Ranking soczewek jednodniowych - Październik 2020

1

  • ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.
KUPUJĘ

2

  • DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci maksimum komfortu i wygody podczas użytkowania. Błyskawicznie dopasowują się do oka i jego parametrów skutecznie korygując wadę wzroku i zapewniając wyraźne i ostre widzenie. Ich regularne stosowanie pomaga ponadto zahamować rozwój wady wzroku, a dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia są idealne także dla wrażliwych oczu. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na rezygnację z optycznych zakupów przez okres około półtora miesiąca.
KUPUJĘ

3

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.
KUPUJĘ
4

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

KUPUJĘ
5

SofLens® Daily Disposable to innowacyjne sferyczne soczewki jednodniowe, w których zastosowano materiał Hilafilcon B, co zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia. Ich niezwykle cienka budowa sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo komfortowe i niewyczuwalne dla oka. Produkt ten zapewni Ci doskonałą jakość widzenia, bez szumów, refleksów i efektu halo. Są one ponadto odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co znacznie sprzyja ostrości i czystości widzenia. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to więc idealny zestaw do przetestowania produktu.

KUPUJĘ
6

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
7

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to innowacyjne soczewki jednodniowe dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Zakładana codziennie nowa para soczewek gwarantuje wysoki komfort oraz maksymalny poziom higieny. Technologia, jakiej użyto do stworzenia tego produktu, sprawia, że soczewki cechują wysoka stabilność, najwyższy poziom nawilżenia, a także ochrona przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu, dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to idealny wybór, gdy astygmatyzm stwierdzono tylko w jednym oku. Wtedy spokojnie możesz połączyć ten zestaw z innym, co umożliwi Ci użytkowanie soczewek nawet przez 30 dni.

KUPUJĘ
8

Dailies Total 1® to soczewki wysokiej jakości wyróżniające się na tle innych tym, że posiadają nowoczesny gradient uwodnienia, co sprawia, że ich noszenie jest niesamowicie wygodne, oczy stale są nawilżone, a z problemem suchości oka można się pożegnać. Zapewniają ponadto ostrą i idealną jakość widzenia, w związku z tym są idealne zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 30 sztuk soczewek, będzie idealnym wyborem na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ
9

AquaView Daily to soczewki kontaktowe, przeznaczone zwłaszcza dla osób, które zmagają się z dolegliwością suchego oka. Dzięki zastosowaniu w ich tworzeniu hialuronianu sodu są one jedwabiście miękkie i bardzo komfortowe w użytkowaniu, Asferyczna budowa soczewki zapewnia ponadto wysoką jakość widzenia, dzięki czemu obraz jest ostry i wyraźny. Dodatkowo jednodniowe soczewki AquaView Daily zostały wyposażone w filtry UVA i UVB, co pozwala chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, które wystarczą Ci na 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
10

#bioview Daily to soczewki jednodniowe o niezwykle wysokich parametrach uwodnienia (47%) oraz transmisyjności tlenu (Dk/t 150), dzięki czemu mogą być bez wahania używane przez każdego użytkownika soczewek kontaktowych, szczególnie przez tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą metodą korekcji wzroku. Soczewki dodatkowo wyposażono w filtry UVA/UVB, dodatkowo podnoszące komfort w trakcie słonecznych chwil.

KUPUJĘ

Jednodniowe soczewki kontaktowe nie wymagają codziennej pielęgnacji, jak ma to miejsce w przypadku szkieł z dłuższym trybem użyteczności. Codziennie po zdjęciu szkieł z oczu wyrzuca się je do kosza, aby kolejnego dnia sięgnąć po nową, świeżą parę. Nie wolno ponownie aplikować tej samej pary soczewek przez dwa dni. Po modele jednodniowe sięgają zarówno osoby, które noszą soczewki kontaktowe regularnie, jak i użytkownicy łączący obie formy korekcji - szkła kontaktowe z okularami. Ponadto rozwiązanie jednodniowe polecane jest użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z takim rozwiązaniem optycznym, osobom aktywnym fizycznie oraz korzystającym z basenów. Zazwyczaj dostępne są w opakowaniach po 30 lub 90 sztuk.

Soczewki kontaktowe powinny być dopasowane do naturalnego kształtu rogówki pacjenta. Pomocny w dobraniu odpowiedniego modelu może okazać się ranking 10 najchętniej wybieranych soczewek jednodniowych w październiku 2020 roku.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmują ACUVUE® OASYS 1-Day w opakowaniu 30 sztuk. Model ten wyróżnia nieco większa średnica, która ułatwia aplikację, zdejmowanie oraz manipulowanie soczewkami na oku. Atutem jest również zastosowanie wyprofilowanej konstrukcji opartej na elastycznym, cienkim materiale. Dzięki temu soczewki doskonale dopasowują się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika i zapewniają komfort użytkowania przez cały dzień. Zastosowane rozwiązania pozwoliły wyeliminować problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Wyróżnikiem ACUVUE® OASYS 1-Day są także technologie nawilżające, które zapewniają optymalny poziom nawilżenia. Model ten polecany jest pacjentom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi oraz osobom aktywnym fizycznie.

Na drugim miejscu znalazły się DAILIES® AquaComfort Plus® pakowane w pudełko 90 sztuk. Charakteryzują się wysokim poziomem uwodnienia (69%). Ponadto dzięki wyprofilowanemu kształtowi zapewniają komfort użytkowania przez cały dzień. Do ich produkcji wykorzystano elastyczny materiał, idealnie dopasowujący się do naturalnego kształtu rogówki pacjenta. Jego atutem jest również wysoki poziom tlenoprzepuszczalności. Zastosowane technologie pozwoliły wyeliminować problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Model ten rekomendowany jest osobom dorosłym, a także dzieciom, u których zdecydowano się na zastosowanie tej formy korekcji wad wzroku.

Trzecie miejsce należy do 1-DAY ACUVUE® MOIST w opakowaniu 30 sztuk. Model ten wykorzystuje jedwabistą powłokę, dzięki której możliwe było wyeliminowanie tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Rozwiązanie to zapewnia także optymalny poziom nawilżenia przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia soczewek z oczu. Atutem tego modelu jest również duża łatwość dopasowania się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. 1-DAY ACUVUE® MOIST polecane są użytkownikom, którzy borykają się z syndromem suchego oka, alergikom oraz osobom z oczami wrażliwymi.

ACUVUE® OASYS 1-Day to model, który od początku tego roku zajmuje pierwsze miejsce w comiesięcznym zestawieniu soczewek jednodniowych. Pozostałe modele ujęte w rankingu również cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników. Warto także zwrócić na rosnącą z miesiąca na miesiąca popularnością soczewek #bioview Daily w opakowaniu 30 sztukowym, które wskoczyły już na ósmą pozycję zestawienia.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?

Zobacz także zestawienia poszczególnych rodzajów soczewek kontaktowych:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach