1-DAY ACUVUE® MOIST 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

do 5 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

212,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Reklama
Agnieszka
5.0000
Od kilku lat kupuje od szkla.com, kocham te soczewki i cena jest super
IWONA
5.0000
zdecydowanie najlepsze soczewki jednodniowe na rynku. niestety dość drogie. problem można rozwiązać kupując wielopaki.
Karolina
5.0000
Soczewki Acuvue 1-Day Moist polecam każdemu, kto zraził się do soczewek bo miał uczucie suchości oka. U mnie przy soczewkach 1-Day Moist ten problem zupełnie zniknął. Polecam

Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST to soczewki kontaktowe firmy Johnson & Johnson, producenta najbardziej cenionych na świecie szkieł kontaktowych. Najwyższa jakość produktu zapewnia optymalną korekcję wady wzroku, nawilża i chroni oko przed promieniowaniem UV.

 
Skuteczna korekcja wady wzroku - zarówno krótkowzroczności, jak i dalekowzroczności. Szkła z powodzeniem zapobiegają powiększeniu się wady wzroku. Mogą być stosowane cały czas lub naprzemiennie z okularami korekcyjnymi.
Najwyższej jakości właściwości nawilżające - dzięki innowacyjnej technologii Dual-Action, która gwarantuje wiązanie wody w obrębie soczewki i zapobiega efektowi suchego oka. Nawet po całym dniu noszenia soczewek oczy są wypoczęte i zadbane.
Jedwabista powłoka soczewek - to oznacza zdecydowanie mniejsze tarcie na linii szkło-powieka i zapewnia skuteczną ochronę przed podrażnieniami oraz zaczerwienieniem.
Precyzyjne i szybkie dopasowanie do oka - dzięki czemu aplikacja szkieł jest niezwykle łatwa. To przekłada się również na znacznie mniejsze ryzyko zwinięcia się lub wypadnięcia soczewki.
tryb jednodniowy - Acuvue 1-DAY Moist

 
Tryb jednodniowy - nowa para szkieł, gotowa do założenia każdego dnia. Od tej pory nie musisz korzystać z płynów do higienizacji soczewek. Wyrzucasz jedną parę, sięgasz po drugą.
Opakowanie zawiera 90 sztuk soczewek - na ponad miesiąc regularnego użytkowania. Nie za dużo, nie za mało. W sam raz, żeby wypróbować, a w razie wątpliwości zmienić, bez zmarnowania choćby jednej pary.
 

Charakterystyka soczewek 1-DAY ACUVUE® MOIST:

 

Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST są soczewkami jednorazowego użytku. Do ich produkcji zastosowano technologię LACREON®, która pozwala na wiązanie wody w soczewce, dzięki czemu pozostaje ona nawilżona i zapewnia jednocześnie optymalne nawilżanie oka. Konstrukcja soczewek 1-DAY ACUVUE® MOIST zapewnia im jedwabistą powłokę, której zadaniem jest redukcja tarcia powierzchniowego zachodzącego pomiędzy soczewką a wewnętrzną częścią powieki podczas mrugania okiem. Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST zapewniają stałe i intensywne nawilżenie oka chroniąc je przed podrażnieniami, uczuciem suchości i oddziałującymi negatywnie warunkami zewnętrznymi. Technologia LACREON® dodatkowo zabezpiecza rogówkę oka przed utratą nawilżenia. Soczewki zabezpieczają oczy przed działaniem promieni UVA oraz UVB.

 

Zalety soczewek 1-DAY ACUVUE® MOIST:

 

Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST produkuje się w technologii Dual-Action umożliwiającej maksymalne nawilżanie oka podczas całego cyklu użytkowania oraz ochrony oczu przed skutkami podrażnień mechanicznych i syndromu suchego oka. Technologia Dual-Action opiera się na trzech podstawowych zasadach produkcji:

  • Materiał użyty do produkcji soczewek charakteryzuje się niską wartością modułu co pozwala na precyzyjne i szybkie dopasowanie soczewki do indywidualnych cech oka. Etafilcon A wpływa na utrzymanie równego poziomu lizozymów co zabezpiecza oko przed rozwojem stanów zapalnych. Struktura budowy soczewki gwarantuje stały komfort użytkowania nie powodując podrażnień czy zaczerwienienia oka.
  • Soczewka błyskawicznie dopasowuje się do parametrów i kształtu oka. Dzięki temu zakładanie soczewek jest całkowicie bezbolesne, sprawne i komfortowe, a dokładne przyleganie soczewki do oka przeciwdziała jej przypadkowemu wypadnięciu.
 

Dla kogo soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST?

 

Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST należą do grupy soczewek jednorazowych, czyli takich, które nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Użytkownik codziennie zakłada nową parę soczewek, nieskazitelnie czystą i funkcjonalną. Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST zalecane są osobom, które:

  • są alergikami;
  • cierpią na syndrom suchego oka;
  • stosują soczewki naprzemiennie z okularami korekcyjnymi;
  • wymagają najwyższego komfortu oraz bezpieczeństwa noszenia soczewek;
  • poszukują jakościowych soczewek doskonale chroniących przed promieniowaniem UVA i UVB;
  • poszukują soczewek zarówno dodatnich jak i ujemnych.
 

Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST w opakowaniu 90 szt. może stosować każdy, bez wyjątków. Są one przeznaczone dla osób zarówno krótkowzrocznych jak i dalekowzrocznych. Mogą nosić je również osoby uskarżające się na alergie. 90 sztuk w jednym opakowaniu i przy jednym zakupie pozwala na noszenie ich każdego dnia a jednocześnie zapewnia stałą ochronę oczu. Jednodniowe soczewki nie wymagają dodatkowych akcesoriów: płynów i roztworów niezbędnych do utrzymania ich w higienicznych warunkach. Każda jednodniowa soczewka może pozostawać na oku przez 24 godziny.


 

Wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko krzywizny 8.5
Dla krzywizny 9.0 czas realizacji zamówienia wynosi 15 dni roboczych.


 

 

Parametry soczewek 1-DAY ACUVUE® MOIST:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,5; 9,0
Średnica 14,2
Dk/t 33 x 10-9
Uwodnienie 58%
Materiał Etafilcon A
Technologia LACREON®
Filtry UV 98,8% UVB; 85,1% UVA
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępnośćdo 5 dni roboczych