Soczewki toryczne Alcon

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę

Toryczne soczewki Alcon

Astygmatyzm to wada wzroku, polegająca na zniekształconym widzeniu obrazu, który staje się niewyraźny i rozmazany. Jej przyczyną jest niesymetryczna budowa narządu wzroku. Jeśli cierpisz na astygmatyzm pamiętaj, że standardowe soczewki nie wystarczą. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem staną się soczewki toryczne, zaprojektowane specjalnie z myślą o astygmatykach. Ich cechą charakterystyczną jest różna grubość w poszczególnych częściach całej soczewki - w przypadku tradycyjnych soczewek powierzchnia ta jest w pełni równomierna. Zapewnia to odpowiednią korekcję krzywizny gałki ocznej.

Soczewki toryczne Alcon - komfort, wygoda i najwyższa jakość od renomowanej firmy

Alcon to renomowany producent, oferujący soczewki toryczne, gwarantujące komfortowe widzenie. Są one zaprojektowane w specjalny sposób, będący odpowiedzią na potrzeby osób, zmagających się z wadą wzroku, jaką jest astygmatyzm. Innowacyjne metody produkcji i najwyższej klasy tworzywa pozwoliły na stworzenie soczewek torycznych, cieszących się popularnością na całym świecie. Soczewki są niezwykle trwałe i wytrzymałe, co gwarantuje odporność na uszkodzenia oraz możliwość długiego czasu użytkowania. Unikalny design sprawia, że soczewki toryczne od Alcon perfekcyjnie dopasowują się do kształtu oka, tworząc niewidoczną i niewyczuwalną warstwę. Wybierając Alcon, wybierasz najwyższą jakość widzenia niezależnie od warunków oświetleniowych - od teraz możesz zapomnieć o cieniach i refleksach. To jedne z niewielu soczewek torycznych dostępnych na rynku, które wyposażone są w dodatkową stabilizację, zapobiegającą przemieszczaniu się szkła.

Bezpieczeństwo i higiena na pierwszym miejscu

Czy wiesz, że wybierając niskiej jakości soczewki zwiększasz ryzyko powstania infekcji gałki ocznej, w wyniku przedostania się zanieczyszczeń na powierzchnię narządu wzroku? Możesz tego uniknąć, stawiając na soczewki toryczne od firmy Alcon. Gwarantują one najwyższy poziom bezprecedensowego bezpieczeństwa. Aby zapewnić Ci komfort użytkowania, marka do produkcji soczewek wykorzystała elastyczne tworzywo, pozwalające na swobodny przepływ tlenu przez soczewkę, jednocześnie nawilżając gałkę oczną i redukując uczucie pieczenia czy swędzenia oka.

Szeroki asortyment dla każdego

Oferujemy szeroki zakres mocy prezentowanych przez nas soczewek, dzięki czemu z pewnością wybierzesz te odpowiednie dla siebie. W tej kategorii znajdziesz różnorodne modele soczewek torycznych od Alcon, takie jak:

Do niektórych zestawów dołączony jest także dodatkowy płyn pielęgnacyjny, usuwający zabrudzenia, kurz, pył, a także drobnoustroje chorobotwórcze, pozwalający na zachowanie sterylnej higieny soczewek, a nawet lusterko. Życzymy udanych zakupów!

Zobacz także poszczególne rodzaje soczewek Alcon: