Ranking soczewek ACUVUE® w 2021 roku

1

  • ACUVUE® OASYS to wysokiej jakości soczewki kontaktowe, których producentem jest firma Johnson & Johnson. Produkt ten został wykonany z myślą o użytkownikach zmagających się z wysychaniem i zmęczeniem oczu, co jest wynikiem pracy w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia Hydraclear zapewnia maksymalny komfort użytkowania i wysoki poziom nawilżenia, a zastosowane filtry UVA i UVB chronią oko przed promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, które są przeznaczone do stosowania w trybie ciągłym. Jedna para soczewek może być noszona nawet przez okres 2 tygodni.
KUPUJĘ

2

  • ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM to dwutygodniowe soczewki toryczne, stworzone z myślą o osobach, które zmagają się z astygmatyzmem. Dzięki nowoczesnej technologii HydraClear oczy są nawilżone przez cały dzień oraz wyglądają świeżo i zdrowo. Regularne stosowanie soczewek pozwala na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki idealnej stabilności soczewki widziany obraz jest wyraźniejszy niż kiedykolwiek. Soczewki ponadto wyposażono w filtry UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które z powodzeniem wystarczą Ci na 6 tygodni stosowania.
KUPUJĘ

3

  • ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.
KUPUJĘ
4

1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ
5

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to innowacyjne soczewki jednodniowe dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Zakładana codziennie nowa para soczewek gwarantuje wysoki komfort oraz maksymalny poziom higieny. Technologia, jakiej użyto do stworzenia tego produktu, sprawia, że soczewki cechują wysoka stabilność, najwyższy poziom nawilżenia, a także ochrona przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu, dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to idealny wybór, gdy astygmatyzm stwierdzono tylko w jednym oku. Wtedy spokojnie możesz połączyć ten zestaw z innym, co umożliwi Ci użytkowanie soczewek nawet przez 30 dni.

KUPUJĘ
6

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

KUPUJĘ
7

ACUVUE® 2 to wysokiej klasy nowoczesne soczewki stworzone przez koncern Johnson & Johnson. Zostały wykonane z innowacyjnego materiału Etafilcon A, a w ich produkcji została użyta 3-krzywiznowa powierzchnia, dzięki czemu soczewki są wysoce nawilżone, a oczy wolne od zaczerwienienia i podrażnień. Ultacienkie krawędzie soczewek perfekcyjnie dopasowują się do oka, całkowicie eliminując problem podwijania i wypadania. Dodatkowo produkt został wyposażony w filtry UV, które chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. ACUVUE® 2 to świetny wybór i najlepsza jakość.

KUPUJĘ
8

ACUVUE® OASYS to soczewki nowej generacji wykonane z materiału Senofilcon A, który zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Produkt ten jest dodatkowo wyposażony w filtry UVA i UVB a technologia Hydraclear gwarantuje, że oko użytkownika tych soczewek będzie cały czas świeże i wolne od podrażnień. Soczewki te zostały stworzone z myślą o osobach zarówno z ujemnymi, jak i dodatnimi wadami wzroku. Ich regularne stosowanie pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 12 sztuk soczewek, które wystarczą Ci nawet na okres 12 tygodni.

KUPUJĘ
9

ACUVUE® OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM to soczewki wysokiej jakości dedykowane astygmatykom. Produkt jest ściśle kompatybilny ze składem ludzkiego filmu łzowego, jego użytkowanie jest więc niezwykle komfortowe oraz praktycznie niewyczuwalne dla oka. Soczewki są wysoce stabilne, nie podwijają się oraz nie wypadają, szczególnie podczas dynamicznych ruchów. Dodatkowo posiadają one wysoki poziom przepuszczalności tlenowej oraz maksymalny poziom nawilżenia, dzięki czemu ich noszenie jest naprawdę wygodne. Soczewki posiadają także filtry UV. Są dostępne w szerokim zakresie mocy sferycznych i zapewnią Ci perfekcyjne widzenie. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek.

KUPUJĘ
10

ACUVUE® OASYS 1-Day to innowacyjny produkt dla osób spędzających czas aktywnie, które pracują w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Do jego stworzenia została zastosowana nowoczesna technologia HydraLuxe oraz Technologia Zintegrowanej Łzy, dzięki czemu oko użytkownika tych soczewek jest maksymalnie nawilżone i dotlenione przez cały dzień. Dodatkowo soczewki zostały wyposażone w filtry UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.

KUPUJĘ

Soczewki kontaktowe to wygodna alternatywa dla korekcji wad wzroku za pomocą okularów. Użytkownicy doceniają ich liczne zalety, z czego najważniejszy jest brak ograniczeń w postaci zmniejszenia pola widzenia przez oprawki okularowe. Mogą również zapomnieć o parujących szkłach podczas przechodzenia z zimnego do ciepłego pomieszczenia. Obecnie wykorzystywane technologie pozwalają cieszyć się komfortem użytkowania przez długi czas - od momentu założenia aż do zdjęcia soczewek z oczu. Popularne rozwiązania zapewniają optymalny poziom uwodnienia oraz przepuszczalności tlenu. Dzięki temu oczy są wypoczęte i nawilżone, a ryzyko pojawienia się zaczerwienień czy podrażnień oczu zdecydowanie ograniczone. Wysokiej jakości materiały, z których produkowane są soczewki, zapewniają odpowiednie dopasowanie do naturalnej krzywizny rogówki. Cienka konstrukcja zapobiega natomiast zjawisku tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli soczewek, w tym najpopularniejsze są: jednodniowe, dwutygodniowe oraz miesięczne. Użytkownicy mogą wybierać pośród szkieł kontaktowych tradycyjnych, progresywnych (multifokalnych), torycznych oraz kolorowych. Z pomocą soczewek można skorygować najpopularniejsze wady wzroku, w tym krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz starczowzroczność (prezbiopię).

Marka ACUVUE® to jeden z najpopularniejszych wyborów wśród osób noszących soczewki kontaktowe. Od ponad 30 lat pracuje nad tym, aby dostarczyć użytkownikom wysokiej jakości rozwiązania optyczne - dostępne w przystępnych cenach. Wykorzystywane technologie pozwalają cieszyć się komfortem noszenia szkieł kontaktowych, wysoką jakością widzenia oraz zdrowym narządem wzroku. ACUVUE® słynie z takich technologii jak m.in. LACREON®, HYDRACLEAR® PLUS, HydraLuxe™ oraz ASD (ta ostatnia to odpowiedź na nieco inne wymagania oczu z astygmatyzmem). Marka ta doceniana jest również za stworzenie komfortowych dwutygodniowych soczewek, które można nosić w trybie ciągłym - bez konieczności zdejmowania na noc, przed snem. Poniżej znajduje się ranking najchętniej kupowanych modeli marki ACUVUE® w 2021 roku.

Pierwsze miejsce zajęły dwutygodniowe ACUVUE® OASYS w opakowaniu 6 sztuk. Są to soczewki wyposażone w znacznik „123”, który zapewnia ich intuicyjną aplikację. Udogodnienie to docenią szczególnie osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze szkłami kontaktowymi. W tym modelu producent zastosował technologię Hydraclear – wzbogacił soczewki o dodatkowy, delikatny składnik nawilżający. Zadaniem takiego rozwiązania jest ochrona przed nadmiernym wysychaniem oczu podczas noszenia szkieł kontaktowych. Ogranicza to również ryzyko pojawienia się zaczerwienień oraz podrażnień oczu. ACUVUE® OASYS przeznaczone są do użytkowania w trybie dziennym oraz przedłużonym – bez konieczności zdejmowania na noc. Dzięki zaawansowanym filtrom UVA/UVB, ACUVUE® OASYS zapewniają wysoką ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Po ten model chętnie sięgają osoby z oczami wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień, zaczerwienień oraz nadmiernego wysychania. Soczewki polecane są również alergikom.

Drugie miejsce w zestawieniu należy do dwutygodniowych ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM pakowanych po 6 sztuk. Atutem tych szkieł kontaktowych jest szybkie dopasowanie się do naturalnego kształtu oka użytkownika. Dzięki wykorzystanym technologiom osoba nosząca soczewki może cieszyć się komfortem korzystania z nich przez cały dzień. Zapewniają one wysoką jakość widzenia w każdych warunkach. Ponadto materiał, z którego są wykonane, wyróżnia się wysokim poziomem uwodnienia oraz przepuszczalności tlenu. Jest to niezwykle ważne w przypadku osób, które zmagają się z astygmatyzmem bowiem ich oczy są bardziej wymagające. ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM z technologią Hydraclear zapewnia optymalny poziom nawilżenia oraz ochronę przed powstawaniem zaczerwienień i podrażnień. Wzrok pozostaje wypoczęty od rana do nocy. Nie zapominajmy również o wbudowanych filtrach UVA/UVB, które odpowiadają za zabezpieczenie wzroku przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania słonecznego. Soczewki można nosić w trybie dziennym oraz przedłużonym (bez konieczności zdejmowania przed snem - przez 6 dni i nocy).

Trzecie miejsce na podium zajęły jednodniowe ACUVUE® OASYS 1-Day w pudełku po 30 sztuk. Model ten wyróżnia się nieco większą średnicą, dzięki czemu uznawane są one za łatwiejsze w aplikacji oraz manipulowaniu na oku. Atutem tych soczewek jest wyprofilowana konstrukcja, której zadaniem jest łatwiejsze dopasowanie się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Wysoki poziom przepuszczalności tlenu oraz uwodnienia gwarantuje świeży, wypoczęty wzrok przez cały dzień – od momentu założenia aż do zdjęcia szkieł kontaktowych z oczu. ACUVUE® OASYS 1-Day charakteryzują się cienkimi krawędziami, dzięki czemu wyeliminowany został problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Jest to model jednodniowy, dlatego też codziennie po zdjęciu ich z oczu, należy je wyrzucić, aby kolejnego dnia sięgnąć po nową parę. Produkt ten rekomendowany jest osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami. Z tego rozwiązania chętnie korzystają również użytkownicy, których oczy są skłonne do przesuszania, zaczerwienień oraz podrażnień.

Na kolejnych miejscach w zestawieniu 10 najpopularniejszych modeli soczewek marki ACUVUE® znalazły się także kolejne produkty dla astygmatyków (1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM i ACUVUE® OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM). W przypadku krótko- i nadwzroczności, dużą popularnością cieszą się także jednodniowe 1-DAY ACUVUE® MOIST i 1-DAY ACUVUE® TruEye® w opakowaniach 30 sztukowych oraz dwutygodniowe ACUVUE® 2 w opakowaniu 6 sztukowym.

A Ty które soczewki ACUVUE® wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za cały rok 2021:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach