FreshLook® One Day 10 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

49,88 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Soczewki FreshLook® One Day to jednodniowe soczewki kolorowe, znajdujące się w ofercie Alcon® Vision Care.

 
Materiał Nelfilcon A - charakteryzuje się wysokim stopniem uwodnienia oraz dużą przepuszczalnością tlenową. To dzięki niemu soczewki są niezwykle komfortowe w stosowaniu - utrzymują wilgotność oczu oraz gwarantują im swobodny dostęp do powietrza.
Technologia LightStream - zastosowanie innowacyjnej technologii pozwoliło na uzyskanie jeszcze lepszej budowy soczewek - z ultracienkimi krawędziami, dzięki którym szkła pozostają niewyczuwalne na oku przez cały okres użytkowania.
Naturalna zmiana koloru - skrycie aż trzech odcieni i wdrukowanie ich wewnątrz, a nie na zewnątrz soczewki daje gwarancję naturalnej zmiany koloru oka i wzbogacenie go o subtelny blask.
Łatwa i przyjemna aplikacja - duża elastyczność soczewek w połączeniu z ultracienkimi krawędziami przekłada się na bardzo łatwą i przyjemną aplikację. Szkła bowiem błyskawicznie dopasowują się do kształtu oka i nie dają wrażenia obecności obcego ciała.
Tryb jednodniowy - FreshLook One Day

 
Tryb jednodniowy - nowa i świeża para soczewek każdego dnia, czy nie brzmi to przekonująco? Kolorowe szkła kontaktowe przeznaczone są do dziennego stosowania i nie wymagają dodatkowej pielęgnacji.
Opakowanie idealne na początek - w opakowaniu znajduje się 10 sztuk soczewek. To idealna opcja dla osób, które miały już kontakt z kolorowymi szkłami kontaktowymi i chcą kontynuować korzystanie z tego gadżetu.
 

Charakterystyka soczewek FreshLook® One Day:

 

FreshLook® One Day to soczewki kolorowe, których użycie polega na codziennej wymianie. Stworzono je z połączenia cech soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort z unikatową technologią FreshLook ColorBlends®. Soczewki FreshLook® One Day wykonano z Nelfilcon A, materiału który w powiązaniu z 69% uwodnieniem zapewnia maksymalny komfort użycia soczewek nawet pod koniec dnia. Przez zaczerpnięcie z możliwości technologii LightStream™, krawędzie soczewek FreshLook® One Day są niezwykle cienkie, gwarantując użytkownikom najwyższy komfort noszenia. Podczas produkcji soczewek FreshLook® One Day skorzystano również z technologii opartej na jednoczesnym nakładaniu się trzech kolorów na tęczówkę oka, dlatego uzyskano niezwykle subtelne i naturalne spojrzenie.

 

Dla kogo soczewki FreshLook® One Day?

 

FreshLook® One Day to soczewki perfekcyjne u osób, pragnących zmienić lub zaakcentować naturalną barwę oczu. Są odpowiednie nie tylko u osób sporadycznie korzystających z soczewek kolorowych, ale i u tych tych, używających wielu typów soczewek kolorowych. Soczewki FreshLook® One Day są dostępne w wersji 0 D (bez mocy korekcyjnych) w opakowaniu 10 szt., ale także w tej samej wersji w opakowaniu 30 szt, oraz w mocach ujemnych (10 i 30 szt.).

 

Soczewki kontaktowe FreshLook® One Day są dostępne w popularnych kolorach:

  • Blue - soczewki kolorowe niebieskie,
  • Grey - soczewki kolorowe szare,
  • Green - soczewki kolorowe zielone,
  • Pure Hazel - soczewki kolorowe piwne.
 

Blue - soczewki niebieskie:

 
soczewki niebieskie FreshLook One Day - 1 osoba soczewki niebieskie FreshLook One Day - 2 osoba soczewki niebieskie FreshLook One Day - 3 osoba
 

Gray - soczewki szare:

 
soczewki szare FreshLook One Day - 1 osoba soczewki szare FreshLook One Day - 2 osoba soczewki szare FreshLook One Day - 3 osoba
 

Green - soczewki zielone:

 
soczewki zielone FreshLook One Day - 1 osoba soczewki zielone FreshLook One Day - 1 osoba soczewki zielone FreshLook One Day - 1 osoba
 

Pure Hazel - szoczewki piwne:

 
soczewki piwne FreshLook One Day - 1 osoba soczewki piwne FreshLook One Day - 2 osoba soczewki piwne FreshLook One Day - 3 osoba

 

Parametry soczewek FreshLook® One Day:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Soczewki kolorowe
Marka Soczewki FreshLook
Producent ALCON
Moc sferyczna 0,00 D - w wersji plano
Krzywizna 8,6
Średnica 13,8
Kolor Blue, Green, Gray, Pure Hazel
Dk/t 26 x 10-9
Uwodnienie 69%
Materiał Nelfilcon A
Technologia LightStream, Technologia 3-w-1
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Kolor soczewkiBlue, Green, Grey, Pure Hazel
Dostępnośćdo 10 dni roboczych