Soczewki ACUVUE® OASYS

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Soczewki dwutygodniowe ACUVUE® OASYS

Stworzone z materiału Senofilcon A soczewki ACUVUE® OASYS łączą w sobie najważniejsze zalety produktów hydrożelowych i hydrożelowo- silikonowych. W ofercie posiadamy specjalne modele przeznaczone do noszenia przez astygmatyków oraz osoby zmagające się z wyjątkową suchością oka. Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS eliminują nieprzyjemne uczucie suchości, jednocześnie będąc niezwykle wydajnymi. Jedna para produktów może być wykorzystywana bez utraty pierwotnych właściwości nawet do dwóch tygodni!

Nawilżenie i wygoda dla oczu w soczewkach ACUVUE® OASYS

Soczewki dwutygodniowe ACUVUE® OASYS są wyrobem cenionego producenta Johnson & Johnson. Dzięki połączeniu właściwości korygujących wzrok oraz cech dbających o komfort oczu soczewki wybierane są przez szczególnie wymagających użytkowników. ACUVUE® OASYS dobrze spisują się w klimatyzowanych lub zadymionych pomieszczeniach, a także w pracy przed komputerem. Wysoki stopień nawilżenia gwarantuje oczom uczucie świeżości, bez uciążliwych podrażnień.

Wybierając produkty od Johnson & Johnson liczyć można nie tylko na korekcję wzroku, lecz także na doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV. Szkła kontaktowe blokują bowiem nawet 98% promieniowania UVA i UVB dzięki nowoczesnym filtrom, wbudowanym w powłokę soczewek. Dostępne w ofercie soczewki ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM błyskawicznie stabilizują się na oku i dopasowują do kształtu gałki ocznej, dzięki czemu dbają o szczególny komfort oczu i doskonałą jakość widzenia.

W trosce o wzrok nawet do dwóch tygodni

Opracowana technologia pozwala, by soczewki dwutygodniowe ACUVUE® OASYS mogły być wykorzystywane nawet do dwóch tygodni! To użytkownik decyduje, czy jego para soczewek noszona będzie w trybie ciągłym, czy przerywanym. W pierwszym przypadku produkty ACUVUE® OASYS nie wymagają dodatkowej pielęgnacji - nawet do 7 dni zachowują swoje pierwotne właściwości, dbając o komfort i nawilżenie oczu. W trybie przerywanym jedna para soczewek pozwala na nawet dwa tygodnie noszenia! Jej pierwotne cechy dodatkowo wspierane powinny być przez codzienną, wieczorną pielęgnację za pomocą specjalnych płynów.

Nawet dwa tygodnie bez wymiany soczewek, a przy tym wypoczęte i nawilżone oczy to tylko część korzyści z wyboru szkieł kontaktowych ACUVUE® OASYS. Producent zadbał o dodatkowe filtry UV, czy powłokę przepuszczającą tlen do oczu, przez co soczewki mogą być swobodnie wykorzystywane w najtrudniejszych warunkach. Teraz wygoda i komfort dla oczu proponowane przez soczewki ACUVUE® OASYS dostępne są w atrakcyjnych cenach!

Zobacz także: