Ranking soczewek miesięcznych - Styczeń 2021

1

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.
KUPUJĘ
4

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
5

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
6

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
7

PureVision 2 HD to soczewki sferyczne stworzone przez koncern Bausch & Lomb, który jest jednym z liderów na rynku optycznym. Soczewki cechują się stałym poziomem nawilżenia oraz opływowym kształtem, co znacząco zmniejsza tarcie soczewki oraz niweluje problemy związane z podrażnionymi i zmęczonymi oczami. Ponadto soczewki te zapewniają wyraźne i czyste widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich ultracieńka struktura sprawia dodatkowo, że są bardzo wygodne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które starczą Ci na okres użytkowania produktu przez 3 miesiące.

KUPUJĘ
8

Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ
9

Air Optix® Night & Day® Aqua to innowacyjne soczewki stworzone z myślą o tych osobach, które nie lubią cowieczornego rytuału pielęgnacji soczewek. Jedną ich parę bowiem możesz nosić przez okres 30 dni i 30 nocy bez zdejmowania. To wygodne rozwiązanie zapewnia również wysoki poziom dotlenienia soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i wypoczęte. Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua perfekcyjnie korygują wadę wzroku, a ich regularne użytkowanie pomoże zahamować rozwój posiadanej wady. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, dzięki czemu będziesz wolny od zakupów optycznych nawet przez okres 3 miesięcy.

KUPUJĘ
10

Air Optix® Plus HydraGlyde® to miesięczne soczewki sferyczne, w których produkcji została wykorzystana innowacyjna technologia HydraGlyde, która zapewnia oku stały, wysoki poziom wilgotności i nawilżenia. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów oddychających, dzięki czemu soczewki zapewniają Twoim oczom doskonałe natlenienie, co z powodzeniem zlikwiduje niechciany dyskomfort związany z podrażnieniem i zaczerwienieniem oczu. Jest to także idealny wybór dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ

Miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone są do użytkowania maksymalnie przez 30 dni, które są liczone od dnia ich pierwszego użycia. Po tym czasie należy je wymienić na nową, świeżą parę. Przestrzeganie czasu planowanej wymiany jest niezbędne z punktu widzenia bezpiecznego i higienicznego użytkowania szkieł kontaktowych. Soczewki miesięczne stosowane są zazwyczaj przez użytkowników, którzy regularnie korzystają z tego rozwiązania optycznego. Stanowią one komfortową alternatywę dla tradycyjnych okularów. Najczęściej dostępne są w opakowaniach o objętości 3 lub 6 sztuk. Nieparzysta liczba sztuk z reguły wybierana jest przez osoby z różnowzrocznością - zestawiając dwa opakowania, można stworzyć zestaw odpowiedni dla potrzeb osób z różnymi wadami wzroku w obu oczach. Szkła miesięczne wymagają codziennej pielęgnacji za pomocą specjalnego płynu. Ponadto wymagane jest przechowywanie ich w zamykanych pojemniczkach.

Ranking najchętniej wybieranych miesięcznych soczewek kontaktowych w styczniu 2021 roku zawiera 10 najpopularniejszych modeli przeznaczonych do noszenia przez 30 dni.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmują soczewki Biofinity® w opakowaniu po 6 sztuk. W ubiegłorocznych comiesięcznych rankingach model ten plasował się wysoko. Rozwiązanie rekomendowane jest osobom z oczami wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień i zaczerwienień oraz alergikom. Do ich produkcji nie wykorzystano dodatkowych substancji nawilżających, dzięki czemu są one niezwykle delikatne. Zastosowany silikonowo-hydrożelowy materiał jest elastyczny i zapewnia doskonałe dopasowanie do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Atutem Biofinity® jest również wysoki poziom tlenoprzepuszczalności i nawilżenia, co wpływa na komfort użytkowania przez cały dzień.

Na drugim miejscu pojawił się model AquaView Monthly w pudełku po 6 sztuk. Po te soczewki chętnie sięgają osoby z problemem dotyczącym syndromu suchego oka. Zastosowane technologie pozytywnie wpływają na komfort użytkowania przez cały dzień - od momentu założenia do zdjęcia soczewek z oczu. Model zapewnia wysokiej jakości obraz na każdą odległość - bez względu na warunki. Uzyskany obraz jest pełen nasyconych barw i kontrastów. Pozbawiony natomiast zniekształceń szumów, blasków, refleksów czy cieni. AquaView Monthly wykorzystuje delikatny składnik nawilżający zapewniający optymalny poziom nawilżenia przez cały dzień. Wbudowany filtr UV chroni wzrok przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego.

Trzecie miejsce w rankingu należy do Biofinity® w opakowaniu 3 sztukowym. Bez względu na pojemność pudełka soczewki kontaktowe charakteryzują się takimi samymi właściwościami. Nieparzysta liczba sztuk w opakowaniu najczęściej wybierana jest przez osoby, które mają różną wadę w obu oczach. Łącząc ze sobą dwa pudełka, można stworzyć zestaw, który będzie dopasowany do potrzeb konkretnego pacjenta.

Model Biofinity® cieszył się ogromną popularnością przez cały ubiegły rok. Wysoko w comiesięcznych zestawieniach plasowały się także AquaView Monthly.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?

Zobacz także zestawienia poszczególnych rodzajów soczewek kontaktowych:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach