FreshLook® One Day 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

137,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Justyna
5.0000
FreshLook One Day to bardzo komfortowe w noszeniu soczewki. Mimo że są to soczewki jednodniowe, to po całym dniu noszenia oczy są dobrze nawilżone i niepodrażnione. Jest to dla mnie szczególnie ważne, ponieważ mam wrażliwe oczy. Zamówiłam soczewki w kolorze piwnym, które subtelnie podkreśliły moją naturalną barwę oczu. To pierwsze moje kolorowe soczewki i jestem nimi pozytywnie zaskoczona. Efekt jest widoczny, a jednocześnie wyjątkowo naturalny. Jedno opakowanie starcza na cały miesiąc użytkowania. Warto je wypróbować. U mnie się sprawdziły bardzo dobrze.

Soczewki FreshLook® One Day są to jednodniowe soczewki kolorowe, mieszczące się w bogatej ofercie firmy Alcon® Vision Care.

 
Technologia LightStream - soczewki zostały stworzone w oparciu o innowacyjną technologię, w ramach której zyskały niezwykle cienkie krawędzie. To sprawia, że są wręcz niewyczuwalne na oku i komfortowe w codziennym użytkowaniu.
Wysoki stopień nawilżenia - uzyskany poprzez wykorzystanie nowoczesnego materiału o nazwie Nelfilcon A. Soczewki charakteryzują się aż 69-procentowym uwodnieniem, dzięki któremu gwarantują całodniowe nawilżenie i eliminują problem suchego i podrażnionego oka.
Naturalna zmiana koloru - dzięki równomiernemu wdrukowaniu kolorów we wnętrze soczewki, koloryzacja wygląda subtelnie i nie maskuje naturalnej barwy oka, a także atrakcyjnie ją podkreśla.
Korekcyjne i zerowe - z koloryzujących soczewek kontaktowych FreshLook One Day mogą korzystać zarówno osoby borykające się z ujemną wadą wzroku, jak i o zdrowych oczach.
 
Tryb jednodniowy - FreshLook One Day

 
Tryb jednodniowy - jedna para soczewek wystarcza na maksymalnie 24 godziny, co jest świetnym rozwiązaniem dla osób prowadzących dynamiczny tryb życia oraz ceniących wzmożoną higienę oczu.
30 sztuk w opakowaniu - wystarcza na 15 dni regularnego stosowania, co okazuje się odpowiednią ilością dla tych osób, które już mają za sobą pierwsze doświadczenia z koloryzującymi soczewkami i chcą korzystać z nich okazjonalnie.
 

Charakterystyka soczewek FreshLook® One Day:

 

FreshLook® One Day to soczewki kolorowe podlegającej codziennej wymianie, powstałe z powiązania ze sobą cech soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort z nietypową technologią FreshLook ColorBlends®. Soczewki FreshLook® One Day powstały w oparciu o materiał Nelfilcon A, co łącząc to z 69% uwodnieniem soczewek zapewnia pełen komfort użytkowania, od początku dnia aż do końca dnia. Przez skorzystanie w soczewkach FreshLook® One Day z cech technologii LightStream™, soczewki posiadają niezwykle cienkie krawędzie, gwarantując ich użytkownikowi pełen komfort noszenia.

W trakcie produkcji soczewek FreshLook® One Day użyto technologię opartą o jednoczesne nałożenie trzech kolorów na rysunku tęczówki, zapewniają uzyskanie efektu w soczewkach kolorowych, który jest bardziej naturalny i subtelny.

 

Dla kogo soczewki FreshLook® One Day?

 

FreshLook® One Day to soczewki idealne dla osób, które chcą zmienić lub podkreślić kolor swoich oczu. Będą odpowiednie i dla osób okazjonalnie zakładających soczewki, jak i dla tych, które po raz pierwszy eksperymentują z soczewkami kolorowymi. Soczewki są dostępne w mocach ujemnych w opakowaniu 30 szt., ale jest także dostępne w mniejszym opakowaniu (10 szt.) oraz w wersji 0 D (bez mocy korekcyjnych) w opakowaniach 10 i 30 szt.

 

Soczewki kontaktowe FreshLook® One Day są dostępne w popularnych kolorach:

  • Blue - soczewki kolorowe niebieskie,
  • Grey - soczewki kolorowe szare,
  • Green - soczewki kolorowe zielone,
  • Pure Hazel - soczewki kolorowe piwne.
 

Blue - soczewki niebieskie:

 
soczewki niebieskie FreshLook One Day - 1 osoba soczewki niebieskie FreshLook One Day - 2 osoba soczewki niebieskie FreshLook One Day - 3 osoba
 

Gray - soczewki szare:

 
soczewki szare FreshLook One Day - 1 osoba soczewki szare FreshLook One Day - 2 osoba soczewki szare FreshLook One Day - 3 osoba
 

Green - soczewki zielone:

 
soczewki zielone FreshLook One Day - 1 osoba soczewki zielone FreshLook One Day - 2 osoba soczewki zielone FreshLook One Day - 3 osoba
 

Pure Hazel - soczewki piwne:

 
soczewki piwne FreshLook One Day - 1 osoba soczewki piwne FreshLook One Day - 2 osoba soczewki piwne FreshLook One Day - 3 osoba

 

Parametry soczewek FreshLook® One Day:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Soczewki kolorowe
Marka Soczewki FreshLook
Producent ALCON
Moc sferyczna -6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 13,8
Kolor Blue, Green, Gray, Pure Hazel
Dk/t 26 x 10-9
Uwodnienie 69%
Materiał Nelfilcon A
Technologia LightStream, Technologia 3-w-1
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Kolor soczewkiBlue, Green, Grey, Pure Hazel
Dostępnośćdo 10 dni roboczych