Ranking soczewek miesięcznych - Styczeń 2022

1

  • #bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ
4

AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
5

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
6

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
7

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
8

AquaView Toric to soczewki przeznaczone do stosowania w trybie dziennym, dedykowane dla astygmatyków. Zostały zaprojektowane za pomocą materiału Hioxifilcon A, który sprawia, że noszenie ich jest niesamowicie komfortowe oraz wolne od podrażnień. Dzięki technologii Prism Ballasted Design zapewnią Ci idealną jakość widzenia, bez niechcianych zniekształceń i rozmazań. Ponadto technologia High Definition Vision pozwoli Ci widzieć w wysokiej rozdzielczości zarówno z bliska, jak i z daleka. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc idealny zestaw do wypróbowania produktu.

KUPUJĘ
9

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
10

PureVision 2 HD to soczewki sferyczne stworzone przez koncern Bausch & Lomb, który jest jednym z liderów na rynku optycznym. Soczewki cechują się stałym poziomem nawilżenia oraz opływowym kształtem, co znacząco zmniejsza tarcie soczewki oraz niweluje problemy związane z podrażnionymi i zmęczonymi oczami. Ponadto soczewki te zapewniają wyraźne i czyste widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich ultracieńka struktura sprawia dodatkowo, że są bardzo wygodne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które starczą Ci na okres użytkowania produktu przez 3 miesiące.

KUPUJĘ


Miesięczne soczewki kontaktowe to modele, które można nosić przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego założenia. Użytkownicy powinni pamiętać o przestrzeganiu czasu planowanej wymiany. Dzięki temu zyskają pewność, że korygują swoją wadę wzroku nie tylko w sposób skuteczny, ale przede wszystkim w pełni bezpieczny. Z miesięcznych szkieł kontaktowych najczęściej korzystają osoby, które noszą je na co dzień. Jest to wygodne rozwiązanie alternatywne dla korekcji okularowej. Pamiętajmy o przestrzeganiu zasad dotyczących regularnej pielęgnacji soczewek – mowa tu m.in. o dezynfekcji w specjalnym płynie oraz przechowywaniu w przeznaczonych do tego pojemniczkach wypełnionych preparatem. Już po kilkugodzinnej kąpieli w płynie szkła kontaktowe odzyskują swoje właściwości i są ponownie gotowe do aplikacji. Modele miesięczne występują w opakowaniach po 3 lub 6 sztuk. Osoby z różnowzrocznością (różną wadą w obu oczach) mogą połączyć ze sobą dwa pudełka, aby stworzyć zestaw wpisujący się w ich potrzeby.

Podsumowanie obejmuje najchętniej wybierane soczewki miesięczne w styczniu 2022 roku. Poniższe zestawienie zawiera top 10 wybieranych modeli, które przeznaczone są do użytkowania przez 30 dni.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmują #bioview Monthly pakowane po 6 sztuk. Model ten wykonano z silikonowo-hydrożelowego materiału. Odznacza się on optymalnym stopniem elastyczności, co sprawia, że soczewki szybko i dokładnie dopasowują się do naturalnego kształtu oka użytkownika. Rozwiązanie to odznacza się wysokim poziomem nawilżenia i tlenoprzepuszczalności. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że narząd wzroku zostanie odpowiednio dotleniony. Ponadto ograniczone zostaje ryzyko rozwoju infekcji groźnych dla narządu wzroku. bioview Monthly to popularny wybór wśród użytkowników, których oczy są skłonne do przesuszania, podrażnień oraz zaczerwienień. Ich atutem jest to, że wzrok pozostaje wypoczęty i pełen blasku. Z tego rozwiązania optycznego chętnie korzystają osoby, które spędzają wiele godzin dziennie w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz przed ekranami urządzeń elektronicznych. Zadaniem soczewek jest zapewnienie wysokiej jakości widzenia na każdą odległość – bez efektu halo, refleksów, cieni czy szumów.

Na drugim miejscu pojawił się model Biofinity® Toric w opakowaniu 3 sztukowym. Jest to rozwiązanie optyczne przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Soczewki te wyróżniają się nieco innymi parametrami niż ich tradycyjny odpowiednik. Niewątpliwym atutem jest dodatkowy system stabilizujący, który zapewnia idealne dopasowanie soczewek do naturalnego kształtu oka użytkownika, a także zapobiega ich przesuwaniu się, podwijaniu czy wypadaniu. Model ten został wykonany z materiału o nazwie Comfilcon A. Oprócz wysokiego poziom tlenoprzepuszczalności i nawilżenia zapewnia on optymalne dopasowanie do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Nawet po wielu godzinach oczy pozostają wypoczęte, wolne od podrażnień. Z Biofinity® Toric osoba nosząca je może zapomnieć o problemie tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Model ten można użytkować w trybie dziennym lub przedłużonym, czyli bez konieczności zdejmowania na noc.

Trzecie miejsce w rankingu należy do Biofinity® w pudełku po 6 sztuk. Regularni użytkownicy szkieł kontaktowych chętnie wybierają ten produkt. Nic więc dziwnego, że co miesiąc pojawia się on na wysokich pozycjach w zestawieniach. Rozwiązanie to wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnych technologii, które pozytywnie wpływają na kondycję narządu wzroku. Oczy pozostają wypoczęte, wolne od podrażnień czy zaczerwienienia. To produkt rekomendowany osobom borykającym się z alergiami. Dzięki brakowi dodatkowych sztucznych składników nawilżających model ten jest niezwykle delikatny. Biofinity® wykonano z wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowego materiału. Jego największym atutem pozostaje wysoka elastyczność oraz doskonałe dopasowanie do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Nie zapominajmy także o optymalnym stopniu uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności. Takie połączenie zapewnia wysoką wygodę użytkowania.

W ostatnich miesiącach obserwowaliśmy wzrost zainteresowania produktem #bioview Monthly, który uchodzi za rozwiązanie najnowszej generacji. Na szczególną uwagę zasługują optymalne parametry w zakresie przepuszczalności tlenu i nawilżenia. Niesłabnącym zaufaniem wśród użytkowników cieszą się modele marki Biofinity® - zarówno w wersji tradycyjnej, jak i torycznej (dla użytkowników z astygmatyzmem) - Air Optix oraz PureVision. Głównie sięgają po nie użytkownicy regularni, z oczami skłonnymi do wysychania, podrażnień oraz zaczerwienień.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Styczeń 2022:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach