlenu oraz wysokiej jakości materiał Phemfilcon A.
  • FreshLook One Day - rodzaj soczewek zalecany do codziennej wymiany. Dostępne są w wersjach korekcyjnych - minusowych oraz zerowych - nie wymagających korekcji. Opakowania posiadają dwie pojemności: 10 bądź 30 sztuk. Materiał przewodni soczewki to Nelfilcon A, który dzięki odpowiednim nawodnieniu - aż 69%, podwyższa komfort noszenia i ograniczania wysuszanie.
  • Air Optix Colors - typ soczewek, które w opakowaniu posiadają dwie sztuki kolorowych szkieł. To bardzo miękkie i przyjemne w noszeniu sferyczne soczewki, wykonane z materiału Lotrafilcon B, które dostępne są w wersji zerowej, ujemnej oraz dodatniej. Cechuje je wysoka przepuszczalność tlenu, ograniczenie podrażnień, hydrożelowy materiał wykonania, a także odporność na osadzanie osadów białkowych.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek kolorowych: