Ranking soczewek miesięcznych - Wrzesień 2020

1

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.
KUPUJĘ

3

  • Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.
KUPUJĘ
4

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
5

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
6

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
7

PureVision 2 HD to soczewki sferyczne stworzone przez koncern Bausch & Lomb, który jest jednym z liderów na rynku optycznym. Soczewki cechują się stałym poziomem nawilżenia oraz opływowym kształtem, co znacząco zmniejsza tarcie soczewki oraz niweluje problemy związane z podrażnionymi i zmęczonymi oczami. Ponadto soczewki te zapewniają wyraźne i czyste widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich ultracieńka struktura sprawia dodatkowo, że są bardzo wygodne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które starczą Ci na okres użytkowania produktu przez 3 miesiące.

KUPUJĘ
8

Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ
9

Air Optix® Plus HydraGlyde® to miesięczne soczewki sferyczne, w których produkcji została wykorzystana innowacyjna technologia HydraGlyde, która zapewnia oku stały, wysoki poziom wilgotności i nawilżenia. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów oddychających, dzięki czemu soczewki zapewniają Twoim oczom doskonałe natlenienie, co z powodzeniem zlikwiduje niechciany dyskomfort związany z podrażnieniem i zaczerwienieniem oczu. Jest to także idealny wybór dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ
10

Air Optix® Night & Day® Aqua to innowacyjne soczewki stworzone z myślą o tych osobach, które nie lubią cowieczornego rytuału pielęgnacji soczewek. Jedną ich parę bowiem możesz nosić przez okres 30 dni i 30 nocy bez zdejmowania. To wygodne rozwiązanie zapewnia również wysoki poziom dotlenienia soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i wypoczęte. Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua perfekcyjnie korygują wadę wzroku, a ich regularne użytkowanie pomoże zahamować rozwój posiadanej wady. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, dzięki czemu będziesz wolny od zakupów optycznych nawet przez okres 3 miesięcy.

KUPUJĘ

Z soczewek kontaktowych w trybie miesięcznym można korzystać przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Wraz z upływem tego czasu należy wymienić je na nową, świeżą parę. Przestrzeganie terminu wymiany jest ważne w kontekście bezpieczeństwa i higieny wzroku. Modele miesięczne najchętniej wybierane są przez użytkowników, którzy korzystają z soczewek regularnie. To komfortowa alternatywa dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Najczęściej dostępne są w opakowaniach po 6 sztuk lub 3 sztuki (z myślą o pacjentach z różnowzrocznością). Soczewki miesięczne wymagają regularnej pielęgnacji za pomocą płynu do dezynfekcji i czyszczenia szkieł kontaktowych.

Ranking najchętniej kupowanych miesięcznych soczewek kontaktowych we wrześniu 2020 roku zawiera spis 10 popularnych modeli 30-dniowych.

Pierwsze miejsce w rankingu należy do Biofinity® w opakowaniu 6 sztuk. Model ten chętnie wybierany jest przez osoby z oczami wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień i zaczerwienień, a także przez alergików. Swą delikatność zawdzięczają brakowi dodatkowych sztucznych składników nawilżających. Wyprofilowana konstrukcja z elastycznego materiału zapewnia szybkie dopasowanie do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Zastosowane technologie zapewniają komfort użytkowania przez cały dzień – od momentu założenia aż do zdjęcia szkieł kontaktowych z oczu. Optymalny poziom nawilżenia i tlenoprzepuszczalności soczewki zawdzięczają wykorzystaniu silikonowo-hydrożelowego materiału.

Drugie miejsce w zestawieniu zajmują soczewki AquaView Monthly w opakowaniu po 6 sztuk. Model ten zaprojektowany został z myślą o osobach z syndromem suchego oka. Wykorzystane technologie sprawiają, że użytkownik może cieszyć się komfortem widzenia na każdą odległość - obraz jest pełen kontrastów i nasyconych kolorów. Zastosowane rozwiązania eliminują refleksy, szumy i cienie. Soczewki kontaktowe AquaView Monthly zawierają dodatkowy składnik nawilżający, który zapewnia optymalny poziom nawilżenia. Atutem jest wbudowany filtr UV, który chroni przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego.

Na trzecim miejscu pojawił się model Air Optix® Plus HydraGlyde® w pudełku po 6 sztuk. Technologia HydraGlyde zapewnia optymalny poziom nawilżenia, który przekłada się na komfort użytkowania przez cały dzień. Wykorzystany materiał gwarantuje wysoki poziom tlenoprzepuszczalności, dzięki czemu wzrok jest wypoczęty, a oczy wolne od podrażnień i zaczerwienień. Soczewki szybko dopasowują się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Dodatkowa warstwa ochronna zapobiega osadzaniu się na powierzchni szkieł kontaktowych złogów białka oraz zanieczyszczeń.

Biofinity® to soczewki, które od początku tego roku zajmują pierwsze miejsce w rankingu modeli miesięcznych. Dużą popularnością cieszą się również AquaView Monthly.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?

Zobacz także zestawienia poszczególnych rodzajów soczewek kontaktowych:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach