Ranking soczewek miesięcznych - Sierpień 2021

1

  • #bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.
KUPUJĘ
4

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
5

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
6

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
7

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
8

AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
9

Air Optix® Plus HydraGlyde® to miesięczne soczewki sferyczne, w których produkcji została wykorzystana innowacyjna technologia HydraGlyde, która zapewnia oku stały, wysoki poziom wilgotności i nawilżenia. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów oddychających, dzięki czemu soczewki zapewniają Twoim oczom doskonałe natlenienie, co z powodzeniem zlikwiduje niechciany dyskomfort związany z podrażnieniem i zaczerwienieniem oczu. Jest to także idealny wybór dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ
10

PureVision® to miesięczne soczewki sferyczne zaprojektowane przez znany i ceniony koncern Bausch & Lomb. Stworzone zostały z myślą o zmęczonych i suchych oczach i zapewniają wysokiej jakości widzenie, niwelując nieprzyjemne podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Silikonowo-hydrożelowy materiał, z którego zostały wykonane, zapewnia wysoki poziom nawilżenia, a ich struktura pozwala na wysoki poziom dostępu tlenu do rogówki. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które mogą być użytkowane jednakowo w trybie miesięcznym, ciągłym albo przerywanym. Dla pełnego komfortu – soczewki PureVision® zarówno w dzień jak i w nocy doskonale równoważą tlen i wodę (technologia AerGel). PureVision® to perfekcyjna wygoda noszenia soczewki w trybie ciągłym - przez 30 dni i 29 nocy. Powierzchnia Performa zapewnia odporność soczewek przeciwko gromadzeniu się osadów białkowych.

KUPUJĘ
Miesięczne szkła kontaktowe przeznaczone są do noszenia przez 30 dni, które są liczone od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa i higieny po miesiącu należy wymienić starą parę na nową. Po ten tryb użytkowania najczęściej sięgają osoby, które regularnie korzystają z soczewek. Jest to doskonała alternatywa dla okularów korekcyjnych. Modele miesięczne zazwyczaj można zakupić w opakowaniu po 3 lub 6 sztuk. Nieparzysta liczba sztuk w pudełku doskonale sprawdza się w przypadku osób z różnowzrocznością. Wówczas łącząc ze sobą dwa opakowania, można stworzyć zestaw na 3 miesiące. Szkła kontaktowe wymagają regularnej pielęgnacji za pomocą specjalnego płynu do ich czyszczenia. Każdorazowo po zdjęciu soczewek z oczu należy je wyczyścić, a następnie umieścić w pojemniczkach wypełnionych płynem.

Zestawienie obejmuje najczęściej kupowane miesięczne szkła kontaktowe w sierpniu 2021 roku. Ranking zawiera 10 najchętniej wybieranych produktów w tym trybie użytkowania.

Na pierwszym miejscu pojawia się model #bioview Monthly w opakowaniu po 6 sztuk. Soczewki zostały wykonane z elastycznego silikonowo-hydrożelowego materiału, Olifilcon A, który zapewnia doskonałe dopasowanie do naturalnego kształtu oka. Wyróżnia się również optymalnym poziomem nawilżenia oraz przepuszczalności tlenu. Oczy są odpowiednio dotlenione i chronione przed nadmiernym wysychaniem w ciągu dnia. Szkła kontaktowe doskonale sprawdzają się u osób z oczami suchymi, wrażliwymi i zmęczonymi. Rekomendowane są użytkownikom, którzy wiele godzin dziennie spędzają przed ekranami urządzeń elektronicznych oraz we wnętrzach klimatyzowanych. Dzięki wysokiemu poziomowi przepuszczalności tlenu oczy chronione są przed rozwojem groźnych dla narządu wzroku infekcji. #bioview Monthly gwarantują wysokiej jakości obraz na każdą odległość - bez szumów, cieni, refleksów czy efektu halo.

Drugie miejsce w rankingu należy do Biofinity® pakowane po 6 sztuk. Jest to jedno z najchętniej wybieranych modeli przez użytkowników regularnych. Od dawna w comiesięcznych zestawieniach plasuje się na wysokich miejscach podium. Soczewki odznaczają się szeregiem zalet, które doceniają przede wszystkim użytkownicy z oczami wrażliwymi, skłonnymi do zaczerwienień czy podrażnień. Chętnie sięgają po nie również alergicy. Model ten wyróżnia duża delikatność ze względu na brak dodatkowych składników nawilżających. Biofinity® wyprodukowano z wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowego materiału Comfilcon A, który dzięki swej elastyczności zapewnia szybkie dopasowanie do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Na uwagę zasługuje również optymalny poziom nawilżenia i przepuszczalności tlenu. To wszystko sprawia, że model ten jest niezwykle komfortowy w codziennym użytkowaniu.

Trzecie miejsce w zestawieniu zajmują Biofinity® Toric w pudełku po 3 sztuki. Są to soczewki stosowane przez osoby z astygmatyzmem. Ich oczy odznaczają się wyższą wrażliwością, dlatego też produkt musi spełniać szereg wymogów, aby zapewniał odpowiednią jakość użytkowania. Atutem tego modelu niewątpliwie pozostaje dodatkowy system stabilizacji, którego zadaniem jest zapewnienie natychmiastowego dopasowania do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Ponadto soczewki nie przesuwają się po oku, nie podwijają się ani z niego nie wypadają. Biofinity® Toric zostały wyprodukowane z silikonowo-hydrożelowego materiału (Comfilcon A). Odznacza się on optymalnym stopniem nawilżenia oraz przepuszczalności tlenu. Szkła kontaktowe można bezpiecznie nosić przez cały dzień - bez obaw o podrażnione czy wysuszone oczy. Ich cienka konstrukcja nie tylko szybko dopasowuje się do kształtu oka, ale również eliminuje problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Produkt przeznaczony jest do użytkowania w trybie dziennym oraz przedłużonym.

W ostatnich miesiącach można zauważyć wzrost popularności #bioview Monthly. Jako modele najnowszej generacji szybko zyskują uznanie wśród użytkowników. Ponadto ogromnym zaufaniem cieszą się produkty marki Biofinity® (w wersji klasycznej i dla astygmatyków). Soczewki tego producenta (CooperVision) uznawane są za jedne z najdelikatniejszych, doskonale wpisujących się w potrzeby osób z oczami wrażliwymi, skłonnymi do zaczerwienień i wysuszania.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Sierpień 2021:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach