Soczewki jednodniowe Alcon

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 25

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 25

Strona
na stronę

Jednodniowe soczewki Alcon

Soczewki jednodniowe to produkt chętnie wybierany przez klientów - ze względu na wygodę, ale nie tylko. Wielu specjalistów twierdzi, że jest to najbezpieczniejsza forma korekcji wzroku. Jednodniowy tryb noszenia eliminuje zagrożenia dla higieny oka. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu, często są w podróży lub używają szkieł kontaktowych tylko raz na jakiś czas. Osoby poszukujące produktów najwyższej jakości chętnie sięgają po soczewki jednodniowe Alcon. Jest to firma z długoletnim doświadczeniem na rynku optycznym i farmaceutycznym. Produkty marki Alcon są gwarancją korekcji wzroku na najwyższym poziomie oraz komfortowego użytkowania.

Soczewki jednodniowe Alcon - wyraźne widzenie od zaraz!

Osobom, które chcą wejść do świata soczewek kontaktowych proponujemy produkt DAILIES® AquaComfort Plus®. Są to soczewki korygujące wadę wzroku w szerokim zakresie mocy optycznych od -15,00 do +8,00 Dioptrii. Dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia i cienkiej, plastycznej konstrukcji, idealnie dopasowują się do kształtu oka i pozostają niewyczuwalne przez cały dzień. Rekomendowane są również dla dzieci! To idealny produkt, aby niskim nakładem środków zdobyć pierwsze doświadczenie w stosowaniu szkieł kontaktowych. Bardziej wymagającym klientom polecamy soczewki jednodniowe Alcon z linii PRECISION1® oraz Dailies Total 1®. Zostały one wzbogacone o filtry UVA/UVB oraz unikalne technologie, zapewniające oku całodniowe nawilżenie.

Alcon z soczewkami jednodniowymi do zadań specjalnych

Jeżeli borykasz się ze złożoną wadą wzroku lub wykryto u Ciebie prezbiopię - również możesz korzystać z komfortu soczewek kontaktowych. Marka Alcon jest twórcą przełomowych technologii, które zmieniają życie zarówno osób z astygmatyzmem, jak i prezbiopią. Soczewki jednodniowe astygmatyczne to produkty z linii Dailies® AquaComfort Plus Toric® oraz Dailies Total 1® for Astigmatism. Są to innowacyjne szkła kontaktowe o szerokim zakresie mocy sferycznych oraz parametrów cylindra i osi. Zakłada się je w wygodny sposób, a dzięki systemowi stabilizacji przez cały dzień pozostają na swoim miejscu. Osobom cierpiącym na prezbiopię proponujemy natomiast soczewki wieloogniskowe Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal lub Dailies Total 1® Multifocal. Jest to doskonała alternatywa dla okularów korekcyjnych, które trzeba stale zmieniać, by wyraźnie widzieć z daleka i bliska.

Zmień kolor oczu na jeden dzień!

Soczewki jednodniowe Alcon to bogata gama możliwości dla osób, które lubią eksperymentować ze zmianą koloru oczu. W linii produktów Alcon dostępne są soczewki kolorowe FreshLook® One Day, dzięki którym na jeden dzień można całkowicie zmienić swój wygląd! Soczewki te dostępne są w czterech naturalnych odcieniach, które pięknie podkreślają lub zmieniają naturalne wybarwienie tęczówki. Na stronie produktów znajduje się wizualizacja prezentująca ten efekt. Soczewki FreshLook dostępne są zarówno w wersji korekcyjnej, jak i w formie zerówek. Jeżeli natomiast chcesz podkreślić głębię swojego spojrzenia, sięgnij po produkty z serii Illuminate. Są to szkła kontaktowe z ciemną obwódką, która daje efekt wizualnego powiększenia oczu.

Zobacz także poszczególne rodzaje soczewek Alcon: