Ranking soczewek miesięcznych - Czerwiec 2021

1

  • #bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.
KUPUJĘ
4

AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
5

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
6

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
7

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
8

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
9

PureVision® to miesięczne soczewki sferyczne zaprojektowane przez znany i ceniony koncern Bausch & Lomb. Stworzone zostały z myślą o zmęczonych i suchych oczach i zapewniają wysokiej jakości widzenie, niwelując nieprzyjemne podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Silikonowo-hydrożelowy materiał, z którego zostały wykonane, zapewnia wysoki poziom nawilżenia, a ich struktura pozwala na wysoki poziom dostępu tlenu do rogówki. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które mogą być użytkowane jednakowo w trybie miesięcznym, ciągłym albo przerywanym. Dla pełnego komfortu – soczewki PureVision® zarówno w dzień jak i w nocy doskonale równoważą tlen i wodę (technologia AerGel). PureVision® to perfekcyjna wygoda noszenia soczewki w trybie ciągłym - przez 30 dni i 29 nocy. Powierzchnia Performa zapewnia odporność soczewek przeciwko gromadzeniu się osadów białkowych.

KUPUJĘ
10

Air Optix® Night & Day® Aqua to innowacyjne soczewki stworzone z myślą o tych osobach, które nie lubią cowieczornego rytuału pielęgnacji soczewek. Jedną ich parę bowiem możesz nosić przez okres 30 dni i 30 nocy bez zdejmowania. To wygodne rozwiązanie zapewnia również wysoki poziom dotlenienia soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i wypoczęte. Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua perfekcyjnie korygują wadę wzroku, a ich regularne użytkowanie pomoże zahamować rozwój posiadanej wady. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, dzięki czemu będziesz wolny od zakupów optycznych nawet przez okres 3 miesięcy.

KUPUJĘ

Miesięczne soczewki przeznaczone są do użytkowania przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Po upływie tego czasu konieczna jest wymiana na nową parę. Wynika to ze względów higienicznego i bezpiecznego użytkowania szkieł kontaktowych. Modele miesięczne przeznaczone są dla użytkowników korzystających z tego rozwiązania optycznego regularnie - na co dzień. Przez wiele osób ta forma korekcji wady wzroku uznawana jest za komfortową alternatywę dla tradycyjnych okularów. Zazwyczaj soczewki dostępne w tym trybie użytkowania występują w opakowaniach po 3 lub 6 sztuk. Po nieparzystą liczbę szkieł kontaktowych najczęściej sięgają osoby z różnowzrocznością - tworząc zestaw dwóch opakowań o różnych mocach, które wpisują się w ich potrzeby. Miesięczne szkła kontaktowe wymagają regularnej pielęgnacji za pomocą płynu przeznaczonego do ich czyszczenia. Ponadto po zdjęciu ich z oczu należy je przechowywać w przeznaczonych do tego pojemniczkach.

Zestawienie obejmuje najczęściej kupowane miesięczne soczewki kontaktowe w czerwcu 2021 roku. Ranking zawiera 10 najchętniej wybieranych modeli soczewek przeznaczonych do noszenia przez 30 dni.

Pierwsze miejsce w rankingu należy do #bioview Monthly w opakowaniu po 6 sztuk. Soczewki zostały wyprodukowane z silikonowo-hydrożelowego materiału, Olifilcon A. Wyróżnia się on między innymi dużą elastycznością, co pozwala na natychmiastowe dopasowanie do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Atutem jest także optymalny poziom uwodnienia, który zabezpiecza wzrok przed nadmiernym wysychaniem. Dlatego też po ten model chętnie sięgają osoby, które uskarżają się na zmęczone i suche oczy (m.in. z powodu wielogodzinnego korzystania z ekranu komputera czy też przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach). #bioview Monthly wyróżniają się także wysokim poziomem przepuszczalności tlenu, co ogranicza rozwój infekcji groźnych dla narządu wzroku. Zastosowane technologie sprawiają, że użytkownik może cieszyć się wysokiej rozdzielczości obrazem przez cały miesiąc.

Drugie miejsce w zestawieniu zajmują Biofinity® w opakowaniu 6 sztuk. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli miesięcznych wśród użytkowników. Od wielu miesięcy nieprzerwanie pojawia się na podium zestawienia. Pacjenci chętnie do niego powracają z uwagi na szereg zalet. Chętnie wybierany jest przez osoby, które mają oczy wrażliwe, skłonne do podrażnień czy zaczerwienień, a także przez alergików. Model ten nie wykorzystuje dodatkowych składników nawilżających, dlatego też uznawany jest za delikatny i przyjazny dla oczu. Zastosowane technologie pozytywnie wpływają na komfort użytkowania. Silikonowo-hydrożelowa elastyczna konstrukcja Biofinity® z łatwością dopasowuje się do naturalnego kształtu oka użytkownika. Nie należy zapominać również o wysokim poziomie nawilżenia i przepuszczalności tlenu tego modelu. Wszystko to przekłada się na wygodę codziennego użytkowania.

Na trzecim miejscu pojawił się model Biofinity® Toric w pudełku po 3 sztuki. To model, który ma za zadanie odpowiedzieć na potrzeby wymagających oczu astygmatyków. Dodatkowy system stabilizujący zapewnia natychmiastowe dopasowanie do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Soczewki nie przesuwają się samoistnie, nie podwijają i nie wypadają. Silikonowo-hydrożelowy materiał o nazwie Comfilcon A charakteryzuje się wysokim stopniem uwodnienia oraz przepuszczalności tlenu, co pozytywnie wpływa na komfort wielogodzinnego użytkowania. Model ten rekomendowany jest osobom z oczami zmęczonymi, wrażliwymi oraz skłonnymi do podrażnień czy zaczerwienień. Biofinity® Toric wykorzystują technologie, które sprawiają, że soczewki są niewyczuwalne na oku. Produkt ten przeznaczony jest do użytkowania w trybie dziennym, a także przedłużonym.

W tym miesiącu na pierwszym miejscu podium znalazł się model #bioview Monthly, który uznawany jest za soczewki innowacyjne, najnowszej generacji. Od wielu miesięcy na najwyższych miejscach zestawieniach pojawiają się soczewki marki Biofinity - soczewki Biofinity® w wersji dla krótkowidzów i dalekowidzów oraz Biofinity® Toric w wersji dla astygmatyków.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?

Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Czerwiec 2021:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach