Soczewki toryczne ACUVUE®

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Toryczne soczewki ACUVUE®

Okulista wykrył u Ciebie wadę wzroku, zwaną astygmatyzmem? W takim razie, musisz wiedzieć, że zwyczajne soczewki nie wystarczają. W tym przypadku należy postawić na specjalnie wyprofilowane soczewki toryczne, których specyficzna formuła pozwala na korygowanie wady. Umożliwiają one skupianie światła w jednym, konkretnym punkcie, co stanowi kluczowy problem w przypadku osób, borykających się z astygmatyzmem.

Soczewki toryczne ACUVUE® - innowacja, najwyższa jakość i gwarancja komfortu widzenia

Prezentowane produkty optyczne marki ACUVUE® to innowacyjne soczewki toryczne, zaprojektowane specjalnie z myślą o astygmatykach. Nowoczesna technologia Hydraclear gwarantuje doskonały poziom nawilżenia soczewek, co redukuje uczucie suchości, pieczenia czy zaczerwienienia oka. Wysoka jakość widzenia natomiast zapewnia możliwość szybkiej stabilizacji soczewki, umieszczonej na gałce ocznej oraz jej doskonałego dopasowania do indywidualnych parametrów oraz kształtu Twojego oka. Są one niemal niewidoczne, a do tego wyposażone w cienkie brzegi, dzięki czemu nie spadają, nie przesuwają się, a ryzyko podwinięcia się soczewki jest niewielkie.

Czy wiesz, że promieniowanie UV w nadmiernych ilościach może przyczynić się do pogorszenia się wzroku? Z tego też powodu, oczy wymagają odpowiednio dostosowanej ochrony. Zagwarantują ją soczewki toryczne ACUVUE®, blokujące ponad 98% szkodliwego dla oczu promieniowania słonecznego.

Zapewnij swoim oczom komfort noszenia i zapomnij o ciągłym pieczeniu czy uporczywym swędzeniu, które skutkują zaczerwienieniami gałki ocznej. Soczewki dla astygmatyków od ACUVUE® zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przepuszczały możliwie jak największe ilości powietrza.

To, co wyróżnia soczewki toryczne marki ACUVUE® to również możliwość ich łatwego utrzymania w czystości. Gwarantuje to najwyższy poziom higieny. Możesz mieć pewność, że podczas noszenia do oka nie dostaną się żadne zanieczyszczenia lub drobnoustroje chorobotwórcze, mogące wywołać infekcję.

 

Szeroki asortyment soczewek torycznych ACUVUE®

W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment oryginalnych soczewek torycznych producenta ACUVUE® w atrakcyjnej cenie. Kupując u nas, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również cenny czas. Od teraz, nie musisz już poświęcać kilku godzin na znalezienie odpowiedniego typu soczewki, który spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy kilkanaście rozmaitych modeli, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie ten, którego w danym momencie potrzebuje. Należą do nich:

Zobacz także poszczególne rodzaje soczewek ACUVUE®: