Ranking soczewek miesięcznych - Październik 2020

1

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.
KUPUJĘ

3

  • Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.
KUPUJĘ
4

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
5

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
6

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
7

Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ
8

PureVision 2 HD to soczewki sferyczne stworzone przez koncern Bausch & Lomb, który jest jednym z liderów na rynku optycznym. Soczewki cechują się stałym poziomem nawilżenia oraz opływowym kształtem, co znacząco zmniejsza tarcie soczewki oraz niweluje problemy związane z podrażnionymi i zmęczonymi oczami. Ponadto soczewki te zapewniają wyraźne i czyste widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich ultracieńka struktura sprawia dodatkowo, że są bardzo wygodne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które starczą Ci na okres użytkowania produktu przez 3 miesiące.

KUPUJĘ
9

Air Optix® Plus HydraGlyde® to miesięczne soczewki sferyczne, w których produkcji została wykorzystana innowacyjna technologia HydraGlyde, która zapewnia oku stały, wysoki poziom wilgotności i nawilżenia. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów oddychających, dzięki czemu soczewki zapewniają Twoim oczom doskonałe natlenienie, co z powodzeniem zlikwiduje niechciany dyskomfort związany z podrażnieniem i zaczerwienieniem oczu. Jest to także idealny wybór dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ
10

Air Optix® Night & Day® Aqua to innowacyjne soczewki stworzone z myślą o tych osobach, które nie lubią cowieczornego rytuału pielęgnacji soczewek. Jedną ich parę bowiem możesz nosić przez okres 30 dni i 30 nocy bez zdejmowania. To wygodne rozwiązanie zapewnia również wysoki poziom dotlenienia soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i wypoczęte. Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua perfekcyjnie korygują wadę wzroku, a ich regularne użytkowanie pomoże zahamować rozwój posiadanej wady. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, dzięki czemu będziesz wolny od zakupów optycznych nawet przez okres 3 miesięcy.

KUPUJĘ

Miesięczne soczewki kontaktowe to rozwiązanie, z którego korzysta się przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Po upływie tego czasu konieczna jest wymiana na nową, świeżą parę. Bezpieczeństwo i higienę wzroku zapewnia przede wszystkim przestrzeganie terminu planowanej wymiany. Po soczewki miesięczne najczęściej sięgają osoby, które korzystają z soczewek kontaktowych regularnie. Uważane są za komfortową alternatywę dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Zazwyczaj można je nabyć w pudełku po 3 lub 6 sztuk. Opakowanie z nieparzystą liczbą szkieł kontaktowych wybierają głównie osoby z różnowzrocznością. Soczewki miesięczne należy odpowiednio pielęgnować za pomocą specjalnego płynu do czyszczenia i dezynfekcji szkieł kontaktowych.

Zestawienie najczęściej kupowanych miesięcznych soczewek kontaktowych w październiku 2020 roku to spis 10 chętnie kupowanych modeli 30-dniowych.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmują soczewki Biofinity® w opakowaniu po 6 sztuk. Rozwiązanie to polecane jest osobom z oczami wrażliwymi, skłonnymi do zaczerwienień i podrażnień, jak również alergikom. Ich atutem jest brak dodatkowych sztucznych składników nawilżających, co sprawia, że soczewki są niezwykle delikatne. Podczas ich produkcji wykorzystano elastyczny materiał - łatwo dopasowuje się do naturalnego kształtu oka użytkownika, zapewniając komfort noszenia przez cały dzień. Biofinity® wykorzystują technologie odpowiadające za optymalny poziom tlenoprzepuszczalności oraz nawilżenia. Zaletą jest także zastosowanie wysokiej jakości materiału silikonowo-hydrożelowego.

Na drugim miejscu pojawił się model AquaView Monthly w pudełku po 6 sztuk. Są to soczewki rekomendowane osobom borykającym się z zespołem suchego oka. Dzięki zastosowanym technologiom użytkownik może cieszyć się wysokim komfortem użytkowania oraz doskonałym obrazem na każdą odległość. Obraz jest nasycony i pełen kontrastów, bez szumów, cieni i refleksów. Atutem tego modelu jest dodatkowy składnik nawilżający, odpowiedzialny za zapewnienie optymalnego poziomu nawilżenia przez cały dzień. AquaView Monthly posiadają również wbudowany filtr UV, który gwarantuje narządowi wzroku ochronę przed negatywnym działaniem promieniowania słonecznego.

Trzecie miejsce w rankingu należy do Air Optix® Plus HydraGlyde® w opakowaniu po 6 sztuk. Za optymalny poziom nawilżenia w tym modelu odpowiedzialna jest technologia HydraGlyde. Użytkownik może cieszyć się komfortem korzystania przez cały dzień. Ponadto zastosowano tutaj materiał o właściwościach zapewniających wysoki poziom tlenoprzepuszczalności. Oczy są wypoczęte, wolne od zaczerwienień i podrażnień. Soczewki doskonale dopasowują się do naturalnego kształtu oczu użytkownika. W Air Optix® Plus HydraGlyde® zastosowano dodatkową warstwę ochronną, której celem jest zapobieganie osadzaniu się na powierzchni soczewek kontaktowych różnego typu zanieczyszczeń, w tym złogów białka.

Soczewki Biofinity® od początku roku zajmują pierwsze miejsce w comiesięcznych zestawieniach modeli miesięcznych soczewek kontaktowych. Pozostałe dwa modele - AquaView Monthly oraz Air Optix® Plus HydraGlyde® - również cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?

Zobacz także zestawienia poszczególnych rodzajów soczewek kontaktowych:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach