Ranking soczewek jednodniowych - Styczeń 2022

1

  • #bioview Daily to soczewki jednodniowe o niezwykle wysokich parametrach uwodnienia (47%) oraz transmisyjności tlenu (Dk/t 150), dzięki czemu mogą być bez wahania używane przez każdego użytkownika soczewek kontaktowych, szczególnie przez tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą metodą korekcji wzroku. Soczewki dodatkowo wyposażono w filtry UVA/UVB, dodatkowo podnoszące komfort w trakcie słonecznych chwil.
KUPUJĘ

2

  • ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.
KUPUJĘ

3

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.
KUPUJĘ
4

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to innowacyjne soczewki jednodniowe dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Zakładana codziennie nowa para soczewek gwarantuje wysoki komfort oraz maksymalny poziom higieny. Technologia, jakiej użyto do stworzenia tego produktu, sprawia, że soczewki cechują wysoka stabilność, najwyższy poziom nawilżenia, a także ochrona przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu, dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to idealny wybór, gdy astygmatyzm stwierdzono tylko w jednym oku. Wtedy spokojnie możesz połączyć ten zestaw z innym, co umożliwi Ci użytkowanie soczewek nawet przez 30 dni.

KUPUJĘ
5

SofLens® Daily Disposable to innowacyjne sferyczne soczewki jednodniowe, w których zastosowano materiał Hilafilcon B, co zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia. Ich niezwykle cienka budowa sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo komfortowe i niewyczuwalne dla oka. Produkt ten zapewni Ci doskonałą jakość widzenia, bez szumów, refleksów i efektu halo. Są one ponadto odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co znacznie sprzyja ostrości i czystości widzenia. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to więc idealny zestaw do przetestowania produktu.

KUPUJĘ
6

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

KUPUJĘ
7

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
8

DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci maksimum komfortu i wygody podczas użytkowania. Błyskawicznie dopasowują się do oka i jego parametrów skutecznie korygując wadę wzroku i zapewniając wyraźne i ostre widzenie. Ich regularne stosowanie pomaga ponadto zahamować rozwój wady wzroku, a dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia są idealne także dla wrażliwych oczu. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na rezygnację z optycznych zakupów przez okres około półtora miesiąca.

KUPUJĘ
9

AquaView Daily to soczewki kontaktowe, przeznaczone zwłaszcza dla osób, które zmagają się z dolegliwością suchego oka. Dzięki zastosowaniu w ich tworzeniu hialuronianu sodu są one jedwabiście miękkie i bardzo komfortowe w użytkowaniu, Asferyczna budowa soczewki zapewnia ponadto wysoką jakość widzenia, dzięki czemu obraz jest ostry i wyraźny. Dodatkowo jednodniowe soczewki AquaView Daily zostały wyposażone w filtry UVA i UVB, co pozwala chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, które wystarczą Ci na 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
10

ACUVUE® OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM to soczewki wysokiej jakości dedykowane astygmatykom. Produkt jest ściśle kompatybilny ze składem ludzkiego filmu łzowego, jego użytkowanie jest więc niezwykle komfortowe oraz praktycznie niewyczuwalne dla oka. Soczewki są wysoce stabilne, nie podwijają się oraz nie wypadają, szczególnie podczas dynamicznych ruchów. Dodatkowo posiadają one wysoki poziom przepuszczalności tlenowej oraz maksymalny poziom nawilżenia, dzięki czemu ich noszenie jest naprawdę wygodne. Soczewki posiadają także filtry UV. Są dostępne w szerokim zakresie mocy sferycznych i zapewnią Ci perfekcyjne widzenie. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek.

KUPUJĘ


Jednodniowe szkła kontaktowe doceniane są za brak konieczności ich codziennej pielęgnacji. Dzięki temu użytkownik nie musi poświęcać czasu na ich codzienne oczyszczanie po zdjęciu z oczu. Rano aplikowana jest nowa, świeża pora soczewek, a wieczorem zdejmowana z oczu i wyrzucana do kosza. Jest to rozwiązanie optyczne szczególnie rekomendowane osobom, które nie mają czasu na codzienną pielęgnację szkieł kontaktowych. Jednodniowe szkła kontaktowe polecane są także użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wad wzroku. Ich niewątpliwym atutem jest brak konieczności zakupu płynu do pielęgnacji oraz pojemniczków do przechowywania soczewek. Warto pamiętać o tym, że nie wolno dwukrotnie aplikować tych samych jednodniowych szkieł kontaktowych. Po zdjęciu ich z oczu należy je wyrzucić. Jest to główna zasada bezpieczeństwa dotycząca higienicznego użytkowania tego rozwiązania optycznego. W ten sposób ograniczone zostaje prawdopodobieństwo rozwoju infekcji groźnych dla narządu wzroku. Po modele jednodniowe chętnie sięgają użytkownicy regularni, a także okazjonalni, którzy łączą je z okularami korekcyjnymi. Produkt występuje najczęściej w opakowaniach pakowanych po 30 lub 90 sztuk, chociaż można spotkać - także w naszym sklepie - opakowania 5 i 180 sztukowe.

Szkła kontaktowe należy wybierać zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami użytkowników. Czasami konieczne może okazać się podjęcie kilku prób, aby wybrać odpowiedni model. Nasze podsumowanie z 10 najczęściej kupowanymi modelami jednodniowych szkieł kontaktowych w styczniu 2022 roku może służyć jako pewna podpowiedź.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmują #bioview Daily w opakowaniu 30 sztuk. Model ten wykonano z wysokiej jakości materiału o nazwie Olifilcon B. Jego atutem jest wysoka elastyczność, która gwarantuje optymalne dopasowanie do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Produkt zapewnia wysoki stopień nawilżenia oraz przepuszczalności tlenu, dzięki czemu oczy są wypoczęte przez cały dzień. Dodatkową zaletą jest jasnoniebieskie zabarwienie, którego delikatnie podbija naturalny kolor oczu użytkownika, a także ułatwia samą aplikację soczewek. Jest to rozwiązanie, które szczególnie docenią osoby dopiero rozpoczynające korzystanie z tej formy korekcji wady wzroku. #bioview Daily posiada wbudowane filtry UVA/UVB, które zabezpieczają wzrok przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Pochłaniają one nawet 90% promieniowania słonecznego. To najchętniej wybierany model przez osoby uskarżające się na oczy wrażliwe, skłonne do zaczerwienień, podrażnień i nadmiernego wysychania.

Na drugim miejscu znalazły się ACUVUE® OASYS 1-Day pakowane po 30 sztuk. Model ten wyróżnia się nieco większą średnicą, co jest ułatwieniem podczas aplikacji i manipulowania soczewkami po oczach. Wyprofilowana konstrukcja szkieł kontaktowych zapewnia ich szybkie dopasowanie do naturalnego kształtu oka użytkownika. Dzięki zastosowanym technologiom wzrok pozostaje świeży i wypoczęty przez cały dzień – od momentu założenia aż do zdjęcia soczewek z oczu. Dodatkowym atutem jest wyeliminowanie problemu tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka dzięki cienkim krawędziom. ACUVUE® OASYS 1-Day ze względu na dużą łatwość aplikacji polecane są osobom, które dopiero rozpoczynają korzystanie z tej formy korekcji wad wzroku. Po szkła kontaktowe tego producenta chętnie sięgają użytkownicy, którzy skarżą się na problemy z oczami – ich nadmierne przesuszania, zaczerwienienia oraz podatność na podrażnienia.

Trzecie miejsce należy do 1-DAY ACUVUE® MOIST w pudełku 30 sztuk. Wykorzystują one technologię LACREON, której zadaniem jest utrzymanie wysokiego stopnia nawilżenia materiału. Dzięki temu oczy pozostają nawilżone przez cały dzień – aż do zdjęcia szkieł kontaktowych. Warto wspomnieć o wbudowanych filtrach UVA/UVB, których zadaniem jest ochrona narządu wzroku przed negatywnym działaniem promieniowania słonecznego. Bardzo cienkie krawędzie oraz jedwabista powłoka pozwoliły wyeliminować problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. To przekłada się na wysoki komfort użytkowania. 1-DAY ACUVUE® MOIST zapewniają doskonałe dopasowanie do naturalnego kształtu oka użytkownika. Jest to model rekomendowany osobom uskarżającym się na problem oczu suchych, wrażliwym, skłonnych do nadmiernego wysychania czy podrażnień. Chętnie sięgają po niego również osoby będące alergikami.

W ostatnich miesiącach na popularności zyskały #bioview Daily – produkt najnowszej generacji wykonany z wysokiej jakości materiału. Dzięki licznym zaletom oraz doskonałym parametrom zapewnia wysokiej jakości obraz w każdych warunkach i na każdą odległość. Użytkownicy doceniają również wysoki stopień uwodnienia oraz przepuszczalności tlenu. Popularnością cieszą się także modele marki ACUVUE®. Modele jednodniowe wybierane są z uwagi na m.in. brak konieczności codziennej pielęgnacji. To najbardziej higieniczne rozwiązanie.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Styczeń 2022:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach