1-DAY ACUVUE® TruEye® 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

280,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Reklama
Jacek
5.0000
Używałem innych soczewek przez 2 lata i ogólnie po 3-4 godzinach noszenia stawały się strasznie niewygodne. Właśnie wróciłem z 2-tygodniowego urlopu, na którym codziennie nosiłem Acuvue 1-Day TruEye przez 14-16 godzin dziennie. Zawsze były wygodne i czasami zapominałem, że w ogóle je mam .Te soczewki są świetne, zwłaszcza gdy porównujemy je do konkurencyjnych produktów. Tak, są droższe, ale są tego warte. Mam wrażliwe oczy i korzystałem z różnego typu soczewek. Acuvue 1-Day TruEye nie podrażniają oczu, dlatego serdecznie je polecam.
Daryna
5.0000
Stosuje te soczewki już co najmniej 5 lat. Próbowałam tez droższe modele od innych producentów, ale nie znalazłam bardziej komfortowych w noszeniu niż Acuvue TruEye. Gorąco polecam!
zamień Acuvue Trueye na Acuvue Oasys 1-Day
 

Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® są pierwszym produktem wykonanym z silikonowo - hydrożelowego materiału Narafilcon A, który znacząco wpływa na komfort noszenia. Producent Johnson & Johnson perfekcyjnie połączył najważniejsze elementy i stworzył produkt absolutnie unikatowy. Soczewki jednodniowe 1-DAY ACUVUE® TruEye® dzięki technologii procesu produkcyjnego kompleksowo chronią oczy, co więcej nie powodują żadnego dyskomfortu noszenia przez cały dzień. W standardowo dostępnych produktach wraz z upływem czasu jakość użytkowania znacznie spada - wyjątkiem są soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® utrzymujące się w naturalnym położeniu przez wiele godzin.

 
Całodniowe nawilżenie - dzięki temu, że soczewki stworzono w oparciu o innowacyjną technologię Hydraclear, utrzymują one wysoki poziom nawodnienia nawet przez kilkanaście godzin od momentu aplikacji. To oznacza, że Twoje oczy będą nawilżone i odporne na zaczerwienienia przez cały dzień, a noszenie szkieł bardzo komfortowe.
Niewyczuwalność na oku - udoskonalona struktura soczewek oraz kształt jeszcze bardziej zbliżony do naturalnego kształtu oka sprawiają, że szkła są wręcz niewyczuwalne w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo charakteryzują się wysoką stabilnością, a więc nie podwijają się ani nie wypadają.
 
Wysoka przepuszczalność tlenowa - każda z soczewek została wykonana z ultraprzepuszczalnego dla tlenu materiału, dzięki czemu rogówka ma stały dostęp do powietrza i, co za tym idzie, jest zdrowa, a oko pozbawione nieestetycznego zaczerwienienia.
Zabezpieczenie przed promieniowaniem UV - uzyskane dzięki wzbogaceniu każdej soczewki w nowoczesne filtry UVA/UVB, które blokują blisko 98% całego promieniowania słonecznego, szkodliwego dla oczu.
 
Nowa para soczewek - Acuvue 1-Day TruEye

 
Nowa para soczewek każdego dnia - w ramach jednodniowego trybu użytkowania. To świetne rozwiązanie dla osób ceniących higienę szkieł kontaktowych lub prowadzących na tyle dynamiczny tryb życia, że cowieczorna pielęgnacja soczewek staje się kłopotliwa.
90 sztuk w opakowaniu - to wystarcza na ponad miesiąc regularnego stosowania. W sam raz, żeby dać sobie chwilę odpoczynku od zakupów, a w razie potrzeby móc zrezygnować ze stosowania soczewek lub zmienić je na inne bez marnowania choćby jednej pary.
 

Charakterystyka soczewek 1-DAY ACUVUE® TruEye®:

 

Zastosowana w soczewkach technologia HYDRACLEAR przyczynia się do utrzymania właściwego i pożądanego poziomu wilgotności powierzchni oka, a tym samym eliminuje podrażnienia, czy zaczerwienienia, a biel jest utrzymana. Istotną zaletą jest fakt, że soczewki nie są wyczuwalne na oku, a dostarczenie tlenu jest bliskie temu, którego potrzebuje naturalne oko. Soczewki wykonane są silikonowo-hydrożelowego materiału gwarantującego maksymalną wydajność tlenową - 100 proc. dostarczonego tlenu jest zużywana w rogówce.

1-DAY ACUVUE® TruEye® działają wielopłaszczyznowo - korygują wzrok, chronią oczy i dbają o ich zdrowie. Codzienna ich wymiana nie zajmuje więcej niż kilka sekund, a według specjalistów stosowanie jednodniowych soczewek jest najlepszą formą profilaktyki i korekcji narządu wzroku. Do rozlicznych zalet jednodniowych soczewek Johnson & Johnson należy zagwarantowanie ochrony oczu przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Ultramiękkie soczewki zostały umieszczone w pojemniczkach zawierających roztwór soli fizjologicznej buforowanej (52% polymer, 46% woda).

 

Dla kogo soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye®?

 

Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® dedykowane są osobom, które cenią wysoki komfort noszenia i dbałość o oczy. Idealnie spełniają wysokie wymagania użytkowników tak pod kątem ochrony oka, jak i jego właściwego nawilżenia i perfekcyjnej korekcji. Znacznik stron umieszczony na szkłach oraz jasnoniebieskie zabarwienie soczewki pozwala na szybkie i prawidłowe ich założenie, co jest zdecydowanym ułatwieniem zwłaszcza dla osób początkujących. Szeroki zakres parametrów oraz dwa promienie krzywizny ułatwiają perfekcyjne dopasowanie jednodniowej soczewki do potrzeb użytkownika.

1-DAY ACUVUE® TruEye® to produkt wysokiej klasy, dostosowany do różnych oczekiwań. Po soczewki mogą sięgać:

 • alergicy;
 • osoby noszące szkła przez dłuższy okres czasu - kilkadziesiąt godzin;
 • osoby, które uskarżają się na problem suchości oka;
 • zmagający się z wrażliwymi i podatnymi na podrażnienia oczami;
 • poszukujący doskonale dopasowanych rozwiązań nowej generacji;
 • oczekujący optymalnego dopasowania soczewki do oka;
 • osoby ceniące sobie wygodę, higienę i bezpieczeństwo.
 

Jak prawidłowo używać soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye®?

 

Jednorazowe soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® TruEye® powinny być wymieniane co 24 godziny. Ich formuła jest przeznaczona do codziennego użytkowania, a po ich usunięciu z oka należy je wyrzucić. Soczewki nie poddają się czyszczeniu środkami przeznaczonymi do pielęgnacji soczewek wielorazowych.

Bezpieczne użytkowanie jednodniowych soczewek ACUVUE® opiera się nie tylko na formule produktu, ale i zastosowaniu podstawowych zasad dbałości o oczy. Dlatego też soczewek nie należy zakładać w przypadku stanów chorobowych, aż do całkowitego ich wyleczenia. Do schorzeń i dolegliwości, które wykluczają zakładanie soczewek należy:

 • syndrom suchego oka w zaawansowanym stadium;
 • ciężka postać podrażnień i zaczerwienień oka;
 • nadwrażliwość rogówki;
 • zakażenia bakteryjne, grzybicze, wirusowe rogówki;
 • ostre zapalenie oka;
 • alergia na jakikolwiek składnik produktu.
 

W opakowaniu 1-DAY ACUVUE® TruEye® znajduje się 90 sztuk soczewek. Soczewki zapewniają higienę, komfort oraz zdrowy i naturalny wygląd na dłużej. Zapewnij sobie zatem wysoki komfort i postaw na najwyższą jakość jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych.

 

Parametry soczewek 1-DAY ACUVUE® TruEye®:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,5; 9,0
Średnica 14,2
Dk/t 118 x 10-9
Uwodnienie 46%
Materiał Narafilcon A
Technologia HYDRACLEAR®
Filtry UV 99,9% UVB, 96,9% UVA
 

Wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych przy krzywiźnie 8.5. 
Dla krzywizny 9.0 czas realizacji zamówienia wynosi 15 dni roboczych.


 

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów

Jak dobrać soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® 90 szt.?

Aby dobrać soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® 90 szt., można skorzystać z informacji zawartych na opakowaniu, które zawiera 90 sztuk soczewek. Można również skonsultować się z optometrystą, który pomoże dobrać odpowiednią moc i parametry soczewek.

Czy soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® są bezpieczne?

Tak, soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® są produkowane przez renomowanego producenta Johnson&Johnson, co gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto, jako jednodniowe soczewki kontaktowe, zmniejszają ryzyko infekcji i podrażnień oka.

Do jakiej wady wzroku 1-DAY ACUVUE® TruEye®?

Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® są przeznaczone do korekcji wad refrakcji, takich jak krótkowzroczność lub dalekowzroczność, gdy typ korekcji jest sferyczny.

Jak zakładać soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye®?

Zakładanie soczewek 1-DAY ACUVUE® TruEye® jest łatwe i szybkie. Należy dokładnie umyć i osuszyć ręce, a następnie delikatnie umieścić soczewkę na koniuszku palca wskazującego i rozchylić powieki. Następnie umieścić soczewkę na gałce ocznej.

Jak zdejmować soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye®?

Usuwanie soczewek 1-DAY ACUVUE® TruEye® również jest proste. Po umyciu i osuszeniu rąk, należy delikatnie pociągnąć dolną powiekę w dół, a następnie delikatnie przesunąć soczewkę w kierunku białka oka i delikatnie ją usunąć palcem.