Soczewki miesięczne Alcon

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę

Miesięczne soczewki Alcon

Alcon to renomowany producent wyrobów optycznych, za którym stoi 65 lat doświadczenia i najlepsze tradycje farmaceutyczne. Firma Alcon dostarcza klientom nowoczesne soczewki kontaktowe oraz płyny i akcesoria do ich pielęgnacji. Wśród produktów marki szeroką półkę zajmują soczewki miesięczne, które odpowiadają na potrzeby klientów z każdą wadą wzroku. Soczewki miesięczne Alcon to również propozycja dla osób, które lubią zmieniać lub podkreślać swój naturalny kolor oczu. Produkty marki wykonane są z zaawansowanych technologicznie materiałów, wygodne w noszeniu i komfortowe nawet dla wrażliwych oczu. Odkryj bogatą ofertę soczewek miesięcznych Alcon i wybierz produkt idealny dla Ciebie!

Soczewki miesięczne Alcon, które zapewniają idealną ostrość widzenia

Wśród produktów marki Alcon warto zwrócić uwagę na linię soczewek Air Optix Plus HydraGlyde. Są to szkła korekcyjne przeznaczone dla osób z różnego rodzaju wadami wzroku. Obok soczewek dla krótko- i dalekowidzów Alcon przygotował nowoczesne soczewki toryczne dla osób zmagających się z astygmatyzmem oraz soczewki progresywne. Wszystkie produkty dostępne są w szerokim zakresie mocy optycznych. Zaawansowanych parametry pozwalają idealnie dopasować je nawet do złożonych wad wzroku. Soczewki miesięczne Air Optix cechuje wysoki stopień nawilżenia oraz przepuszczalności tlenu. Są niezwykle cienkie, idealnie dopasowują się do kształtu oka i nie sposób je wyczuć pod powieką. To idealna propozycja dla osób, które miały przykre doświadczenia z soczewkami kontaktowymi i szukają produktów najwyższej jakości.

Soczewki miesięczne Air Optix dostępne są w opakowaniach po 3 lub 6 sztuk. Na mniejsze opakowania decydują się klienci, którzy mają różnice w parametrach optycznych dla obydwu oczu i zamawiają soczewki oddzielnie. Większość soczewek miesięcznych Alcon przeznaczona jest do noszenia przez 30 dni pod warunkiem zdejmowania ich na noc. Dla osób, które lubią używać soczewek w trybie ciągłym, marka stworzyła innowacyjny produkt Air Optix Night&Day Aqua, przeznaczony do noszenia całodobowego.

Soczewki miesięczne Alcon - także gdy pragniesz zmienić kolor oczu!

Dla klientów, którzy chcą zmienić kolor oczu, firma Alcon przygotowała bogatą ofertę kolorowych szkieł korekcyjnych. Dostępne są one w szerokim zakresie mocy optycznych, jak również w formie zerówek. Soczewki Air Optix Colors to wyjątkowy produkt, w którym kolor został zamknięty w całej objętości silikonowo-hydrożelowego materiału soczewki. Nie wydrukowano go jedynie na powierzchni! Dzięki temu efekt wybarwienia oka jest niezwykle naturalny. Alcon oferuje 12 pięknych odcieni, które w subtelny ale widoczny sposób zmieniają kolor oczu.

Natomiast w linii kolorowych soczewek miesięcznych FreshLook ColorBlends każdy odcień soczewki został skomponowany z trzech kolorów. Na stronie produktu dostępna jest wizualizacja, która pokazuje wpływ soczewek na naturalny kolor oczu. Ponadto ten rodzaj szkieł kontaktowych został wyposażony w wygodny kolorowy znacznik, który ułatwia zakładanie soczewek we właściwy sposób. Jest to udogodnienie, które bardzo ułatwia życie w pierwszych eksperymentach z soczewkami.

 

Jakie modele soczewek miesięcznych Alcon wybrać?

Nasz sklep oferuje szeroki wybór rozmaitych modeli soczewek miesięcznych od Alcon, dzięki czemu każdy z klientów znajdzie typ, odpowiadający jego oczekiwaniom. Są to między innymi:

Zobacz także poszczególne rodzaje soczewek Alcon: