Soczewki ACUVUE® OASYS

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę

Soczewki jednodniowe i dwutygodniowe ACUVUE® OASYS

W najnowszej generacji soczewek ACUVUE® OASYS firmy Johnson & Johnson wykonanych z materiału silikonowo-hydrożelowego (Senofilcon A) wykorzystano nowoczesną technologię HYDRACLEAR PLUS. W soczewkach umieszczono specjalny składnik nawilżający HYDRACLEAR, który zapewnia oczom komfort przez cały dzień, nawet gdy powietrze jest suche, gorące i nieprzyjazne dla oczu.

Charakterystyka soczewek ACUVUE® OASYS:

Technologia HYDRACLEAR PLUS sprawia, że soczewki mają wyjątkowo gładką powierzchnię, lepiej się zwilżają i przepuszczają większą ilość tlenu niż standardowe soczewki. Dla oczu oznacza to większy komfort i mniejsze wysuszenie gałki ocznej nawet w niesprzyjającym środowisku, takim jak długie godziny przed komputerem, podróż samolotem, czy przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu lub ogrzewanym samochodzie.

Materiał silikonowo-hydrożelowy, z którego wykonano soczewki, zapewnia 98% dostęp tlenu do otwartego oka, dzięki czemu gałki oczne nie przesuszają się. Promieniowanie UV może być szczególnie szkodliwe dla Twoich oczu. Soczewki ACUVUE® OASYS blokują ok. 96% promieniowania UVA i 99% promieniowania UVB i dzięki temu chronią przed szkodliwym działaniem słońca.

Dla kogo soczewki ACUVUE® OASYS?

Soczewki przeznaczone są dla osób z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością. Są bardzo wygodne w użyciu, mają delikatne niebieskie zabarwienie i oznaczenie cyfrowe. Dzięki temu łatwo zobaczyć je w pojemniku na soczewki i w sposób prawidłowy założyć na oczy. Soczewki ACUVUE® OASYS przeznaczone są do noszenia przez 2 tygodnie (noszenie soczewek tylko w ciągu dnia) lub przez tydzień w trybie noszenia ciągłego (bez zdejmowania soczewek na noc). Poza tym dostępne są także jednodniowe soczewki ACUVUE® OASYS 1-Day, nie wymagająca pielęgnacji, alternatywa dla osób aktywnych.

Dla każdego, kto cierpi na suchość oczu w zmiennych warunkach otoczenia. Dla osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem, pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach bądź dużo podróżują samochodem lub samolotem. Soczewki ACUVUE® OASYS i ACUVUE® OASYS 1-Day doskonale nadają się dla każdego, komu zależy na wyjątkowym komforcie noszenia soczewek, bez konieczności dodatkowego nawilżania oczu.

Soczewki ACUVUE® OASYS w wersji dwutygodniowej dostępne są w opakowaniach po 6, 12 i 24 sztuki, a także w wersji dla osób cierpiących na astygmatyzm (ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM). Jednodniowa wersja soczewek ACUVUE® OASYS jest dostępna w opakowaniach po 30 i 90 sztuk.

Zobacz także: