Ranking soczewek miesięcznych - Grudzień 2020

1

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.
KUPUJĘ
4

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
5

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
6

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
7

PureVision 2 HD to soczewki sferyczne stworzone przez koncern Bausch & Lomb, który jest jednym z liderów na rynku optycznym. Soczewki cechują się stałym poziomem nawilżenia oraz opływowym kształtem, co znacząco zmniejsza tarcie soczewki oraz niweluje problemy związane z podrażnionymi i zmęczonymi oczami. Ponadto soczewki te zapewniają wyraźne i czyste widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich ultracieńka struktura sprawia dodatkowo, że są bardzo wygodne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które starczą Ci na okres użytkowania produktu przez 3 miesiące.

KUPUJĘ
8

Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ
9

Air Optix® Night & Day® Aqua to innowacyjne soczewki stworzone z myślą o tych osobach, które nie lubią cowieczornego rytuału pielęgnacji soczewek. Jedną ich parę bowiem możesz nosić przez okres 30 dni i 30 nocy bez zdejmowania. To wygodne rozwiązanie zapewnia również wysoki poziom dotlenienia soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i wypoczęte. Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua perfekcyjnie korygują wadę wzroku, a ich regularne użytkowanie pomoże zahamować rozwój posiadanej wady. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, dzięki czemu będziesz wolny od zakupów optycznych nawet przez okres 3 miesięcy.

KUPUJĘ
10

Air Optix® Plus HydraGlyde® to miesięczne soczewki sferyczne, w których produkcji została wykorzystana innowacyjna technologia HydraGlyde, która zapewnia oku stały, wysoki poziom wilgotności i nawilżenia. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów oddychających, dzięki czemu soczewki zapewniają Twoim oczom doskonałe natlenienie, co z powodzeniem zlikwiduje niechciany dyskomfort związany z podrażnieniem i zaczerwienieniem oczu. Jest to także idealny wybór dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ

Miesięczne soczewki kontaktowe można używać maksymalnie przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Po upływie tego czasu niezbędna jest wymiana na nową parę. Podstawową zasadą bezpiecznego i higienicznego użytkowania jest m.in. przestrzeganie czasu planowanej wymiany. Po soczewki miesięczne zazwyczaj sięgają użytkownicy, którzy korzystają z tego rozwiązania optycznego regularnie - na co dzień. To komfortowa alternatywa dla okularów korekcyjnych. Zazwyczaj można je zakupić w opakowaniu po 3 lub 6 sztuk. Nieparzysta liczba w pudełku świetnie się sprawdzi w przypadku osób z różnowzrocznością - kupując dwa opakowania, można stworzyć zestaw odpowiedni dla potrzeb osób z różnymi wadami w obu oczach. Soczewki noszone w trybie miesięcznym wymagają regularnej pielęgnacji za pomocą odpowiedniego płynu. Wymagane jest także przechowywanie ich w specjalnych pojemniczkach.

Zestawienie najczęściej kupowanych miesięcznych soczewek kontaktowych w grudniu 2020 roku obejmuje 10 najpopularniejszych 30-dniowych modeli.

Pierwsze miejsce w rankingu należy do Biofinity® w opakowaniu 6 sztuk. W całym 2020 roku model ten plasował się wysoko w comiesięcznych zestawieniach. Chętnie sięgają po niego osoby z oczami wrażliwymi, skłonnymi do zaczerwienień i podrażnień oraz alergicy. Podczas ich produkcji nie zastosowano żadnych dodatkowych substancji nawilżających, co wpływa na ich delikatność. Silikonowo-hydrożelowy materiał jest elastyczny i zapewnia bardzo dobre dopasowanie do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Ponadto zapewnia wysoki poziom przepuszczalności tlenu i nawilżenia, co przekłada się na optymalny komfort użytkowania przez cały dzień.

Drugie miejsce w zestawieniu zajmują soczewki AquaView Monthly w opakowaniu po 6 sztuk. Model ten polecany jest m.in. osobom, które zmagają się z dolegliwościami wynikającymi z syndromu suchego oka. Dzięki zastosowaniu najlepszych technologii użytkownik może cieszyć się komfortem użytkowania przez cały dzień. Soczewki są odpowiedzialne za zapewnienie doskonałej jakości widzenia na każdą odległość - również bez względu na warunki. Użytkownicy chwalą uzyskany obraz - bez zniekształceń, blasków, szumów, cieni czy refleksów. Jest pełen kontrastów i barw. W AquaView Monthly zastosowano delikatny składnik nawilżający, który odpowiada za zapewnienie optymalnego poziomu nawilżenia. Atutem jest również wbudowany filtr UV - chroniący wzrok przed negatywnym działaniem promieniowania słonecznego.

Na trzecim miejscu pojawił się model Biofinity® w pudełku po 3 sztuki. Bez względu jednak na objętość opakowania soczewki kontaktowe odznaczają się tymi samymi właściwościami. Modele z nieparzystą liczbą szkieł kontaktowych w opakowaniu zazwyczaj wybierane są przez osoby z różną wadą wzroku w obu oczach. Zestawienie dwóch pudełek pozwala stworzyć idealny komplet, dopasowany do potrzeb konkretnego użytkownika.

W całym 2020 roku największą popularnością wśród użytkowników cieszy się model Biofinity®, w obu wielkościach opakowań. Niemniej jednak w comiesięcznych rankingach wysoko plasowały się również AquaView Monthly.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?

Zobacz także zestawienia poszczególnych rodzajów soczewek kontaktowych:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach