Dailies Total 1 Multifocal 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

399,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
 

Progresywne soczewki kontaktowe Dailies Total 1® Multifocal to nowoczesny produkt optyczny z oferty jednego z liderów w tej branży, filmy Alcon® Vision Care. Soczewki przeznaczone są do korygowania prezbiopii, nazywanej również starczowzrocznością, w trybie codziennej wymiany.

 
Do korekcji prezbiopii - soczewki są dedykowane osobom, u których stwierdzono prezbiopię, nazywaną również starczowzrocznością. Zapewniają skuteczną korekcję tej wady widzenia i wyraźne widzenie z każdej odległości.
Bardzo wysoki poziom nawilżenia - soczewki wyróżniają się spośród innych dostępnych na rynku innowacyjnym gradientem uwodnienia, zapewniającym bardzo wysoką zawartość wody wewnątrz i w zewnętrznej warstwie. To gwarantuje wielogodzinne, intensywne nawilżenie.
Widzenie w wysokiej rozdzielczości - wystarcza na około 15 dni regularnego stosowania, co pozwala wypróbować dany rodzaj soczewek bez zmarnowania choćby jednej pary lub połączenie konkretnej mocy szkieł z inną i stworzenie zestawu idealnego dla danej wady wzroku.
Z naturalnym składnikiem łez - w ramach technologii SmarTears w soczewkach zawarto fosfatydylocholinę, substancję naturalnie występującą w ludzkim oku. Dzięki temu soczewki są jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb gałki ocznej i gwarantują dużą wygodę.
Zabarwienie dla łatwiejszego zakładania - zarówno miękkość i stabilność soczewek, jak i jasnoniebieskie zabarwienie przyczyniają się do łatwiejszej aplikacji. To cenne nie tylko dla początkujących użytkowników.
Codzienna wymiana - Dailies Total 1 Multifocal

 
Codzienna wymiana - soczewki nie wymagają dodatkowego oczyszczania ani pielęgnacji. Jedna para przeznaczona jest bowiem do stosowania przez jeden dzień. Każdego kolejnego sięga się po nową, świeżą, wyjętą prosto z blistra.
 

Charakterystyka soczewek Dailies Total 1® Multifocal:

 

To jeden z najnowszych produktów firmy Alcon®, wyróżniający się spośród pozostałych nowoczesnym gradientem uwodnienia. Dzięki tej technologii soczewka charakteryzuje się wysoką i zmienną zawartością wody: 55-procentowym uwodnieniem we wnętrzu i blisko 100-procentowym w warstwie zewnętrznej. To przekłada się na bardzo wysoki komfort stosowania – znacznie mniejsze ryzyko wystąpienia suchości soczewek i oka. Korzyść ta potęgowana jest przez technologię SmarTears, w ramach której jednodniowe soczewki Dailies Total 1® Multifocal zyskały fosfatydylocholinę – naturalny składnik łez, pomagający w rozwiązaniu problemu wysychających oczu. Składnik ten wspomaga stabilizację filmu łzowego.

Producentowi udało się uzyskać wysoki stopień uwodnienia równolegle z wysoką przepuszczalnością tlenu, co potęguje wygodę korzystania z soczewek. Te pozostają niewyczuwalne nawet przez cały dzień ani nie powodują przedwczesnego zmęczenia wzroku. Widzenie cały czas jest bardzo wyraźne, na każdej odległości. Tym bardziej, że w Dailies Total 1® Multifocal wykorzystano technologię PrecisionProfile. To nie tylko daje dużą satysfakcję użytkownikowi, ale także gwarantuje skuteczną korekcję wady wzroku – prezbiopii.

Na wyróżnienie zasługuje nie tylko wykorzystanie nowoczesnego, silikonowo-hydrożelowego materiału Delefilcon A, ale także udoskonalonej konstrukcji. Dzięki niej soczewki są bardzo stabilne – pozostają na początkowo obranej pozycji, nie podwijają się ani tym bardziej nie wypadają. W dodatku stabilizują się szybciej niż inne soczewki dostępne na rynku. To ułatwia cały proces zakładania soczewek i dzięki zmniejszonemu tarciu na linii soczewka-powieka komfort użytkowania jest jeszcze większy. W prawidłowej aplikacji soczewek kontaktowych pomocne jest dodatkowe, jasnoniebieskie zabarwienie, „wskazujące” którą stroną skierować soczewkę do oka. Z kolei skuteczną ochronę oczu przed słońcem zapewnia kompleks filtrów UV, blokujących nawet 98% szkodliwego promieniowania.

Dailies Total 1® Multifocal to soczewki kontaktowe codziennej wymiany. Nie wymagają dodatkowych zabiegów oczyszczania ani przechowywania w pojemniczkach. Jako że są dostępne w dużym zakresie mocy optycznych, znalezienie potrzebnej pary nie sprawia problemu. Duże opakowanie, bo aż z 90 soczewkami, daje zapas na około półtora miesiąca przy codziennym i prawidłowym stosowaniu soczewek.

 

Dla kogo soczewki Dailies Total 1® Multifocal?

 
  • Dla osób z prezbiopią – wadą wzroku pojawiającą się po 40. roku życia.
  • Dla osób doświadczających problemów z suchością i podrażnieniami oczu.
  • Dla osób poszukujących wygodnej i skutecznej metody korekcji wzroku.
  • Dla użytkowników, którzy chcą uniknąć dodatkowych zabiegów pielęgnacji soczewek kontaktowych.
  • Dla osób prowadzących aktywny tryb życia i poszukujących produktu, który temu podoła.
  • Dla początkujących i doświadczonych użytkowników soczewek kontaktowych.
  • Dla osób sięgających po produkty renomowanych producentów.
  • Duże, ekonomiczne opakowanie polecane jest osobom, które już wypróbowały soczewki kontaktowe Dailies Total 1® Multifocal i są zdecydowane na ich dalsze stosowanie.
 

Parametry soczewek Dailies Total 1® Multifocal:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Soczewki progresywne
Marka Soczewki Dailies
Producent ALCON
Moc sferyczna -10,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Addycja LO (do +1.25), MED (do +2.0), HI (do +2.5)
Krzywizna 8,5
Średnica 14,1
Dk/t 156 x 10-9
Uwodnienie Gradientowe - 33% (wewnątrz) do >80% (na powierzchniach zewnętrznych)
Grubość centralna 0,10 mm
Materiał Delefilcon A
Technologia PrecisionProfile, SmarTears, LightStream
Zabarwienie Light Blue VISITINT
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaDailies
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępnośćdo 15 dni roboczych