Ranking soczewek jednodniowych - Lipiec 2021

1

  • #bioview Daily to soczewki jednodniowe o niezwykle wysokich parametrach uwodnienia (47%) oraz transmisyjności tlenu (Dk/t 150), dzięki czemu mogą być bez wahania używane przez każdego użytkownika soczewek kontaktowych, szczególnie przez tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą metodą korekcji wzroku. Soczewki dodatkowo wyposażono w filtry UVA/UVB, dodatkowo podnoszące komfort w trakcie słonecznych chwil.
KUPUJĘ

2

  • SofLens® Daily Disposable to innowacyjne sferyczne soczewki jednodniowe, w których zastosowano materiał Hilafilcon B, co zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia. Ich niezwykle cienka budowa sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo komfortowe i niewyczuwalne dla oka. Produkt ten zapewni Ci doskonałą jakość widzenia, bez szumów, refleksów i efektu halo. Są one ponadto odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co znacznie sprzyja ostrości i czystości widzenia. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to więc idealny zestaw do przetestowania produktu.
KUPUJĘ

3

  • ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.
KUPUJĘ
4

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to innowacyjne soczewki jednodniowe dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Zakładana codziennie nowa para soczewek gwarantuje wysoki komfort oraz maksymalny poziom higieny. Technologia, jakiej użyto do stworzenia tego produktu, sprawia, że soczewki cechują wysoka stabilność, najwyższy poziom nawilżenia, a także ochrona przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu, dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to idealny wybór, gdy astygmatyzm stwierdzono tylko w jednym oku. Wtedy spokojnie możesz połączyć ten zestaw z innym, co umożliwi Ci użytkowanie soczewek nawet przez 30 dni.

KUPUJĘ
5

1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ
6

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
7

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

KUPUJĘ
8

Dailies Total 1® to soczewki wysokiej jakości wyróżniające się na tle innych tym, że posiadają nowoczesny gradient uwodnienia, co sprawia, że ich noszenie jest niesamowicie wygodne, oczy stale są nawilżone, a z problemem suchości oka można się pożegnać. Zapewniają ponadto ostrą i idealną jakość widzenia, w związku z tym są idealne zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 30 sztuk soczewek, będzie idealnym wyborem na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ
9

Biotrue® ONEday to wysokiej jakości szkła kontaktowe dedykowane krótkowidzom oraz dalekowidzom. Wykonane zostały z innowacyjnego materiału HyperGel, dzięki czemu optymalnie nawilżają oko użytkownika oraz zapewniają rogówce stały i swobodny dostęp do tlenu. Dzięki tym soczewkom będziesz widział wyraźniej niż kiedykolwiek, a Twoje oczy pozostaną zdrowe i nawilżone. Produkt wyposażono ponadto w filtry UV, które ochronią Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk jednodniowych soczewek, które wystarczą Ci na okres 15 dni ich noszenia.

KUPUJĘ
10

DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci maksimum komfortu i wygody podczas użytkowania. Błyskawicznie dopasowują się do oka i jego parametrów skutecznie korygując wadę wzroku i zapewniając wyraźne i ostre widzenie. Ich regularne stosowanie pomaga ponadto zahamować rozwój wady wzroku, a dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia są idealne także dla wrażliwych oczu. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na rezygnację z optycznych zakupów przez okres około półtora miesiąca.

KUPUJĘ
Jednodniowe soczewki charakteryzują się tym, że nie wymagają codziennej pielęgnacji. Dzięki temu można oszczędzić czas niezbędny na właściwe oczyszczanie szkieł kontaktowych po każdym użyciu. Codziennie rano należy sięgnąć po nową parę, aby wieczorem zdjąć ją z oczu i wyrzucić do kosza. Takie rozwiązanie jest chętnie wybierane przez osoby, które nie mają czasu lub też z innych względów nie mogą pozwolić sobie na codzienną pielęgnację soczewek. Dodatkowo jednodniowe modele eliminują konieczność zakupu płynu do pielęgnacji oraz pojemniczków do ich przechowywania. Nie wolno aplikować tej samej pary soczewek przez dwa dni - ma to związek z zapewnieniem bezpiecznego i higienicznego używania tego rozwiązania optycznego. Jednodniowe szkła kontaktowe chętnie wybierają osoby noszące soczewki regularnie oraz użytkownicy okazjonalni - łączący je z korekcją okularową. Sięgają po nie również osoby ceniące sobie aktywność fizyczną, w tym wizyty na basenie. Polecane są użytkownikom, którzy dopiero zaczynają aplikację szkieł kontaktowych. Jednodniowe modele zazwyczaj dostępne są w opakowaniach po 30 lub 90 sztuk, ale także 5, 10 i 180 sztukowych.

Soczewki kontaktowe powinny być dobierane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. W niektórych przypadkach niezbędne jest podjęcie kilku prób, aby znaleźć właściwie dopasowany model. Oto zestawienie 10 najczęściej kupowanych przez użytkowników soczewek jednodniowych w lipcu 2021 roku.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmują #bioview Daily w opakowaniu 30 sztuk. Model ten został wykonany z wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Olifilcon B. Ich niewątpliwym atutem są doskonałe parametry w zakresie nawilżenia i tlenoprzepuszczalności. Duża elastyczność materiału sprzyja idealnemu dopasowaniu do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Na uwagę zasługuje również jasnoniebieskie zabarwienie, które ułatwia aplikację - docenią to przede wszystkim osoby początkujące oraz mające problem z wyraźnym widzeniem z bliska. Ponadto podbija to naturalną barwę tęczówki oka. #bioview Daily mają wbudowane filtry UVA.UVB, których zadaniem jest pochłanianie nawet 90% negatywnego promieniowania słonecznego, tym samym zabezpieczając wzrok. Model ten chętnie wybierają osoby z problemem suchych, zmęczonych oczu, skłonnych do podrażnień i zaczerwienień.

Na drugim miejscu znalazły się SofLens® Daily Disposable™ pakowane po 30 sztuk. Model ten dostępny jest w mocach ujemnych i dodatnich, dlatego też sięgnąć po niego mogą osoby z krótkowzrocznością i nadwzrocznością. Elastyczny materiał o nazwie Hilafilcon B odznacza się wysokim stopniem nawilżenia, który utrzymuje się przez cały dzień - aż do zdjęcia szkieł kontaktowych z oczu. Wysoki poziom nawilżenia dodatkowo podnosi zastosowana technologia Comfort Moist. Atutem jest rozwiązanie High Definition Optics, która minimalizuje problem rozmazywania się obrazu, a także efektu halo. Na uwagę zasługuje również powierzchnia odporna na gromadzenie się na niej osadów białkowo-lipidowych i innych zanieczyszczeń, co przekłada się na wyraźne widzenie. SofLens® Daily Disposable™ mają cienką konstrukcję, która szybko dopasowuje się do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Soczewki są więc niewyczuwalne podczas noszenia. Model polecany jest osobom z problemem oczu skłonnych do podrażnień, zaczerwienionych oraz wrażliwych.

Trzecie miejsce należy do ACUVUE® OASYS 1-Day w pudełku 30 sztuk. Wyróżnikiem tego modelu jest nieco większa średnica, która ułatwia aplikację i manipulowanie soczewką na oku. Dzięki zastosowaniu wyprofilowanej konstrukcji szkła kontaktowe szybko dopasowują się do naturalnego kształtu oka. Model ten wykorzystuje technologie, które pozytywnie wpływają na wygodę użytkowania przez cały dzień, jednocześnie zabezpieczając oczy przed nadmiernym wysychaniem. ACUVUE® OASYS 1-Day mają cienkie krawędzie, które pomagają zapomnieć o problemie tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Produkt ten polecany jest użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają korzystanie z tej formy korekcji wad wzroku. Polecany jest również osobom z oczami skłonnymi do podrażnień, zaczerwienień i nadmiernego przesuszania.

W ostatnich miesiącach na pierwszym miejscu zestawienia pojawił się model #bioview Daily. Są to soczewki najnowszej generacji, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiału oraz wsparte dodatkowymi technologiami. Wysokie pozycje w rankingu zajęły modele marki ACUVUE®. Jednodniowe soczewki wybierane są przede wszystkim z uwagi na wygodę użytkowania i brak konieczności codziennej pielęgnacji, co czyni je rozwiązaniem higienicznym i bezpiecznym.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Lipiec 2021:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach