Ranking soczewek miesięcznych - Lipiec 2021

1

  • #bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ
4

AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
5

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
6

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
7

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
8

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
9

AquaView Toric to soczewki przeznaczone do stosowania w trybie dziennym, dedykowane dla astygmatyków. Zostały zaprojektowane za pomocą materiału Hioxifilcon A, który sprawia, że noszenie ich jest niesamowicie komfortowe oraz wolne od podrażnień. Dzięki technologii Prism Ballasted Design zapewnią Ci idealną jakość widzenia, bez niechcianych zniekształceń i rozmazań. Ponadto technologia High Definition Vision pozwoli Ci widzieć w wysokiej rozdzielczości zarówno z bliska, jak i z daleka. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc idealny zestaw do wypróbowania produktu.

KUPUJĘ
10

PureVision® to miesięczne soczewki sferyczne zaprojektowane przez znany i ceniony koncern Bausch & Lomb. Stworzone zostały z myślą o zmęczonych i suchych oczach i zapewniają wysokiej jakości widzenie, niwelując nieprzyjemne podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Silikonowo-hydrożelowy materiał, z którego zostały wykonane, zapewnia wysoki poziom nawilżenia, a ich struktura pozwala na wysoki poziom dostępu tlenu do rogówki. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które mogą być użytkowane jednakowo w trybie miesięcznym, ciągłym albo przerywanym. Dla pełnego komfortu – soczewki PureVision® zarówno w dzień jak i w nocy doskonale równoważą tlen i wodę (technologia AerGel). PureVision® to perfekcyjna wygoda noszenia soczewki w trybie ciągłym - przez 30 dni i 29 nocy. Powierzchnia Performa zapewnia odporność soczewek przeciwko gromadzeniu się osadów białkowych.

KUPUJĘ
Miesięczne soczewki kontaktowe to modele, które powstały z myślą o noszeniu przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Po tym czasie należy sięgnąć po nową parę, aby zapewnić bezpieczne i higieniczne korzystanie ze szkieł kontaktowych. Jest to rozwiązanie optyczne, które powstało z myślą o użytkownikach regularnych, korzystających z tej formy korekcji na co dzień. To wygodna alternatywa dla noszenia okularów korekcyjnych. Modele miesięczne dostępne są w pudełkach o pojemności 3 lub 6 sztuk, chociaż dostępne są także opakowania 1 i 12 sztukowe. Nieparzysta liczba soczewek w opakowaniu przeznaczona jest dla osób z różnowzrocznością - mogą oni stworzyć z dwóch pudełek o różnych mocach zestaw idealny dla siebie. Produkty w tym trybie użytkowania należy regularnie pielęgnować za pomocą płynu przeznaczonego do ich czyszczenia. Po zdjęciu z oczu soczewki trzeba przechowywać w przeznaczonych do tego pojemniczkach - zanurzonych w preparacie do pielęgnacji szkieł kontaktowych.

Podsumowanie zawiera najchętniej wybierane miesięczne soczewki w lipcu 2021 roku. Zestawienie to składa się z 10 najczęściej kupowanych modeli szkieł kontaktowych przeznaczonych do noszenia przez 30 dni.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmują #bioview Monthly pakowane po 6 sztuk. Model ten został wykonany z silikonowo-hydrożelowego materiału Olifilcon A o doskonałych parametrach. Mowa tu m.in. o wysokim poziomie nawilżenia, którego zadaniem jest ochrona wzroku przed nadmiernym wysychaniem. Produkt ten rekomendowany jest osobom z oczami zmęczonymi, suchymi i wrażliwymi. Chętnie sięgają po nie osoby, które spędzają wiele godzin dziennie przed ekranami urządzeń elektronicznych oraz w pomieszczeniach klimatyzowanych. Atutem tego modelu jest także wysoki stopień tlenoprzepuszczalności, co ogranicza prawdopodobieństwo rozwoju infekcji, które modą okazać się groźne dla wzroku. #bioview Monthly wykorzystuje technologie odpowiadające za zapewnienie wysokiej jakości obrazu na każdą odległość. Zastosowany materiał wykazuje się dużą elastycznością, co sprzyja szybkiemu dopasowaniu do naturalnego kształtu oka użytkowania.

Na drugim miejscu pojawił się model Biofinity® Toric w opakowaniu po 3 sztuk. Produkt ten przeznaczony jest do użytkowania przez astygmatyków, których oczy wykazują większą wrażliwość. Soczewki dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji zapewniają szybkie dopasowanie do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Atutem takiego rozwiązania jest to, że szkła kontaktowe nie przesuwają się samoistnie, nie wypadają oraz nie podwijają się. Do ich produkcji wykorzystano silikonowo-hydrożelowy materiał o nazwie Comfilcon A. Wyróżnia się ona wysokim poziomem nawilżenia oraz tlenoprzepuszczalności. Produkt przeznaczony jest do wielogodzinnego użytkowania - bez obaw o suche czy podrażnione oczy. Biofinity® Toric są cienkie, dzięki czemu nie czuć ich na oczach. Ich konstrukcja pozwoliła wyeliminować zjawisko tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Model ten można nosić zarówno w trybie dziennym, przedłużonym jak i ciągłym.

Trzecie miejsce w rankingu należy do Biofinity® w pudełku po 6 sztuk. Uznawane są one za jedne z najpopularniejszych modeli wśród użytkowników regularnych. Widać to w comiesięcznych rankingach - znajduje się zawsze na wysokich miejscach zestawień. Soczewki od Cooper Vision wyróżniają się licznymi atutami, które sprawiają, że sięgają po nie osoby z oczami wrażliwymi, skłonnymi do zaczerwienień czy podrażnień. Rekomendowane są również alergikom. Brak dodatkowych składników nawilżających sprawia, że szkła kontaktowe są delikatne dla narządu wzroku. Zastosowane rozwiązania pozwalają cieszyć się wygodą użytkowania. Biofinity® zostały wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału, Comfilcon A, którego atutem jest szybkość dopasowania się do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Zaletą pozostaje także optymalny stopień uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności. Wszystko to przekłada się na wysoki komfort użytkowania tego modelu.

Z miesiąca na miesiąc na popularności zyskują #bioview Monthly, które są modelem soczewek najnowszej generacji. Dużym zainteresowaniem wśród użytkowników niezmiennie cieszą się modele marki Biofinity® - zarówno w wersji klasycznej, jak i dla astygmatyków. Zawdzięczają to swojej delikatności - zwłaszcza dla wrażliwych oczu, skłonnych do podrażnień czy zaczerwienień.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Lipiec 2021:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach