Soczewki progresywne Alcon

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę

Progresywne soczewki Alcon

Soczewki progresywne to przełomowe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z prezbiopią - a więc tracą ostrość widzenia wraz z wiekiem. Schorzenie to wymagało do tej pory używania na zmianę dwóch par okularów, aby widzieć ostro z daleka i bliska. Soczewki progresywne całkowicie eliminują ten problem! Są to opracowane w oparciu o najnowsze technologie szkła kontaktowe, które wspomagają akomodację oka. Po ich założeniu ostre widzenie podczas czytania książki oraz prowadzenia samochodu staje się oczywistością. Dlaczego warto wybrać soczewki progresywne firmy Alcon? Jest to marka z ponad 60-letnim doświadczeniem w branży optycznej, lider w stosowaniu najnowszych technologii. Soczewki progresywne Alcon to gwarancja najwyższej jakości oraz znaczącej poprawy komfortu życia.

Soczewki progresywne Alcon - wypróbuj i zdecyduj!

Firma Alcon opracowała progresywne szkła kontaktowe dla osób z prezbiopią, idealne dla osób które chcą spróbować tej formy korekcji wzroku. Soczewki progresywne z serii Dailies zostały opracowane do noszenia w trybie jednodniowym. To niezobowiązujący produkt dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z soczewkami kontaktowymi. Wybierają je także klienci, którzy uprawiają wymagające sporty lub często podróżują.

W ofercie marki znajdują się dwie linie jednodniowych soczewek progresywnych. Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal to produkt idealny dla osób, które pragną wyraźnego widzenia z każdej odległości, całodniowego nawilżenia oka oraz łatwego sposobu aplikacji. Soczewki posiadają delikatne zabarwienie z jednej strony, co ułatwia ich zakładanie osobom niedoświadczonym. Nieco bardziej zaawansowanym produktem są soczewki z linii Dailies Total 1® Multifocal. Wyróżnia je gradientowe uwodnienie soczewki, które wynosi 33% w jej wewnętrznej części i sięga ponad 80% na obrzeżach.

Soczewki progresywne Alcon, które możesz nosić cały miesiąc

Klienci, którzy pokochali jakość soczewek progresywnych Alcon, często decydują się na produkty do długotrwałego stosowania. Marka Alcon opracowała soczewki miesięczne, które przez 30 dni zachowują swoje właściwości pod warunkiem regularnej pielęgnacji z zastosowaniem odpowiedniego płynu. Soczewki Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal to zaawansowany produkt, który pozwala na wyraźne widzenie z każdej odległości. Szeroki zakres mocy sferycznych oraz parametrów addycji pozwala skutecznie poradzić sobie z problemem presbiopii. Są one niezwykle cienkie i plastyczne, dzięki czemu naturalnie dostosowują się do kształtu oka. Dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia oraz powierzchni odpornej na gromadzenie się osadów białkowych, soczewki są praktycznie niewyczuwalne pod powieką.

Miesięczne soczewki progresywne Alcon umieszczone są w specjalnych blistrach z solą fizjologiczną, dzięki czemu przez długi czas zachowują swoje właściwości. Można kupić je w opakowaniach po 3 lub 6 sztuk. Osobom z niejednorodną wadą wzroku rekomendujemy zamawianie oddzielnych opakowań dla obydwu oczu.

Zobacz także poszczególne rodzaje soczewek Alcon: