Air Optix® Aqua Multifocal 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

87,09 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Andrzej
5.0000
Doskonałe dla wrazliwych oczu. Faktycznie zapewniają duży komfort widzenia na wszystkie odległości. Polecam.
Anna
5.0000
Soczewki bifocalne sprawdziły sie wysmienicie, ale zaczynałam od addycji LO i przechodziłam powoli do wyższych addycji.Polecam!
Anna
5.0000
Polecam te soczewki poniewaz dla mnie jako jedyne z kategorii progresywnych dają dobrą ostrość wzroku zarówno do dali jak i do bliży
Wypróbuj ulepszoną wersję Air Optix Hydraglyde

Informacja o dostępności

Z powodu wstrzymania produkcji soczewek, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Wieloogniskowe soczewki Air Optix® Aqua Multifocal dostępne są w ofercie jednego z liderów branży optycznej, firmy Alcon® Vision Care.

 
Ostre widzenie z każdej odległości - to cecha charakterystyczna soczewek progresywnych. Decydując się na ich stosowanie, rezygnujesz z zakładanie osobnych szkieł do czytania, oglądania telewizji i prowadzenia samochodu. Całkowita wygoda!
Ultrawysoka przepuszczalność tlenu - uzyskana poprzez zastosowanie innowacyjnego, silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Lotrafilcon B. Dzięki niemu rogówka ma stały dostęp do powietrza, co przekłada się na poprawę kondycji oczu oraz ich zdrowy wygląd.
System nawilżający Aqua - utrzymuje wysoki poziom wilgotności soczewek nawet przez cały dzień użytkowania, dzięki czemu odczuwany komfort jest jeszcze wyższy i znika ryzyko suchości, podrażnień i zaczerwienienia oczu.
Zabarwienie ułatwiające aplikację - o jasnoniebieskim kolorze, niewidocznym na oku, ale znacząco ułatwiającym prawidłowe założenie szkieł. Element ten doceniają w szczególności początkujący użytkownicy soczewek.
Miesięczny tryb stosowania - Air Optix Aqua Multifocal

 
Miesięczny tryb stosowania - oznacza, że z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Jedynym warunkiem jest cowieczorna pielęgnacja szkieł przy użyciu specjalistycznego płynu.
3 sztuki w opakowaniu - taka wielkość opakowania doceniana jest przede wszystkim przez astygmatyków. Trzy sztuki pozwalają bowiem na efektywne połączenie różnej mocy szkieł i stworzenie kompletu bez marnowania choćby jednej soczewki.

 

Charakterystyka soczewek Air Optix® Aqua Multifocal:

 

Progresywne soczewki Air Optix® Aqua Multifocal dedykowane do korekcji prezbiopii (starczowzroczności), powstały z materiału silikonowo-hydrożelowego - Lotrafilcon B. Cechą charakterystyczną Air Optix® Aqua Multifocal jest nawet 7x większa przepuszczalność tlenu niż w porównaniu do konkurencyjnych soczewek hydrożelowych. Zapewnia to wzrost komfortu ich użytkowania do takiego poziomu, że sporadyczne zaśnięcia w soczewkach nie powoduje ryzyka niedotlenienia rogówki oraz wynikających z tego podrażnień.

Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w soczewkach progresywnych Air Optix® Aqua Multifocal zapewniają zachowanie ostrości widzenia przez cały miesiąc, zarówno przy obserwowaniu obiektów w strefie bliskiej (np. w trakcie czytania), dalekiej (np. podczas prowadzenia pojazdów mechanicznych) jaki i pośredniej (np. w pracy przy komputerze). Soczewki Air Optix® Aqua Multifocal, tak jak i inne soczewki z rodziny Air Optix®, wyposażono w system nawilżający AQUA, zapewniającego uzyskanie najwyższego możliwego komfortu użytkowania. Soczewki posiadają, ułatwiające obsługę i ich zakładanie, jasnoniebieskie zabarwienie.

Air Optix® Aqua Multifocal dedykowane są do noszenia w trybie dziennym do 30 dni, ale także do przedłużonego noszenia podczas snu, przy założeniu że będę użyte w trakcie 6 nocy.

 

Dla kogo soczewki Air Optix® Aqua Multifocal?

 

Stworzone dla osób z prezbiopią (starczowzrocznością), soczewki wieloogniskowe Air Optix® Aqua Multifocal, powinny wybrać osoby:

 

  • rezygnujące z konieczności noszenia dwóch par okularów korekcyjnych (do bliży i dali),
  • noszące soczewek także po 50. roku życia,
  • skarżące się dyskomfort w trakcie stosowania konkurencyjnych soczewek progresywnych,
  • mające skłonności do zasypiania w soczewkach,
  • dbające o higienę i zdrowie oczu,
  • skarżące się na nadmierną suchość oczu.
 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Air Optix® Aqua Multifocal to progresywne soczewki miesięczne, które wymagają pielęgnacji. Pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Air Optix® Aqua Multifocal polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.

 

Przelicznik dodatku:

Dodatek Oko dominujące Oko nie dominujące
do +1,0 LO LO
+1,25, +1,5 MED MED
+1,75, +2,0 MED HI
+2,25 i 2,5 HI HI

 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

 

 

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaAir Optix
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów