Ranking soczewek miesięcznych - Październik 2021

1

  • #bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ
4

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
5

AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
6

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
7

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
8

AquaView Toric to soczewki przeznaczone do stosowania w trybie dziennym, dedykowane dla astygmatyków. Zostały zaprojektowane za pomocą materiału Hioxifilcon A, który sprawia, że noszenie ich jest niesamowicie komfortowe oraz wolne od podrażnień. Dzięki technologii Prism Ballasted Design zapewnią Ci idealną jakość widzenia, bez niechcianych zniekształceń i rozmazań. Ponadto technologia High Definition Vision pozwoli Ci widzieć w wysokiej rozdzielczości zarówno z bliska, jak i z daleka. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc idealny zestaw do wypróbowania produktu.

KUPUJĘ
9

PureVision 2 HD to soczewki sferyczne stworzone przez koncern Bausch & Lomb, który jest jednym z liderów na rynku optycznym. Soczewki cechują się stałym poziomem nawilżenia oraz opływowym kształtem, co znacząco zmniejsza tarcie soczewki oraz niweluje problemy związane z podrażnionymi i zmęczonymi oczami. Ponadto soczewki te zapewniają wyraźne i czyste widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich ultracieńka struktura sprawia dodatkowo, że są bardzo wygodne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które starczą Ci na okres użytkowania produktu przez 3 miesiące.

KUPUJĘ
10

PureVision® to miesięczne soczewki sferyczne zaprojektowane przez znany i ceniony koncern Bausch & Lomb. Stworzone zostały z myślą o zmęczonych i suchych oczach i zapewniają wysokiej jakości widzenie, niwelując nieprzyjemne podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Silikonowo-hydrożelowy materiał, z którego zostały wykonane, zapewnia wysoki poziom nawilżenia, a ich struktura pozwala na wysoki poziom dostępu tlenu do rogówki. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które mogą być użytkowane jednakowo w trybie miesięcznym, ciągłym albo przerywanym. Dla pełnego komfortu – soczewki PureVision® zarówno w dzień jak i w nocy doskonale równoważą tlen i wodę (technologia AerGel). PureVision® to perfekcyjna wygoda noszenia soczewki w trybie ciągłym - przez 30 dni i 29 nocy. Powierzchnia Performa zapewnia odporność soczewek przeciwko gromadzeniu się osadów białkowych.

KUPUJĘ


Miesięczne szkła kontaktowe, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do noszenia przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Regularna wymiana soczewek na nową parę jest istotna z punktu widzenia higienicznego i bezpiecznego użytkowania. To rozwiązanie polecane jest osobom, które noszą szkła kontaktowe na co dzień (regularnie). Jest to z pewnością komfortowa alternatywa dla korekcji okularowej. Produkty w trybie miesięcznym zazwyczaj dostępne są w opakowaniach po 3 lub 6 sztuk. Łącząc dwa opakowania po 3 sztuki o różnej mocy, pacjent z różnowzrocznością może stworzyć pakiet idealnie wpisujący się w jego potrzeby. Soczewki miesięczne należy codziennie oczyszczać przy użyciu specjalnego płynu przeznaczonego do ich pielęgnacji. Po dokładnym oczyszczeniu szkieł kontaktowych należy umieścić je w pojemniczkach, a następnie wypełnić płynem.

Zestawienie zawiera najczęściej kupowane miesięczne szkła kontaktowe w październiku 2021 roku. Ranking obejmuje 10 najchętniej wybieranych modeli w tym trybie użytkowania.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmują #bioview Monthly pakowane po 6 sztuk. Soczewki zostały wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału, Olifilcon A, który wykazuje dużą elastyczność. Dzięki temu bez trudu szybko dostosowuje się do naturalnego kształtu oka użytkownika. Na uwagę zasługuje również utrzymanie optymalnego stopnia nawilżenia i przepuszczalności tlenu. Takie parametry sprawiają, że narząd wzroku jest odpowiednio dotleniony, a oczy chronione są przed wysuszaniem przez cały dzień. Model ten jest jednym z ulubionych wśród osób uskarżających się na oczy zmęczone, podrażnione i skłonne do wysuszania. Z racji zastosowanych technologii świetnie sprawdza się u osób, które spędzają wiele godzin dziennie przed ekranami urządzeń elektronicznych lub też w pomieszczeniach klimatyzowanych. #bioview Monthly wyróżniają się wysokim stopniem tlenoprzepuszczalności, co chroni wzrok przed zmęczeniem oraz rozwojem groźnych dla oczu infekcji. Soczewki pozwalają cieszyć się wysokiej jakości obrazem na każdą odległość. Jest on pozbawiony szumów, refleksów, cieni czy efektu halo.

Na drugim miejscu pojawił się model Biofinity® Toric w opakowaniu 3 sztuki. Są to szkła kontaktowe dla pacjentów, u których zdiagnozowano astygmatyzm. Soczewki spełniają nieco inne wymogi niż ich tradycyjne odpowiedniki. Na uwagę zasługuje wyposażenie w dodatkowy system stabilizujący, dzięki któremu szkła kontaktowe doskonale dopasowują się do naturalnej krzywizny oka użytkownika. To sprawia również, że soczewki nie przesuwają się samoistnie po oku i nie wypadają z niego. Do produkcji tego modelu użyto silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Comfilcon A. Jego atutem jest wysoki stopień przepuszczalności tlenu oraz nawilżenia. Soczewki można bezpiecznie nosić przez całe dni. Dzięki delikatnej formule nie powodują podrażnień oraz nie wysuszają. Biofinity® Toric mają cienką konstrukcję, która nie tylko dopasowuje się do kształtu oka i jest niewyczuwalna, ale również eliminuje problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Szkła kontaktowe przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym oraz przedłużonym (bez konieczności zdejmowania na noc).

Trzecie miejsce w rankingu należy do Biofinity® w pudełku po 6 sztuk. Soczewki te są chętnie wybierane przez użytkowników regularnych. Od miesięcy zajmują wysokie pozycje w comiesięcznych podsumowaniach. Liczne zalety tego modelu doceniane są przez szerokie grono osób, w tym pacjentów uskarżających się na problem suchych, zmęczonych, wrażliwych i skłonnych do podrażnień oczu. To także jeden z najczęstszych wyborów wśród alergików. Produkt zapewnia delikatność z uwagi na brak dodatkowych sztucznych składników nawilżających. Biofinity® zostały wyprodukowane z silikonowo-hydrożelowego materiału (Comfilcon A). Wykazuje on dużą elastyczność, co przekłada się na natychmiastowe dopasowanie do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Dodatkowym atutem jest poziom nawilżenia oraz przepuszczalności tlenu. Te liczne atuty sprawiają, że soczewki są wygodne w codziennym użytkowaniu.

W ostatnim czasie można zaobserwować wzrost popularności modelu #bioview Monthly. Są to soczewki najnowszej generacji, które szybko stały się jednym z ulubieńców regularnych użytkowników. Pacjenci chętnie sięgają także po modele marki Biofinity® - w wersji klasycznej oraz do korekcji astygmatyzmu. Szkła kontaktowe tego producenta znane są ze swej delikatności, co potwierdzają osoby z oczami wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień, zaczerwienień oraz alergicy.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Październik 2021:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach