Ranking soczewek miesięcznych - Wrzesień 2021

1

  • #bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ
4

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
5

AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
6

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
7

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
8

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
9

PureVision® to miesięczne soczewki sferyczne zaprojektowane przez znany i ceniony koncern Bausch & Lomb. Stworzone zostały z myślą o zmęczonych i suchych oczach i zapewniają wysokiej jakości widzenie, niwelując nieprzyjemne podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Silikonowo-hydrożelowy materiał, z którego zostały wykonane, zapewnia wysoki poziom nawilżenia, a ich struktura pozwala na wysoki poziom dostępu tlenu do rogówki. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które mogą być użytkowane jednakowo w trybie miesięcznym, ciągłym albo przerywanym. Dla pełnego komfortu – soczewki PureVision® zarówno w dzień jak i w nocy doskonale równoważą tlen i wodę (technologia AerGel). PureVision® to perfekcyjna wygoda noszenia soczewki w trybie ciągłym - przez 30 dni i 29 nocy. Powierzchnia Performa zapewnia odporność soczewek przeciwko gromadzeniu się osadów białkowych.

KUPUJĘ
10

Air Optix® Night & Day® Aqua to innowacyjne soczewki stworzone z myślą o tych osobach, które nie lubią cowieczornego rytuału pielęgnacji soczewek. Jedną ich parę bowiem możesz nosić przez okres 30 dni i 30 nocy bez zdejmowania. To wygodne rozwiązanie zapewnia również wysoki poziom dotlenienia soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i wypoczęte. Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua perfekcyjnie korygują wadę wzroku, a ich regularne użytkowanie pomoże zahamować rozwój posiadanej wady. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, dzięki czemu będziesz wolny od zakupów optycznych nawet przez okres 3 miesięcy.

KUPUJĘ


Miesięczne soczewki kontaktowe projektowane są z myślą o użytkowaniu przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Aby mieć pewność, że korzystanie z tego rozwiązania optycznego jest bezpieczne i higieniczne, należy pamiętać o regularnej wymianie ich na nową parę. Z takiego rozwiązania chętnie korzystają osoby, które regularnie, na co dzień noszą szkła kontaktowe. Dla wielu osób jest to świetna alternatywa dla korekcji za pomocą okularów. Miesięczne soczewki najczęściej dostępne są w pudełkach po 3 lub 6 sztuk. Po nieparzystą liczbę sztuk najczęściej sięgają osoby z różnowzrocznością, czyli różnym zaawansowaniem wady w obu oczach. Po połączeniu dwóch opakowań można stworzyć trzymiesięczny zestaw dopasowany do konkretnych potrzeb. Warto pamiętać o tym, że soczewki należy regularnie czyścić za pomocą specjalnego płynu do ich pielęgnacji. Codziennie po zdjęciu szkieł kontaktowych z oczu konieczne jest ich umycie w specjalnym preparacie oraz umieszczenie w pojemniczkach wypełnionych płynem.

Podsumowanie zawiera najchętniej wybierane miesięczne szkła kontaktowe we wrześniu 2021 roku. W rankingu znalazło się 10 najczęściej kupowanych modeli w tym trybie użytkowania.

Pierwsze miejsce w rankingu należy do #bioview Monthly w pudełku po 6 sztuk. Model ten został wykonany z elastycznego materiału silikonowo-hydrożelowego, Olifilcon A. Jednym z jego atutów jest szybkość dopasowania do naturalnej krzywizny rogówki oka użytkownika. Ponadto utrzymuje on wysoki poziom uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności. Dzięki temu narząd wzroku jest właściwie dotleniony, a same oczy są zabezpieczane przed nadmiernym wysychaniem przez cały dzień. Model ten chętnie wybierają osoby z oczami zmęczonymi, wrażliwymi, skłonnymi do wysuszania i podrażnień. Ponadto polecany jest osobom, które spędzają wiele godzin dziennie przed ekranami urządzeń elektronicznych oraz w pomieszczeniach klimatyzowanych. Na uwagę zasługuje również wysoki poziom przepuszczalności tlenu w kontekście ochrony narządu wzroku przed rozwojem groźnych infekcji. #bioview Monthly zapewniają odpowiedniej jakości obraz na każdą odległość - bez cieni, szumów, refleksów oraz efektu halo.

Drugie miejsce w zestawieniu zajmują Biofinity® Toric pakowane po 3 sztuki. Model ten przeznaczony jest dla osób z astygmatyzmem. Z tego też względu taki produkt musi spełniać nieco inne wymogi niż standardowe soczewki. Szkła kontaktowe zostały wyposażone w dodatkowy system stabilizacji, który odpowiada za szybkie dostosowanie się do naturalnego kształtu oka użytkownika. Dzięki niemu soczewki nie przesuwają się samoistnie po oku, nie podwijają w żaden sposób ani też nie wypadają. Produkt ten został wykonany z silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Comfilcon A. Charakteryzuje się on wysokim poziomem uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności. Biofinity® Toric można bezpiecznie nosić przez cały dzień - bez obaw o wysuszone czy podrażnione oczy. Cienka konstrukcja zapewnia szybkie dopasowanie do kształtu oka, a także eliminuje problem tarcia powierzchniowego, który może pojawić się na linii soczewka-powieka. Model ten można nosić zarówno w trybie dziennym, jak i przedłużonym (bez konieczności zdejmowania przed snem).

Na trzecim miejscu pojawił się model Biofinity® w opakowaniu po 6 sztuk. Model ten jest jednym z najchętniej wybieranych przez regularnych użytkowników soczewek. Od wielu miesięcy zajmuje wysokie pozycje w comiesięcznych zestawieniach. Produkt ten odznacza się licznymi zaletami, co w szczególności doceniają osoby z oczami zmęczonymi, wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień i zaczerwienień. To również popularny wybór wśród alergików. Biofinity® to duża delikatność z uwagi na brak dodatkowych składników nawilżających. Model ten został wykonany z wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowego materiału, Comfilcon A. Jest on elastyczny, dzięki czemu błyskawicznie dopasowuje się do naturalnego kształtu oka użytkownika. Korzyścią jest także wysoki stopień uwodnienia i tlenoprzepuszczalności. Za sprawą tych licznych zalet soczewki są komfortowe w codziennym użytkowaniu.

W ostatnich miesiącach wzrasta popularność soczewek #bioview Monthly, produkowanych przez Visco Technology. Jest to model najnowszej generacji, który zyskuje zaufanie w coraz większym gronie użytkowników. Dużym zaufaniem cieszą się również modele marki Biofinity® - zarówno w wersji standardowej, jak i dla astygmatyków. Produkty ich producenta (CooperVision) uważane są za niezwykle delikatne, dzięki czemu bez przeszkód wpisują się w potrzeby użytkowników z oczami wrażliwymi, wysuszonymi, skłonnymi do zaczerwienień czy podrażnień.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Wrzesień 2021:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach