ACUVUE® 1-DAY

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Soczewki jednodniowe ACUVUE®

Wybór soczewek kontaktowych to trudne zadanie. Dostępnych produktów jest sporo, a każdy z nich oferuje inne parametry. Bez wątpienia przed zakupem soczewek warto skonsultować się ze specjalistą. Okulista pomoże dobrać najlepsze soczewki do konkretnej wady wzroku, a także potrzeb pacjenta. Doradzi też, jak prawidłowo dbać o te produkty, aby nie doprowadzić np. do zapalenia oczu czy innych dolegliwości. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się soczewki jednodniowe.

Dla kogo jednodniowe soczewki kontaktowe?

Soczewki jednodniowe to niezwykle praktyczne wyroby. Jak sama nazwa wskazuje, są to produkty jednorazowe. Zakłada się je rano i wyrzuca wieczorem. To spore ułatwienie, np. dla osób podróżujących, bowiem nie ma potrzeby zaopatrywania się w specjalne płyny do czyszczenia soczewek czy pojemniczki. Soczewki jednodniowe będą także doskonałym wyborem dla osób rozpoczynających korzystanie z tej alternatywy tradycyjnych okularów. Przydadzą się również sportowcom. Soczewki jednodniowe, ponieważ są jednorazowego użytku, zmniejszają też ryzyko wystąpienia infekcji czy reakcji alergicznych. Są zatem bezpieczne dla oczu. Ich główną zaletą jest bez wątpienia wygoda użytkowania.

Soczewki jednodniowe od Johnson&Johnson

Na rynku dostępnych jest wiele szkieł korekcyjnych, które należy zmieniać codziennie. Wymienić tu można chociażby soczewki jednodniowe ACUVUE® firmy Johnson & Johnson. To amerykański koncern farmaceutyczny i kosmetyczny, który został założony już w 1886 roku. Warto także zwrócić uwagę, że to właśnie firma Johnson & Johnson po raz pierwszy wprowadziła do sklepów soczewki jednodniowe.

Zalety soczewek jednodniowych 1-DAY ACUVUE® TruEye®

Soczewki jednodniowe ACUVUE® dostępne są w kilku wariantach. Szkła kontaktowe 1-DAY ACUVUE® TruEye® można zakupić w opakowaniach po 30, 90 lub nawet 180 sztuk. To produkty o wysokiej jakości, które gwarantują wygodę noszenia przez cały dzień. 1-DAY ACUVUE® TruEye® to miękkie soczewki silikonowo-hydrożelowe, do których wykonania zastosowano Narafilcon A. Przepuszczalność tlenu dla tego materiału wynosi aż 98%. Przy produkcji soczewek wykorzystano także technologię Hydraclear, która zapewnia wysokie uwodnienie szkieł korekcyjnych. Ponadto soczewki wyposażono w filtr UV. Będą dobrym wyborem dla alergików i osób cierpiących na suchość oczu.

Zalety soczewek jednodniowych 1-DAY ACUVUE® MOIST

Inne soczewki jednodniowe to 1-DAY ACUVUE® MOIST dostępne w wersji standardowej, dla astygmatyków i progresywne. Zwykłe soczewki jednodniowe 1-DAY ACUVUE® MOIST można zakupić po 30, 90 lub 180 sztuk. Zastosowano w nich technologię LACERON, która wpływa na wysokie nawilżenie soczewki. Produkt chroni także przed promieniowaniem UVA i UVB. W szkłach użyto materiał Etafilcon A, dzięki czemu wyrób szybko dopasowuje się do oka i chroni je przed podrażnieniami. 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to soczewki toryczne. Oprócz technologii LACERON zastosowano w nich technologię Projekt Przyspieszonej Stabilizacji (ASD). 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL to soczewki progresywne, czyli wieloogniskowe. Będą dobrym wyborem np. dla osób starszych.

Zalety soczewek jednodniowych ACUVUE® OASYS 1-Day

ACUVUE® OASYS 1-Day to kolejne soczewki jednodniowe ACUVUE® wykonane z materiału Senofilcon A i wyprodukowane w oparciu o technologię HydraLuxe. Mają także wbudowany filtr UVA i UVB. Świetnie sprawdzą się u osób spędzających dużo czas przed ekranem komputera czy miłośników aktywności fizycznej.

Zobacz także: