1-DAY ACUVUE® TruEye® 180 szt.

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Nasza cena:

562,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Reklama
Lukas
5.0000
stosuje soczewki od około 10lat i miałem do czynienia z wieloma rodzajami-firmami, moje oczy sa b.wrazliwe i mam zapalenie powiek..te soczewki sa idealne i można je nosić nie dzień a nawet pare...sa idealne!!!! polecam
zamień Acuvue Trueye na Acuvue Oasys 1-Day
 

Produkcja soczewek w opakowaniach 180 szt. została wstrzymana, produkt można kupić w op. 30 i 90 szt.Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® to produkt amerykańskiego koncernu kosmetycznego i farmaceutycznego Johnson & Johnson. To właśnie ta firma po raz pierwszy zaproponowała swoim klientom soczewki jednodniowe. ACUVUE® jest jedną z czołowych marek tego producenta, a na szczególne uznanie zasługuje produkt 1-DAY ACUVUE® TruEye®.

 
Materiał Narafilcon A - soczewki wykonano z nowoczesnego, silikonowo-hydrożelowego materiału, który szybko dopasowuje się do indywidualnego kształtu oczu oraz gwarantuje im stały dostęp do powietrza.
Technologia Hydraclear - to ona odpowiada za wysoki poziom nawilżenia każdej z soczewek i tym samym zabezpiecza oczy przed nieestetycznymi oraz groźnymi podrażnieniami i infekcjami.
Wbudowane filtry UV - dzięki nim soczewki chronią oczy przed niekorzystnym działaniem promieniowania słonecznego. Nowoczesne filtry blokują aż 98% promieni UV.
Zabarwienie ułatwiające aplikację - jasnoniebieska barwa po jednej ze stron soczewek niemalże w całości eliminuje ryzyko ich niepoprawnego założenia. Szkła są więc niezwykle łatwe w aplikacji także dla osób, które sięgają po nie po razy pierwszy.
Biozgodny płyn w blistrze - Acuvue 1-Day TruEye

 
Biozgodny płyn w blistrze - każda soczewka zanurzona jest w wysokiej jakości roztworze buforowanej soli fizjologicznej, dzięki czemu jest gotowa do założenia zaraz po wyjęciu, a jej dłuższe przechowywanie nie wiąże się z utratą jakości.
Duże i ekonomiczne opakowanie - zawiera aż 180 sztuk soczewek, co przy codziennym, regularnym stosowaniu daje zapas aż na trzy miesiące.
 

Charakterystyka soczewek 1-DAY ACUVUE® TruEye®:

 

1-DAY ACUVUE® TruEye® to soczewki silikonowo-hydrożelowe, wykonane z materiału Narafilcon A. Cechują się wysokim poziomem tleno-przepuszczalności (98%), dzięki czemu oczy pozostają w doskonałej kondycji przez cały dzień. W soczewkach użyto także technologię HYDRACLEAR, by zagwarantować jak najlepszą wilgotność powierzchni oka. Doskonałe nawilżenie zapewnia uczucie komfortu, oczy nie stają się zaczerwienione. Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® mają także wbudowany filtr UV, który niemal w 100% chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Bardzo łatwo się je zakłada, m.in. dzięki jasnoniebieskiej barwie. Każdą soczewkę 1-DAY ACUVUE® TruEye® zanurzono w pojemniczku z roztworem buforowanej soli fizjologicznej, zawierające 52% polymeru i 46% wody.

 

Dla kogo soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye®?

 

1-DAY ACUVUE® TruEye® będą doskonałym wyborem dla alergików czy osób cierpiących na suchość oczu. Jeśli ktoś ma tendencję do przedłużania czasu użytkowania szkieł, także powinien zaopatrzyć się w produkt od Johnson & Johnson. 1-DAY ACUVUE® TruEye® to soczewki osób dla osób, zakładające codziennie nową parę soczewek. Ułatwia to widoczny podczas zakładania znacznik stron, a także jasnoniebieskie zabarwienie. Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® powinny wybrać osoby:

  • borykające się suchością oczu,
  • ceniące najlepsze jakościowo soczewki kontaktowe.

 

Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® dostępne są w opakowaniu po 180 sztuk, gdzie każda soczewka zanurzona jest w roztworze soli fizjologicznej buforowanej. Dlaczego dobrze jest kupić tak dużą ilość szkieł? Przede wszystkim ze względu na cenę, która w ogólnym rozrachunku okazuje się być niższa za jedną soczewkę w porównaniu do mniejszych opakowań. Ponadto pojemne opakowanie pozwoli korzystać z soczewek dłużej, bez obawy, że w którymś momencie szkieł zabraknie, np. na wyjeździe. Warto zaopatrzyć się w soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye®, by móc spokojnie użytkować te jednorazowe soczewki przez okres pół roku.

 

Parametry soczewek 1-DAY ACUVUE® TruEye®:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,5; 9,0
Średnica 14,2
Dk/t 118 x 10-9
Uwodnienie 46%
Materiał Narafilcon A
Technologia HYDRACLEAR®
Filtry UV 99,9% UVB, 96,9% UVA

 

Wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych przy krzywiźnie 8.5.
W sporadyczych przypadkach czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Dla krzywizny 9.0 czas realizacji zamówienia wynosi 15 dni roboczych.


 

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Ilość w opakowaniu180 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów