ACUVUE® OASYS 12 szt.

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk

Nasza cena:

157,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Reklama
Rafał
5.0000
Najlepsze soczewki na rynku, wczesniej korzystałem z produktów konkurencji i dla mnie wybór jest jasny i pada on na soczewki Acuvue Oasys. Mam całkowite zaufanie do tej marki. Zdecydowanie najlepszy wybór.
Sylwia
5.0000
Jestem bardzo zadowolona z tych soczewek.Dawniej noszac soczewki miesieczne czesto odczuwalam dyskomfort w czasie ich noszenia szczegolnie gdy okres ich przydatnosci mial sie ku koncowi.Soczewki Acuvue Oasys with hydraclear Plus sa dla mnie duzo korzystniejsze.Przede wszystkim rzadko odczuwam tzw.zespol suchego oka co przy innych soczewkach zdazalo sie czesciej.Moje oczy sa dobrze nawilzone i nie odczuwam ich zmeczenia.Polecam :)

Soczewki ACUVUE® OASYS to dwutygodniowe soczewki kontaktowe pojawiające się w ofercie jednego z liderujących producentów soczewek, Johnson & Johnson.

 
Najwyższy komfort stosowania - soczewki chronią oczy przed szkodliwym działaniem nawet najbardziej niekorzystnych warunków pogodowych. Nawilżają i gwarantują długotrwałe uczucie świeżości.
Właściwości ultranawilżające - sprawiają, że noszenie soczewek nie wywołuje efektu suchego oka. Nie podrażnia, nie powoduje nieestetycznego zaczerwienienia i nie męczy wzroku. Nawet w towarzystwie intensywnie działającej klimatyzacji i w trakcie wielogodzinnej pracy przy komputerze są zdrowe i wypoczęte.
Uniwersalna korekcja wzroku - soczewki zostały stworzone z myślą o właścicielach zarówno ujemnej, jak i dodatniej wady wzroku. Stosowane regularnie hamują jej rozwój. Mogą być stosowane naprzemiennie z okularami korekcyjnymi.
Maksymalna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV - za sprawą obecnych w każdej soczewce nowoczesnych filtrów UVA/UVB, chroniących w 99,9% przed promieniowaniem UVB i w 96,1% przed promieniowaniem UVA.
znacznik stron - Acuvue Oasys

 
Znacznik stron dla łatwiejszej aplikacji - dzięki niemu zakładanie soczewek jest niezwykle łatwe nawet dla osób, które sięgają po nie pierwszy raz.
Ekonomiczne opakowanie 12 sztuk - raz zakupione, wystarcza na długi czas i przekłada się na finansową oszczędność. To dlatego, że jedna para soczewek może być noszona przez nawet dwa tygodnie.
 

Charakterystyka soczewek ACUVUE® OASYS:

 

ACUVUE® OASYS są soczewkami wykonanymi z materiału Senofilcon A, wyposażone w wewnętrzny składnik nawilżający HYDRACLEAR, będące doskonałym łącznikiem najlepszych cech materiałów hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych. Soczewki ACUVUE® OASYS zaprojektowano tak, aby nieprzerwanie pozostawiać oczy odpowiednio nawilżone oraz świeże. Wysoka transmisyjność tlenu pozwala soczewkom ACUVUE® OASYS na osiągnięcie wymagań stawianych soczewkom podczas noszenia dziennego i przedłużonego. Soczewki ACUVUE® OASYS cechują się także blisko 100% ochroną oczu przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UV (UVA i UVB).

 

Nawet początkującym użytkownikom soczewek, założenie ACUVUE® OASYS nie będzie sprawiało żadnych problemów, ponieważ zostały one wyposażone w znacznik stron ułatwiający ich zakładanie. Soczewki te są soczewkami dwutygodniowymi, jednak mogą być także stosowane w systemie noszenia ciągłego w dzień i w nocy przez cały tydzień.

 

Dla kogo soczewki ACUVUE® OASYS?

 

Soczewki ACUVUE® OASYS stworzono dla osób, oczekujących najwyższego poziomu komfortu podczas stosowania soczewek kontaktowych, podczas gdy konkurencyjne soczewki kontaktowe nie spełniają ich oczekiwań. ACUVUE® OASYS idealnie sprawdzą się w wymagających warunkach pogodowych, pomieszczeniach klimatyzowanych oraz w miejscach zadymionych.

W szczególności polecane się je osobom:

 

  • spędzających dużo czasu przed ekranem komputera,
  • uskarżających się na problemy suchego oka w trakcie noszenia szkieł kontaktowych,
  • potrzebujących użycia dodatkowych środków nawilżających oczy w postaci kropli,
  • spędzających dużo czasu na zewnątrz i przez to narażających oczy na długotrwałe działanie promieni słonecznych.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki ACUVUE® OASYS wymagają systematycznej i dokładnej pielęgnacji przy zastosowaniu płynów pielęgnacyjnych. Tylko wtedy mamy gwarancję, że soczewki przez cały okres ich stosowania będą komfortowe w noszeniu i będą zapewniać wyraźne widzenie. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.

 

Parametry soczewek ACUVUE® OASYS:

 
Kategoria Soczewki dwutygodniowe
Marka Soczewki ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,4; 8,8
Średnica 14,0
Dk/t 147 x 10-9
Uwodnienie 38%
Materiał Senofilcon A
Technologia HYDRACLEAR® PLUS
Filtry UV 99,9% UVB, 96,1% UVA
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

 

 

Wysyłka soczewek w krzywiźnie 8.8 może przedłużyć się do 2 tygodni.

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Ilość w opakowaniu12 sztuk
Dostępność24 godziny