Ranking soczewek miesięcznych - Listopad 2020

1

  • AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

3

  • #bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.
KUPUJĘ
4

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
5

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
6

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
7

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
8

Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ
9

PureVision 2 HD to soczewki sferyczne stworzone przez koncern Bausch & Lomb, który jest jednym z liderów na rynku optycznym. Soczewki cechują się stałym poziomem nawilżenia oraz opływowym kształtem, co znacząco zmniejsza tarcie soczewki oraz niweluje problemy związane z podrażnionymi i zmęczonymi oczami. Ponadto soczewki te zapewniają wyraźne i czyste widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich ultracieńka struktura sprawia dodatkowo, że są bardzo wygodne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które starczą Ci na okres użytkowania produktu przez 3 miesiące.

KUPUJĘ
10

PureVision® to miesięczne soczewki sferyczne zaprojektowane przez znany i ceniony koncern Bausch & Lomb. Stworzone zostały z myślą o zmęczonych i suchych oczach i zapewniają wysokiej jakości widzenie, niwelując nieprzyjemne podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Silikonowo-hydrożelowy materiał, z którego zostały wykonane, zapewnia wysoki poziom nawilżenia, a ich struktura pozwala na wysoki poziom dostępu tlenu do rogówki. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które mogą być użytkowane jednakowo w trybie miesięcznym, ciągłym albo przerywanym. Dla pełnego komfortu – soczewki PureVision® zarówno w dzień jak i w nocy doskonale równoważą tlen i wodę (technologia AerGel). PureVision® to perfekcyjna wygoda noszenia soczewki w trybie ciągłym - przez 30 dni i 29 nocy. Powierzchnia Performa zapewnia odporność soczewek przeciwko gromadzeniu się osadów białkowych.

KUPUJĘ

Miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone są do użytkowania przez 30 dni, które są liczone od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Wraz z upływem tego czasu konieczna jest ich wymiana na nową, świeżą parę. Przestrzeganie terminu planowanej wymiany zapewnia bezpieczeństwo i odpowiednią higienę. Soczewki miesięczne najchętniej wybierają użytkownicy, którzy korzystają z tego rozwiązania optycznego na co dzień. To wygodna alternatywa dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Najczęściej dostępne są w pudełku po 3 lub 6 sztuk. Opakowania z nieparzystą liczbą zazwyczaj wybierane są przez osoby z różnowzrocznością, które kupując dwa pudełka, tworzą zestaw odpowiedni do swoich potrzeb i wady. Soczewki miesięczne wymagają regularnej pielęgnacji za pomocą preparatu do ich czyszczenia i dezynfekcji. Konieczne jest także odpowiednie przechowywanie w zamykanych pojemniczkach.

Ranking najchętniej kupowanych miesięcznych soczewek kontaktowych w listopadzie 2020 roku zawiera 10 popularnych modeli 30-dniowych.

Na pierwszym miejscu pojawił się model AquaView Monthly w opakowaniu po 6 sztuk. Chętnie wybierane przez osoby, które uskarżają się na dolegliwości związane z zespołem suchego oka. Wykorzystane technologie zapewniają wysoki komfort użytkowania przez cały dzień. Soczewki zapewniają wyraźne widzenie na każdą odległość, bez względu na warunki. Obraz jest pełen kolorów, kontrastów, bez szumów, refleksów czy cieni. Ponadto AquaView Monthly zawierają składnik nawilżający, dzięki któremu zapewniony zostaje optymalny poziom nawilżenia przez cały dzień. Zaletą jest także wbudowany filtr UV, który chroni wzrok przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego.

Drugie miejsce w rankingu należy do Biofinity® w pudełku po 6 sztuk. Model ten króluje w comiesięcznych zestawieniach od początku roku. Chętnie wybierany jest przez osoby z oczami wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień i zaczerwienień, a także przez alergików. Soczewki nie wykorzystują dodatkowych sztucznych składników nawilżających, są bardzo delikatne. Wykonano je z elastycznego silikonowo-hydrożelowego materiału Comfilcon A, którego atutem jest łatwość dopasowania się do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Dzięki temu zapewniony zostaje komfort użytkowania przez cały dzień. Model ten wyróżnia się także optymalnym poziomem tlenoprzepuszczalności i nawilżenia.

Trzecie miejsce w zestawieniu zajmują soczewki #bioview Monthly w opakowaniu po 6 sztuk. W ostatnich miesiącach zauważa się wzrost popularności tego modelu. Soczewki zostały wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału Olifilcon A, który zapewnia optymalny poziom nawilżenia, przepuszczalności tlenu oraz doskonałe dopasowanie do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Szkła kontaktowe odpowiadają za wysoką jakość widzenia na każdą odległość, bez względu na warunki. Jedna ze stron soczewek posiada jasnoniebieskie zabarwienie, które ułatwia intuicyjną aplikację. Model ten rekomendowany jest m.in. początkującym użytkownikom.

Dużą popularnością wśród pacjentów cieszy się model Biofinity®, który od początku roku zajmował pierwszą lokatę w comiesięcznych zestawieniach soczewek tego typu. Tym razem jednak na pierwszym miejscu soczewek miesięcznych plasują się soczewki AquaView Monthly, które jak dotąd zajmowały miejsca na 2 i 3 stopniu podium, ale tym razem udało się im wyprzedzić soczewki Biofinity®. Coraz więcej użytkowników docenia także zalety #bioview Monthly, miesięcznych szkieł o niezwykłych cechach nawilżających i utleniających.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?

Zobacz także zestawienia poszczególnych rodzajów soczewek kontaktowych:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach