Soczewki progresywne ACUVUE®

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Progresywne soczewki ACUVUE®

Soczewki progresywne ACUVUE® to idealne rozwiązanie dla osób, u których wzrok pogarsza się wraz z wiekiem - jest to doskonale znane zjawisko prezbiopii (starczowzroczności). Ludzkie oko, choć jest narządem godnym podziwu, wraz z upływem lat traci zdolność akomodacji. Oznacza to, że już po czterdziestym roku życia mogą pojawić się problemy z wyraźnym widzeniem zarówno bliskich, jak i oddalonych przedmiotów. Soczewki progresywne zostały stworzone po to, aby wyeliminować potrzebę używania dwóch par okularów. Są to soczewki wieloogniskowe, które wspomagają oko w wyraźnym widzeniu z każdej odległości. Nowoczesne, wygodne i opracowane z użyciem najwyższych technologii soczewki ACUVUE® są wybierane przez klientów, którzy chcą cieszyć się doskonałym wzrokiem bez potrzeby noszenia i zmieniania okularów korekcyjnych.

Najwygodniejsze soczewki progresywne marki ACUVUE®

Firma Johnson&Johnson opracowała soczewki progresywne jednodniowe, idealne dla klientów, którzy chcą wypróbować tę metodę korekcji wzroku. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk soczewek, które przy regularnym używaniu wystarczają na dwa tygodnie. Można również używać ich zamiennie z okularami korekcyjnymi lub zakładać tylko na specjalne okazje.

Soczewki progresywne 1-Day ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL są niezwykle cienkie i miękkie, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu oka. Najnowsze technologie pozwoliły na opracowanie soczewek, które bardzo dobrze nawilżają oko przez cały dzień, a jednocześnie zapewniają mu dopływ tlenu. Pozwala to w wysokim stopniu uniknąć podrażnień oka oraz infekcji. Ponadto ten rodzaj soczewek progresywnych ACUVUE® został wyposażony w nowoczesne filtry, blokujące 97% promieni UVB i 82% promieni UVB. To świetny wybór, jeśli chcemy chronić oczy przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych przez cały rok.

Soczewki progresywne ACUVUE® dla wymagających

Jeżeli zmagasz się z niewyraźnym widzeniem, a jednocześnie masz wrażliwe oczy, w linii produktów Johnson&Johnson znajdują się soczewki idealnie dla Ciebie! Soczewki progresywne ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL zostały opracowane z myślą o osobach, dla których bardzo ważne jest optymalne nawilżenie oka. Ten rodzaj soczewek progresywnych od ACUVUE® został wykonany z nowoczesnego materiału Senofilcon A o wysokim stopniu uwodnienia i tlenoprzepuszczalności. Oznacza to najwyższy komfort użytkowania przez cały dzień i doskonałą ochronę przed infekcjami. Nawet jeśli nie masz dobrych doświadczeń z soczewkami kontaktowymi, wypróbuj produkty z linii ACUVUE® i przekonaj się o ich niezwykłych właściwościach!

Osoby w zaawansowanym stadium prezbiopii mogą bez problemu wybrać moc soczewek ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL dostosowaną do swojej wady wzroku. Są to soczewki trójogniskowe, które mają w sobie trzy różne moce optyczne: w górnej, środkowej i dolnej części. Pozwala to na doskonałą akomodację oka i wyraźne widzenie z każdej odległości. Soczewki te dostępne są w szerokiej skali mocy optycznych oraz zakresach addycji. Nasz wygodny formularz pozwala w łatwy sposób wybrać opcje dla każdej wady wzroku. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, służymy indywidualną i profesjonalną poradą!

Zobacz także poszczególne rodzaje soczewek ACUVUE®: